Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Абсолютна измама за пореден път. Масата хора бяха за Кичка, не защото я харесват толкова много, колкото заради това, че групово и се нахвърляха и разтреперваха. Хората виждат и личното отношение на ББ към Кичка, което явно граничи с неприязъм, което пък прави Кичка още по вероятен фаворит. Не вярвам във вота. ББ имат добри сценаристи и психолози, а и достъпът да гледаш на живо е често ограничаван. Това е така, за да не се случи панаира от сезона с ДесиСлава и Христина, когато голяма част бяха гледали лайв как Хриса пие и напляска детето си, а тези кадри не бяха излъчвани в нормален епизод. Толкова разкрития и схеми имаше тогава, че последните години сценаристите не биха позволили залата да вика МАфия. Достъпа до живото гледане е ограничен в 50% от случаите, което позволява на сценаристите да обръщат ситуации и спестяват реплики. Всеки средно интелигентен човек гледал предаванията може да даде безброй примери за бавна но сигурна манипулация. Когато даваха Кичка и кой още, че са говорили зад гърбовете на съквартирантите, не знам защо пропуснаха Ритон, които зад гърбя плюха Кичка много преди скандала... Докато имаше съмнения за изяватана Кичка в Сийзър Палас, редовно Ники Кънчев в лайфовете създаваше драма. Така и не излъчиха излезлите материали от вестници преди години за въпросния концерт.

 

Бих искал да поставя друг въпрос обаче. Вярвате ли, че продуцентите биха поканили и биха знаели изобщо за съществуването на Джино. Джена не е прекалявала с извите си с него. Напротив. Само една обща фотосесия имат и 2-3 снимки от личния архив. Джино дори намекна , че хронорара му бил по-висок от на много други... Ако Джена е поканена, то интереса към бишия бих го разбрал... Малко дръзко и смело като изказване, но смятам, че Джино е платил хронорарите на другите участници. Спонсорирал е целия сезон, и си е купил победата от болна амбиция към Джена. Преди да влезе във формата всички мислеха, че е гей и се чудеха как може Джена да има общо в подобен тип. Имаше слухове, че той и плаща клипове, а тя прикрива хомосексуалния му нрав. Вероятно в един момент и това е повлияло на решението и. Джино се надява, че ситуацията вече е друга и ако е любимец на публиката, той си мисли, че Джена би се върнала при него. Убеден съм, че има нещо гнило в Дания!!!

Бившите на Деса, Преса и други биха били по-апетитна хапка за продуцентите. Всички знаем какви участници търсят. Имиджа на Джино се лъска от самото начало. И не вярвам продуцентите да са го били замислили, защото ако знаеха в началото за Богданов и Джена (нямаше смисъл да забъркват Преслава. Продуцентите се бяха хванали за връзка с Преслава и до един момент са вярвали, че вероятно такава има. Ако пак изгледате сезона, още по видно ще бъде четкането и изтъкването на Джино. Дори когато обиждаше грозно, го представиха в миродавната светлина.

Да е жив и здрав. Той си беше за Биг Брадър. В крайна сметка не парите те правят ВИП, а положението ти в обществото.

Кичка бе поставена на 3то място, за да не се случи ситуацията с Деси и Христина и публиката да се надигне. Направиха финала на Кичка много набързо, безлично и клипа и бе "аз" през цялото време. Защо не избраха моменти, в които я обиждаха и съсипваха психиката. Кичка каза истината за Джино преди време, но той се засегна. А трябваше да се засегнат онези, които да взели скъпите часовници и чак тогава приеха Джино като един от нас. Ако Джино бе едно бедно обикновено момче, отдавна да са го изхвърлили.

 

Яд ме е, че Деса пак ще ходи в този цирк...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен този сезон на ББ беше най-манипулирания и нагласения от страна на продуцентите. Никога до сега не са изтъквали толкова очевидно пристрастия към един и неприязън към друг участник. В този сезон негативното отношение към Кичка и настройването на зрителите срещу нея, беше направо нагло. Много съжалявам за измекярските и долни методи на продукцията и за Кичка, че преживя всичката тази помия, но поне се радвам, че победителят е Джино, а не Ернестина.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен този сезон на ББ беше най-манипулирания и нагласения от страна на продуцентите. Никога до сега не са изтъквали толкова очевидно пристрастия към един и неприязън към друг участник. В този сезон негативното отношение към Кичка и настройването на зрителите срещу нея, беше направо нагло. Много съжалявам за измекярските и долни методи на продукцията и за Кичка, че преживя всичката тази помия, но поне се радвам, че победителят е Джино, а не Ернестина.

Искам да ти кажа, че поста, който съм писал над твоя, го публикувах и в страницата на ББ, след 30 мин беше изтрит На другия ден пак го публикувах, и пак беше изтрит. Явно ги е страх да не даде посока на мислене и писане в медиите. Смешници пълни са продуценти и сценаристи

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да ти кажа, че поста, който съм писал над твоя, го публикувах и в страницата на ББ, след 30 мин беше изтрит На другия ден пак го публикувах, и пак беше изтрит. Явно ги е страх да не даде посока на мислене и писане в медиите. Смешници пълни са продуценти и сценаристи

 

Те винаги трият неудобните коментари, много са жалки!

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...