Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

"Ако те няма" се знае. "Пясъчни кули", "Ненаситна", "До последната сълза", "Можеш ли да ме обичаш" и "Изсвирете нещо ударно" също се забелязаха. Коментарали сме го поне 100 пъти. А "Присъда" е толкова прехвалена, че няма накъде... Колкото Лили Иванова ще направи масов хит, толкова и Глория. Не сме в Сърбия.

Не се смея на Преслава, искрено ме е яд на похабения й от самата нея талант и на наглостта й, която доведе не само нея, ами и жанра до тук... Не знам какво ни се възхищават македонците на професионализма. Ако тук цари такъв, не знам в Македония какво е...

И сам знаеш, че фирмата не е в несъстоятелност, а ако има такива индикации, те идват от бизнес модела с дискотеките. Ако не бяха работили само на парче, още щяха да имат солидни спонсори, за които думата чалга очевидно не беше срамна преди 10 г.

Да, изброените от теб са хитове, но за жалост маса хора ги помнят, предимно фенове на Глория. А хора, които не са й фенове харесват и се дерат чак на "Присъда" и "Ледена кралица". Не смятам, че "Присъда" е прехвалена, даже напротив, трябваше нея да изпее вместо сърцето и дъжда, те ми втръснаха на всеки концерт да ги пее. Има къде-къде по-добри песни от тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, изброените от теб са хитове, но за жалост маса хора ги помнят, предимно фенове на Глория. А хора, които не са й фенове харесват и се дерат чак на "Присъда" и "Ледена кралица". Не смятам, че "Присъда" е прехвалена, даже напротив, трябваше нея да изпее вместо сърцето и дъжда, те ми втръснаха на всеки концерт да ги пее. Има къде-къде по-добри песни от тях.

Че тя пя акапелно "Присъда" на концерта - еми не си спомням залата да се съдра на нея. Тя беше тотален хит 2004, може би най-големият такъв на годината заедно с "Не сме безгрешни" и "Като на 17". Глория заслужено си взе награди тогава с тия две песни, но за разлика от "Не сме безгрешни", "Присъда" си остана там някъде.

А иначе като се замислиш, в последните години коя песен е останала освен "За да те забравя"? Вчера си бях пуснал една плейлиста от тубата и ми се зареждаха разни песни като "Роклята ти пада", "Сменям ти адреса", а да не говоря за Оцковата инвазия отпреди това... Припадане тук и в тубата, а днес никой не ги отразява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че тя пя акапелно "Присъда" на концерта - еми не си спомням залата да се съдра на нея. Тя беше тотален хит 2004, може би най-големият такъв на годината заедно с "Не сме безгрешни" и "Като на 17". Глория заслужено си взе награди тогава с тия две песни, но за разлика от "Не сме безгрешни", "Присъда" си остана там някъде.

А иначе като се замислиш, в последните години коя песен е останала освен "За да те забравя"? Вчера си бях пуснал една плейлиста от тубата и ми се зареждаха разни песни като "Роклята ти пада", "Сменям ти адреса", а да не говоря за Оцковата инвазия отпреди това... Припадане тук и в тубата, а днес никой не ги отразява.

E но тя не е изпяла песента (1) и Глория не е налагала "Присъда", която се помни. Дори най - популярните й клипчета са на нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Salvatore, -А., коментирайте клипчето на ледената пързалка :3fdb8960598fa63e:

 

Сладуранка :Vishenka_05: Детето в нея е на сто процента, затова си иска и награди :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сладуранка :Vishenka_05: Детето в нея е на сто процента, затова си иска и награди :3fdb8960598fa63e:

Чакаме ли "Друсам се денем и нощем"? :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А иначе като се замислиш, в последните години коя песен е останала освен "За да те забравя"?

От това десетилетие: "Да те бях ранила", "Кой", "Сен Тропе", "Моето слабо място", "Не си ти", "Горе-долу", "Хабиби", "В твоите очи"... И други се помнят, но това са песните, които са мегахитове и са останали във времето, още се помнят, пеят и слушат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакаме ли "Друсам се денем и нощем"? :3fdb8960598fa63e:

 

Да! Нека вече я направят видима, че чакаме с трепет да видим видеото :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да! Нека вече я направят видима, че чакаме с трепет да видим видеото :3fdb8960598fa63e:

Този път по изключение се надявам да не показва с жестове текста и особено фразата, която цитирах :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този път по изключение се надявам да не показва с жестове текста и особено фразата, която цитирах :1000 (29):

 

Според мен тоя път ще е в по-тъмно нюанси, да не кажа и безцветно :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен тоя път ще е в по-тъмно нюанси, да не кажа и безцветно :3fdb8960598fa63e:

Оле ще скандализира, ако я дадат как маха предпазителя на игла и в спринцовка дърпа съмнителна течност или как сипва прах по плота в Плаза Денс :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле ще скандализира, ако я дадат как маха предпазителя на игла и в спринцовка дърпа съмнителна течност или как сипва прах по плота в Плаза Денс :3fdb8960598fa63e:

 

:roll1: :roll1:

 

Не мисля, че чак ще скандализира чак до такава степен :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От това десетилетие: "Да те бях ранила", "Кой", "Сен Тропе", "Моето слабо място", "Не си ти", "Горе-долу", "Хабиби", "В твоите очи"... И други се помнят, но това са песните, които са мегахитове и са останали във времето, още се помнят, пеят и слушат.

Във времето е много сериозно понятие. Даваш примери и с песни от миналата година.

Нищо шлагерно няма в тези песни. Това са сезонни хитове. Нищо общо с хитовете от 90-те.

Поне 20-30 години трябват, за да се провери една песен останала ли е, не е ли.

Съмнявам се след десетилетия някой да си спомня на Азис кючеците. Него като име - да, а някои и като имена няма да останат.

Каквото могат да вземат сега - взимат, и прекрасно го осъзнават и сами, че сега им е моментът.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не биха били заслужени статуетки, защото биха били връчени вследствие на отказ на истинската лидерка да ги получи. Пирова победа си е и срам за тези, които ще ги получат. Крайно време е да прекратят раздаването на награди. Да си направят Коледно парти, на което да си ги кажат. :D

Галена не е 'истинската лидерка' тази година, защото тази година няма изявен лидер. Има много силна конкуренция между няколко имена- Галена, Десислава, Емануела, Анелия, дори бих добавил и Преслава, Емилия, Цветелина Янева, Теди Александрова... От тази конкуренция сега просто изпада едно име, което просто е сред най-големите, но конкуренцията между другите си остава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От това десетилетие: "Да те бях ранила", "Кой", "Сен Тропе", "Моето слабо място", "Не си ти", "Горе-долу", "Хабиби", "В твоите очи"... И други се помнят, но това са песните, които са мегахитове и са останали във времето, още се помнят, пеят и слушат.

А "Като за финал"? Помниш ли какъв размазващ прием имаше на турнето?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена не е 'истинската лидерка' тази година, защото тази година няма изявен лидер. Има много силна конкуренция между няколко имена- Галена, Десислава, Емануела, Анелия, дори бих добавил и Преслава, Емилия, Цветелина Янева, Теди Александрова... От тази конкуренция сега просто изпада едно име, което просто е сред най-големите, но конкуренцията между другите си остава.

След Галена само Теди Александрова заслужава. Анелия е добре, но е имала и по-силни години. Емануела не изкара хит последните месеци, макар да бе набрала скорост преди това.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...