Jump to content


САШО РОМАН - У дома


Препоръчани коментари

преди 9 минути, DevilWish каза:

С Глория имат нещо общо. Верни на стилът си. Айде сега едно дуетче и да й се сдобрят! :D 

EgHakBo gocagHu. Tpakmopucmka u nuqHgyp 🤣

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

EgHakBo gocagHu. Tpakmopucmka u nuqHgyp 🤣

"Верни на себе си" и "Безусловна любов" ще се казват първите им два дуета :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, DevilWish каза:

С Глория имат нещо общо. Верни на стилът си. Айде сега едно дуетче и да й се сдобрят! :D 

Айде да минем и без дуетче. Сашо да си порка точно у дома, то и без домашно е по-убаво, а Гюрулти да не се разсейва ами да стяга куфарите, че път я чака, еднопосочен след концерта. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скука. Песните му от 90-те са на светлинни години от това "нещго", ама като го няма екипа на Слави така е. 

Оператора чекии ли си бие докато снима? Е-ати друсането.

А шрифта на корицата е просто един път...

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Сцената обичам лудо каза:

Гледаш го Сашо и се опияняваш ... Лъха на алкохол от екрана! Песента, като и всичките му - тотални блудкави песнопойки! 

+ скара...... и разбира се, скука.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, adorable каза:

Защо ми го причини? :(

В съзнанието ми е останал спомена за неприязънта ти към него и хапливите ти изказвания по негов адрес. Нали знаеш потребителите, като пишат, как нещо от всеки потребител ти се набива в ума. Това е едно от нещата, които са ми се набили от твоите коментари. Шега направих. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

A

преди 27 минути, Balkandji1 каза:

В съзнанието ми е останал спомена за неприязънта ти към него и хапливите ти изказвания по негов адрес. Нали знаеш потребителите, като пишат, как нещо от всеки потребител ти се набива в ума. Това е едно от нещата, които са ми се набили от твоите коментари. Шега направих. :)

A3 ce ce6maM kak Buka6 Ha Ecu/\ TiopbaH koūom 🥹

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Balkandji1 каза:

В съзнанието ми е останал спомена за неприязънта ти към него и хапливите ти изказвания по негов адрес. Нали знаеш потребителите, като пишат, как нещо от всеки потребител ти се набива в ума. Това е едно от нещата, които са ми се набили от твоите коментари. Шега направих. :)

Запомни ме с добро. :D Разбрах те перфектно, няма проблем, ест. Иначе аз го усещам, че не е благ и добър човек, затова съм го коментирал. Не е само относно случая на коментарите му за Глория, а по принцип е от тези, на които ако не угодиш, те намразва и ти го връща. Един път се случи да съм му на участие. То беше участие на Ивана, но той я подгряваше. Изтърпях го някак, но той се има за голям капацитет, с което също прави грешка, много се надценява като певец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , asylum каза:

A

A3 ce ce6maM kak Buka6 Ha Ecu/\ TiopbaH koūom 🥹

Веднъж в Сигнално жълто я нарекоха "койот". Много се смях и оттам го запомних. Много коментари бях писал за това как обикаля кърджалийския балкан и вие. 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Веднъж в Сигнално жълто я нарекоха "койот". Много се смях и оттам го запомних. Много коментари бях писал за това как обикаля кърджалийския балкан и вие. 😂

gaaa, ox, 6a nycHa meMa 😅

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...