Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

Калканджиева много добре сложи Луна на мястото й.

Тази жена е не само най-красивата българка, но и по разсъждения и разум не можеш да я пипнеш. Страхотна, идеал!

 

Калканджиева нито е най-красивата българка, нито е идеал, такава глупост каза, че не е истина. Луна е класи над тази!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Гъмов е ужасен.

Сега гледаме с колегите! То бива злобно животно, неуспешно! Неудачник, работи за 600 лева и се мисли за голямата работа. Голям ВИП, голямо нещо. Абсолютно мръсно алкохолизирано животно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Калканджиева нито е най-красивата българка, нито е идеал, такава глупост каза, че не е истина. Луна е класи над тази!

 

Калканджиева освен че е супер готина, е и доста компетентна на различни теми. А Луна е забавна, но ако това е поведението й и извън къщата е за психото. Иначе Луна е като зле поддържан травестит - много грозна.

Гъмов е едно леке..не знам за какъв се мисли. Кръгла нула като актьор. А и какъв ВИП?

 

Кичка ми е фаворит.Джино също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Гъмов и Ернестина има някаква ограниченост и неприятни емоции, в Ернестина по-малко, но все пак нещо се държи съмнително, Люси също се е случвало да се държи гнусно, както и Иво, "Ритон" не заради истеричността на Здравко. Аз за Кичка, Джино и Кристина бих бил съгласен да са победители. Светлето също е много готина и мила, но просто трябва да навакса като знания. Преслава ако играеше, също бих бил за нея, защото показва добро поведение за зрителите - позитивна, неконфликтна и все пак с позиция, когато се налага.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво е станало, че гледах след появата на Луна... Калканджиева е алкохолизирана и истерична, а и от злоба се погрознява, както се вижда. Беше готино парче на младини, но... злобата и алкохолът не прощават - няма да я забравя с нейните истерии с Тачо и жаждата за вино. А колкото до това какво и как е постигнала - жалко, че няма как да попитаме ВИС 2 как се създават агенции и какво правят манекенките и миските. Луна е класи над това наистина с цялата си шантавост.

Иво е пич според мен, човек на честта и принципите - просто му стана тясно вътре, изчерпа се и не биваше толкова да се върти около кухнята. Иначе за другите е безкрайно прав. Само не знам какво толкова й харесват на тая Ернестина. И нея, и Гъмов не ги понасям. Ужасно мразя хора с фалшив морал и претенции за интелект без покритие. Кичка е бетон. Защо така не я разбират тая жена - или е продуцентски трик... На истинските хора не им е мястото сред тая паплач.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1.Люси / Кичка

3.Кристина Димитрова

4.Светлана - толкова тъпа, че единствената която нямаше никаква маска в този формат!

5.Ерна/Гъмов

 

Защо предпочиташ Люси пред Джино? Люси прави подмолни неща, помня как разправяше пред Преслава как Моника била скарана с фолкпевиците и след като Богданов каза това на Моника, което явно имаше смисъл да го прави, защото тя каза, че с Анелия била в добри отношения, а иначе нямаше да може да се защити, а Люси го обърна срещу Богданов всичко, като се възползва, че другите не го харесваха, обвини го, че бил докладвал. А наскоро той направи същото, като разказа на Гъмов как Кичка питала дали е известен актьор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо предпочиташ Люси пред Джино? Люси прави подмолни неща, помня как разправяше пред Преслава как Моника била скарана с фолкпевиците и след като Богданов каза това на Моника, което явно имаше смисъл да го прави, защото тя каза, че с Анелия била в добри отношения, а иначе нямаше да може да се защити, а Люси го обърна срещу Богданов всичко, като се възползва, че другите не го харесваха, обвини го, че бил докладвал. А наскоро той направи същото, като разказа на Гъмов как Кичка питала дали е известен актьор.

Защото Джино е фалшив.

Прави се на много добричък, но Луна показа какъв е наистина. В три минути изреди 3000 псувни.

Люси наистина от време на време правеше интриги, но при толкова скучен сезон на мен не ми пречат тези интриги.

Днес и с мюзикала тотално ме спечели.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

А наскоро той направи същото, като разказа на Гъмов как Кичка питала дали е известен актьор.

А аз не мога да разбера, защо Кичето задава отговори ? То е ясно, че не е. Той е световно неизвестен - няма успехи, няма големи филмови хитове и роли, няма награди, няма нищо. Работи като кукловод, работа която никой не иска да бачка, защото никой не му пука за кукленият театър, нито се плаща достатъчно. Нека си го кажем в крайна сметка както си е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега гледаме с колегите! То бива злобно животно, неуспешно! Неудачник, работи за 600 лева и се мисли за голямата работа. Голям ВИП, голямо нещо. Абсолютно мръсно алкохолизирано животно!

Абослютно! Тоя е покъртителен! Какво му харесва Преслава?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

ОТВРАТИТЕЛНО поведение на Гъмов, аз съм просто безмълвен. Ебахти гнусното същество.

 

КИЧКА ПОБЕДИТЕЛ! Ще гласувам за нея на финала, не ме интересува дали ще се гледат гласовете, просто искам да я подкрепя!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Биг Брадър скри от дневника снимката на Кичка + това изтри коментар с над 60 харесвания за 1 минута, апелиращ "Кичка победител!"... тотално гласи Ерна или Гъмов за победител... думи нямам :mf_surrender:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ОТВРАТИТЕЛНО поведение на Гъмов, аз съм просто безмълвен. Ебахти гнусното същество.

 

КИЧКА ПОБЕДИТЕЛ! Ще гласувам за нея на финала, не ме интересува дали ще се гледат гласовете, просто искам да я подкрепя!

 

+1

 

Гъмов е олицетворение на ЗЛОБНОТО и ПРОСТАШКО Българско поведение! Кичка - победител!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз съм за Кичка. Гъмов от първия ден ми е ясен, не можах да му се хвана аз като повечето. Но за Ернестина се хванах като "достойна". Май е достойна само да пуши цигари и да прегръща Светлана, която уж спада към категорията хора, които Ерна не харесва...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...