Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Няма да я спасят. Представяте ли си Луна да бие Ритон или Кичка? Особено ритонците ще ореват света. Като гледам как ги галят с перце тях мисля, че част от договора им е да стигнат поне в тройката, за да не им сринат имиджа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кефи ме Луна как ги гаври.

Аман от на Ернестина тъпите и клиширани въпроси. Ходила ли си на психиатър? А Ернестина ходила ли е на фризьор и в банята горката псевдоинтелектуалка, наду ми главата днес с античалга разсъжденията си...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не трябваше да маха опашката. Тя оная с кривия поглед, русата, още миналата седмица я обиждаше. Ясно е, че няма да я обикнат и го показаха много добре с обидите си. Достави им удоволствието да покажат колко са жалки и низки. Жал ми е, че е сред тая паплач. Даже ме е яд, че гледам заради нея... Искам да изгонят Здравко, но пък искам и да си почина от предаването, а докато Луна е там, съм длъжен да гледам! Истински добър човек!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, да, Лунна е пътник днес, но тя се оказа най-умния човек в къщата.

На мен ми е смешно как всички я подценяват.

Един ЛУД и ПРОСТ човек няма как да има 163 милиона на нейно име в КТБ.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да излиза Лунче, тъкмо за участия.

Луна и Кичка наистина са най-космополитни, всяка по своя начин.

Ернестина прилича на мъжа си, много е прихванала от него, а плеймейтки и зализано-обръснати никому неизвестни Джиновци са слаба ракия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В такива моменти се чудя защо и при нас няма контрол над медиите и такива психично болни като Луна и Тити не им дават право на глас само в специализирани за целта предавания....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Личи си, че има тенденциозно отношение към Ритон .. не е честно, според мен. Особено предвид, че публиката ги мрази.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Личи си, че има тенденциозно отношение към Ритон .. не е честно, според мен. Особено предвид, че публиката ги мрази.

Още в началото като ги заливаха с някакви неща, а Катя само с плюшени играчки си пролича:gun_bandana: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не я изпрати. Боклуци.

 

И някои дори подскачаха от радост... :helpsmilie: Знам, че тя им лазеше по нервите, но това не беше правилно...

 

След като една от фаворитките ми излезе, вече съм изцяло за Кичка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...