Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

Съветвам тези, които плюят Луна, да си пуснат това, както и другите й аудио интервюта в Открит микрофон. Винаги казва много верни неща за жанра, в който по обясними причини вече не се вписва.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Всички, които боготворите поведението на Луна ако имахте по един такъв психично болен във вашата компания или къща да ви питам така ли пак ще подкрепяте....

Еми със сигурност нетърпимите са други - псевдоинтелектуалци, плеймейтки, Джиновци и истерици. Толкова битовизъм и еснафщина и парвенющина друг път никога не е имало.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички, които боготворите поведението на Луна ако имахте по един такъв психично болен във вашата компания или къща да ви питам така ли пак ще подкрепяте....

 

Защо, какво толкова прави Луна? За няколко дни не им помагаше, но след като проведоха сериозен разговор с нея, се промени, започна да си говори с тях, да участва. С какво толкова пречеше? В много случаи се държи супер добродушно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо пък да е несериозно? Това кой каква звезда е има значение за играта колкото да влезе в нея. Оттам нататък има значение кой какъв е като играч. Луна е странна, но си промени държанието заради тях, започна да общува с тях, да им помага, но престанаха ли да я номинират? Луна не я харесваха някои зрители заради странността ѝ. А "Ритон" са супер мразени в момента заради злобното поведение, истеричното крещене на Здравко, което според мен е много по-лошо, и че ги лансират брутално.

 

ДА! Нямаше да я обикнат повече и това се видя, след като накрая свали опашката. Не трябваше да го прави, но го направи, за да докаже, че пак ще мрънкат!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз също харесвам Луна, просто мисля, че дотук трябваше да приключат нещата, както и стана. От началото на сезона, шоуто се върти предимно около нея...

Освен това наистина е тъпо как винаги извърта въпросите и на нито един не отговаря. 1000%20(29).gif

Ми предпочитам Светлана която не знае столиците пък.. то и аз да съм там и аз няма да мога да отговоря за всички държави и столиците им. Голяма работа..

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво стана ... Петя излезе, защото не иска да номинира никой и сега влиза, понеже вече телепатично се е изпокарала с всички или ...?

 

Жалко, страхотна черна точка за нея в очите на всички, малко следящи жанра и певиците в него. Не стига, че е скучна, неактивна и се страхува да не шавне и да й навреди на имиджа, ами влиза и си излиза когато й скимне срещу някои и друг лев. Края на месеца е в Белгия ... тогава защо ще излиза, въшки ли ще хваща?

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз също харесвам Луна, просто мисля, че дотук трябваше да приключат нещата, както и стана. От началото на сезона, шоуто се върти предимно около нея...

Освен това наистина е тъпо как винаги извърта въпросите и на нито един не отговаря. 1000%20(29).gif

Ми предпочитам Светлана която не знае столиците пък.. то и аз да съм там и аз няма да мога да отговоря за всички държави и столиците им. Голяма работа..

Ами тя никога не е отговаряла на тия въпроси, щото й ги задават от 20 г. - Лухче ли се казваш, кой набор си, освидетелствана ли си, колко пари фалира в КТБ...

Еми... банално е вече. То си е част от загадката да не отговаря, а и лично нейно право.

Аз Светлана не я осъждам заради столиците, и аз не ги знам някои, нормално е - това не е атестат дали и колко си ерудиран... Просто е тъпо парче, простодушно и ме дразни, че се прави на супер хрисима, докато в реалния живот знаете какви са хватките на плеймейтките. Те не знаят от къде идват, кои са и къде отиват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами тя никога не е отговаряла на тия въпроси, щото й ги задават от 20 г. - Лухче ли се казваш, кой набор си, освидетелствана ли си, колко пари фалира в КТБ...

Еми... банално е вече. То си е част от загадката да не отговаря, а и лично нейно право.

Аз Светлана не я осъждам заради столиците, и аз не ги знам някои, нормално е - това не е атестат дали и колко си ерудиран... Просто е тъпо парче, простодушно и ме дразни, че се прави на супер хрисима, докато в реалния живот знаете какви са хватките на плеймейтките. Те не знаят от къде идват, кои са и къде отиват.

