Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Позволих си да изгледам на кафе, наистина ли всички са така озверели за една конска опашка. И наистина ли никой не му хрумна, че жената може да има плешиво петно, белег. Не мога да разбера как се отнесоха с разбиране към тираджията, а едва ли не заставиха Луна да го направи. Много са гнусни и долни. Луна разби на кафе, изобщо не е луда жената, а е класи на всички не само в къщата, но и коментаторите. Личи си, че е пътувала доста и е живяла аристократично, просто няма шанс да я сбърка умен човек. А монтажите на брадъра не смятам да ги гледам дори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Позволих си да изгледам на кафе, наистина ли всички са така озверели за една конска опашка. И наистина ли никой не му хрумна, че жената може да има плешиво петно, белег. Не мога да разбера как се отнесоха с разбиране към тираджията, а едва ли не заставиха Луна да го направи. Много са гнусни и долни. Луна разби на кафе, изобщо не е луда жената, а е класи на всички не само в къщата, но и коментаторите. Личи си, че е пътувала доста и е живяла аристократично, просто няма шанс да я сбърка умен човек. А монтажите на брадъра не смятам да ги гледам дори.

Браво, че разбираш правилно нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво, че разбираш правилно нещата.

Аз ги разбирам, но простият български народец не ги. Знаеш ли, не гледам брадъра, но вие сте ми интересни, защото тук дискутирате с класи над поп - фолк дискусиите. И наистина сега ще ме обвинят, че съм народен предател, но всяка нация си заслужава съдбата. Не може да е толкова жалък и прости и злобен народ и да е добре. Виж ги какви са, аз тук не общувам с българите в Германия, страня от тях, любезно им отказвам на всичките покани за събития. Те всичките са такива каквито ги виждаме във ВИП Брадър, ще кажа и аз като Луна, без да ги познавам съм ги преценил.

 

Никой от тия не се замисли за простичките неща да даде избор на жената. Защо с Джино се отнесоха с разбиране, а с Луна не проявиха такова. Как може да искаш от човек насила да направи нещо ? Това е срамота! Освен това, защо не поискаха Катя да се подстриже или Кичка ? Абсолютно гадна, гнусна и дори съм почти убеден незаконосъобразна работа е това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ги разбирам, но простият български народец не ги. Знаеш ли, не гледам брадъра, но вие сте ми интересни, защото тук дискутирате с класи над поп - фолк дискусиите. И наистина сега ще ме обвинят, че съм народен предател, но всяка нация си заслужава съдбата. Не може да е толкова жалък и прости и злобен народ и да е добре. Виж ги какви са, аз тук не общувам с българите в Германия, страня от тях, любезно им отказвам на всичките покани за събития. Те всичките са такива каквито ги виждаме във ВИП Брадър, ще кажа и аз като Луна, без да ги познавам съм ги преценил.

 

Никой от тия не се замисли за простичките неща да даде избор на жената. Защо с Джино се отнесоха с разбиране, а с Луна не проявиха такова. Как може да искаш от човек насила да направи нещо ? Това е срамота! Освен това, защо не поискаха Катя да се подстриже или Кичка ? Абсолютно гадна, гнусна и дори съм почти убеден незаконосъобразна работа е това.

След като в последния сезон на Биг брадър видях съществото Кристиян, просто се зарекох да спра да ги гледам тези формати. НО... те са отражение на действителността, макар и понякога манипулирана. И наистина и аз като Луна искам да видя до къде се разпростира хорската простотия. Но това е реалността навсякъде в България. В университета, на работното място, в магазина, на улицата. Всеки ден се уверявам в липсата на толерантност. Всеки, който не е в съзвучие с групата, бива нарочен и отсвирен. Българите страдат от предразсъдъци. И не дават шанс сами да опознаят човека. По-лесно е да се посочи с пръст, а най-лесното е да обвиниш някого, че е луд, когато нямаш аргументи. Много примитивен народ сме. Съжалявам, че преди години не останах във Виена, а ме бяха приели да следвам. Сега горя да напусна държавата, но има фактори, които ме задържат още поне година тук. Не си струват сантиментите. Отношението на държавата и предаванията и медиите към известните личности е отвратително, а самите те търпят това отношение заради пари.

 

Луна ще си починела малко и ще почва с участията. Цялото предаване сигурно в новаплей, но не знам кога.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Тираджията" има огромен белег на главата си и затова беше с онази прическа. За него раздялата с косата беше нещо по-голямо, защото това е част от него, докато прическата на Луна е на щипки - какво й пречеше да направи това, което стори и вчера, само че по-рано, преди да вдигне нервите на всички?

Сега да си ходи и Кичка, после Ритонците и да гледаме интересни хора на финала - аман от ретро звезди с претенции!

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Тираджията" има огромен белег на главата си и затова беше с онази прическа. За него раздялата с косата беше нещо по-голямо, защото това е част от него, докато прическата на Луна е на щипки - какво й пречеше да направи това, което стори и вчера, само че по-рано, преди да вдигне нервите на всички?

