Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

За Луна беше ясно. Дано утре е при Гала, ще е интересен разговор. Иначе Преса никак не ми липсваше, нищо интересно не показа и няма да покаже. То такова пазене на имидж няма - една дума срещу никого не каза. Гледам в сайта на Пайнер, че има по 2 участия в сряда и четвъртък, a на 31-ви ще е в Белгия. Влиза да изкара още някой лев, а всъщност почти няма да стои вътре...

Link to comment
Сподели в други сайтове

А така, за да умрат Ритон от мъка!

 

Аз очаквах още сега да излязат, след като видях какъв хейт отнасят във фейса. Мисля, че ще останат до финал... и ще е интересно да завършат под Кичка. :D

 

Преслава беше много хубава и най-накрая я чухме да пее... :D Но не виждам голям смисъл от влизането й. Добре, че е само гост, така е честно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Луна беше ясно. Дано утре е при Гала, ще е интересен разговор. Иначе Преса никак не ми липсваше, нищо интересно не показа и няма да покаже. То такова пазене на имидж няма - една дума срещу никого не каза. Гледам в сайта на Пайнер, че има по 2 участия в сряда и четвъртък, a на 31-ви ще е в Белгия. Влиза да изкара още някой лев, а всъщност почти няма да стои вътре...

Това е сценарий. ;) Нарочно напусна по "собствено" желание и нарочно я върнаха, пак по "собствено" желание. Договора ѝ е такъв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами време й беше на Лухче, всичко си има граници. Айде у село да идва да си пасем кравичката и да си мечтаем за власт. Несериозно е тя да остане в битка със звезди като Кичка и Ритон...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кво да и гледам на Преслава... скучна размазана на пода редовно като лайно всеки път и говореща на носа си...

Жалко, че Луна си тръгна. Кичка ми остава фаворита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса нямаше нужда да иронизира Луна, няма ли си свой похват...

Много фалшиво влизане... и нагласено...

 

Не е лесно да е в сянката на Луната. И пя адски фалшиво, жалкиня.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна беше страхотна. Защо "виповете" не я харесаха? Защото не беше част от стадото и си имаше нейно мнение, макар и лудо си беше нейно. Правеше ги на луди над месец и тя диктуваше какво ще се случва. Страхотен персонаж за риалити, много готина. И ми направи впечатление, че беше единствената която си даде подаръка на някой от публиката. Може да е за пред камерите, но го направи. Кой за 15 години го направи? Кралица Луна! Много готина беше и определено шоуто много загуби. Трябваше да махнат фалшивите Ритон. Адски противни хора! Кичка е пич, единствената която ми харесва. Ернестина ми беше по-любима от Преслава когато влезе, а сега ми е толковааа анти. Супер смотана е, копие на мъжа си. Гъмов е най-фалшивия от всички, дано да не спечели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна им правеше шоуто. Тъпанари! Умряха за ядене и пиене, не било в това въпросът.... Хич!

Преслава предполагам ще е като гост звезда до 6-ти, когато май е и финала? Ще се гледа, но шоуто наистина няма да е същото. И все пак Луна доста спечели от това шоу!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предаването определено няма да е същото без мега звездата си. :D Супер ще е да решат да дадат някаква тайна мисия на Луна и да я върнат, както предния сезон върнаха Тачо. Но по-скоро няма.

Яд ме е за Луна, че не си използва зверския рейтинг в момента, за да направи хит. В последните няколко седмици цяла България говори за нея и можеше да си направи супер реклама на някоя нова песен с клип. Дано скоро да пусне, докато още е актуална.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами време й беше на Лухче, всичко си има граници. Айде у село да идва да си пасем кравичката и да си мечтаем за власт. Несериозно е тя да остане в битка със звезди като Кичка и Ритон...

Кича карфицата е готина и е истинска, ама айде - забравихме чушката, сьомгата, паравана и виното. Претенции от Лас Вегас. Има си его и тя.

Доскоро говорихте, че не знаете една песен на Ритон и ви изброявах тук, но на мен като техен почитател ми олекнаха в очите яко, а тази вечер ги изкараха най-великодушните.

Луна няма как да иде на село, защото пак ще си обикаля целия свят. На Луна мечтите ме разбиват, защото са по детски наивни и забавни и поне не мисли лошото някому. Има си странностите, ама с това за психиатъра прекалиха. Кого да харесаме? Иво със "Сто марки" и "Аладин", Гъмов с "онанирането" си във Вот на доверие, мъжкараната конформистка Ерна? Културтрегерите. Колко трогателно. Луна не знам дали е луда, но е класа пред тия, дето се караха за кухнята и кой пял в Сизър палаз, кой в Медисън скуер гардън. Всички са стигнали само до Мариус кафе... Моля.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами време й беше на Лухче, всичко си има граници. Айде у село да идва да си пасем кравичката и да си мечтаем за власт. Несериозно е тя да остане в битка със звезди като Кичка и Ритон...

 

Защо пък да е несериозно? Това кой каква звезда е има значение за играта колкото да влезе в нея. Оттам нататък има значение кой какъв е като играч. Луна е странна, но си промени държанието заради тях, започна да общува с тях, да им помага, но престанаха ли да я номинират? Луна не я харесваха някои зрители заради странността ѝ. А "Ритон" са супер мразени в момента заради злобното поведение, истеричното крещене на Здравко, което според мен е много по-лошо, и че ги лансират брутално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо пък да е несериозно? Това кой каква звезда е има значение за играта колкото да влезе в нея. Оттам нататък има значение кой какъв е като играч. Луна е странна, но си промени държанието заради тях, започна да общува с тях, да им помага, но престанаха ли да я номинират? Луна не я харесваха някои зрители заради странността ѝ. А "Ритон" са супер мразени в момента заради злобното поведение, истеричното крещене на Здравко, което според мен е много по-лошо, и че ги лансират брутално.

Луна е много добър човек. Просто не й дадоха шанс и не я разбраха. В началото тя имаше една такава реплика: "Искам да видя до къде може да стигне човешката същност". Те още с влизането не я харесаха. А тя може на моменти да е смешна, но наистина иска да помага на хората. В началото им се звездееше, провокираше ги, после почна да им прави баници и да се социализира, за да им покаже, че може да играе в техния цирк и да бъде като тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Време ѝ беше да си ходи на тая, просто беше абсолютна пародия. През повечето време се чувствах като в клиника за душевно болни. От забавно бързо стана disturbing.

 

На опашката се нареждат Ритонките, гнусара Иво и Катрин, която скоро пак ще си покаже рогата. Гъмов също е мега противен.

 

Кичка и Кристина на финал!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...