Сега да си ходи и Кичка, после Ритонците и да гледаме интересни хора на финала - аман от ретро звезди с претенции!

Няма да споря за предишните неща, защото не гледам предаването. Но този откъс го видях в "На Кафе". Честно казано, не смятам, че останалите са с нещо интересни. Тираджията има белег, защото си мисли, че чернилките в Америка са Луна, обаче са му напукали скафандъра. Акъл не му е дошъл, по скоро си е отишъл, ако въобще е имало. Иначе не съм съгласен с теб, защото не е проблема в махането, а в начина по който го направиха. Не може да задължаваш никой да прави нищо. Никой не е длъжен на никой и отношението не може да е такова. Ернестина на това видео в "На кафе" приличаше на вещица, каквато може би е, погледнато, че няма кариера, а е на 60 години сигурно. Иво Танев и той е 0. Реално тези "ретро" звезди са единствените звезди, защото те имат нещо като постижения във самите си професии. Ако една Гена Трайкова и Татяна Лолова бяха вътре, щеше да е друго нивото, но...

Link to comment
Сподели в други сайтове

519x331.jpg

 

Тази лична карта е напълно фалшива, съответно и годината на раждане не е истинска.

 

Първо, снимката не отговаря на изискванията (усмихната е, не гледа право напред, рамената й не са равни, а едното е и изрязано).

 

Второ, по официалните правила за транслитерация на българските имена на латиница Луна не се изписва LOUNA както е изписано горе, а LUNA.

Link to comment
Сподели в други сайтове

519x331.jpg

 

Тази лична карта е напълно фалшива, съответно и годината на раждане не е истинска.

 

Първо, снимката не отговаря на изискванията (усмихната е, не гледа право напред, рамената й не са равни, а едното е и изрязано).

 

Второ, по официалните правила за транслитерация на българските имена на латиница Луна не се изписва LOUNA както е изписано горе, а LUNA.

Не мисля.

1. И аз на моята съм се усмихнал.

2. Когато трябваше да ми напишат името, исках да е с ph и те ми дадоха сам да си го попълня.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какво се хвърлихте в защита на Луна, след като тя си беше абсолютна гнида в къщата. Дразнеше всички, отстрани изглежда доста неразбрана от самата себе си, какво има да й разбираш на нея, след като тя не се е ориентирала още.

По кое по-точно й личи пребиваването в чужбина, може би, че не мие чиниите? На нея й се иска да има ясна мисъл и добър изказ, но аз не го виждам. Всичките й отговори и изказвания са меко казано придружени от първолашки опити за измъкване от ядрото на въпроса - истината е, че тя самата няма отговори или не ги намира за постъпките си.

Друг въпрос е въз основа на какво тя е толкова превзета и самонадеяна - колко пъти повтори, че била творец - моля? То, дори смислените й песни са с покъртителни текстове, а да не говорим за другата част от "творчеството" й!

Човек, който не може да си измие паницата иска да застане начело на държава? Пълен потрес е тя, същото същество като 50-60% от българите - нахални, самонадеяни, без ясна преценка и представа за личните им компетенции и възможности. Ето това е болното тук.

Дано Господ да я пази далеч от политиката!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля.

1. И аз на моята съм се усмихнал.

2. Когато трябваше да ми напишат името, исках да е с ph и те ми дадоха сам да си го попълня.

 

Ти може да не мислиш, за това си има нормативна уредба, която не оставя място за тълкуване.

Освен това, никой няма да те остави да си избираш как да ти се пише името, при положение, че има закони - дори английските имена подлежат на това и никоя не я пишат Julia, а само и единствено Dzhuliya.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти може да не мислиш, за това си има нормативна уредба, която не оставя място за тълкуване.

Освен това, никой няма да те остави да си избираш как да ти се пише името, при положение, че има закони - дори английските имена подлежат на това и никоя не я пишат Julia, а само и единствено Dzhuliya.

Ми името ми е с ph в паспорта, както трябва да е;) Явно са ме оставили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иво получи факсове. :1000 (10):

Иначе Ернестинчето пак тъче на два стана.

От теб искам по дълги мнения, не винаги съм съгласен, но като цяло и ти си крайна във мнението си. Но винаги описваш ситуацията, с кое не си съгласна и кое те дразни. Така и аз ще наблюдавам повече :D Че няма да го гледам, не мога просто.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мнението ми за Ива, се потвърди. Търси с нещо, което да изпъкне и хората да го забележат, абсолютна мишка. Обарва Светлана по дупето и после говори на всички останали, каква неудачница е. Ми като си мъж, върви го кажи пред нея, какво си се затворил в спалнята и дрънкаш глупости. Егати противняка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече не гледам и не мога да коментирам случващото се в къщата, но гледайте интервюта на Луна при Гала. Съвсем нормална си е жената. Не разбирам къде виждат някои хора лудост. :) Уравновесена напълно.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...