 

Много тъпо парче, правещо напук като в детската градина и търсещо внимание и състрадание. Погледът й е на рядко тъп човек! Моника и Катрин пак вадят читав поглед чат-пат...

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво стана ... Петя излезе, защото не иска да номинира никой и сега влиза, понеже вече телепатично се е изпокарала с всички или ...?

 

Жалко, страхотна черна точка за нея в очите на всички, малко следящи жанра и певиците в него. Не стига, че е скучна, неактивна и се страхува да не шавне и да й навреди на имиджа, ами влиза и си излиза когато й скимне срещу някои и друг лев. Края на месеца е в Белгия ... тогава защо ще излиза, въшки ли ще хваща?

 

Тя не влиза като играч сега, като гост е просто, защото има много хора, които искат да я гледат в предаването.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така! Имаше моменти в които бях убеден, че Луна играе театър, но сега по-скоро мисля, че е наистина болна! Въпроса който зададе на Кичка... :mf_surrender: Определено не е добре. asylum, разбирам, че ти е познава или нещо такова, но е ясно, че не е в ред. Да и аз бях фен на нейното представяне и съм се смял от сърце, но жената си е доста зле.

По-зле обаче е държанието на "ВИПОВЕТЕ", 40-50 годишни хора как скочиха срещу една жена, каквото и да е направила, ма"ната му!! Щели да умрат от глад?!! Жалка история....игнорирайте я и толкова, но тея гнусни обиди:лайнарка, вещица, и всякакви такива и то от женска свиня като Люси и тем подобни, айде не! :mf_surrender: Толкова жалки бяха.В случая Луна беше едно огледало..И това става пред 100 камери, смятайте какво е в реалния живот.

Тая Ернестина е много противна също, не я трая!

 

И сега за Ритон:

 

Интересно, че никой не ги харесва във фейсбук и хората са много възмутени, а Биг Брадър продължава да лъже ли лъже. Пуснаха на Кичка най-лошите моменти, на Луна съшо, докато на Ритон пуснаха кадри от самото начало, изкараха ги като една влюбена двойка, която постоянно иска да спре скандалите, постоянно се прегръща, пуснаха кадри от концер???!!!!!! :mf_surrender: Ю ШЪТ АП!!! Много долно!! Постоянно извъртат нещата в полза на Ритон. Хората са много възмутени. Тая двойка е ЗЛОВЕЩА! Студени, безчувствени, завистливи, разплути ! Ма"ната им на успехи, ма"ната им на всичко, ВЪН тая противна двойка!! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво стана ... Петя излезе, защото не иска да номинира никой и сега влиза, понеже вече телепатично се е изпокарала с всички или ...?

Тя влиза като гост. Няма да има право да номинира и да я номинират. Няма да се бори за финалист. Вчера го казаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво стана ... Петя излезе, защото не иска да номинира никой и сега влиза, понеже вече телепатично се е изпокарала с всички или ...?

 

Жалко, страхотна черна точка за нея в очите на всички, малко следящи жанра и певиците в него. Не стига, че е скучна, неактивна и се страхува да не шавне и да й навреди на имиджа, ами влиза и си излиза когато й скимне срещу някои и друг лев. Края на месеца е в Белгия ... тогава защо ще излиза, въшки ли ще хваща?

Петя е Кралицата на формата, факт. Фенове на Хлория да не коментират, никога цяла България няма да се отрече от Преслава, както от Глория през 2005, заради Г. И.. Лунна е символ на Вип Брадър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така! Имаше моменти в които бях убеден, че Луна играе театър, но сега по-скоро мисля, че е наистина болна! Въпроса който зададе на Кичка... :mf_surrender: Определено не е добре. asylum, разбирам, че ти е познава или нещо такова, но е ясно, че не е в ред. Да и аз бях фен на нейното представяне и съм се смял от сърце, но жената си е доста зле.

По-зле обаче е държанието на "ВИПОВЕТЕ", 40-50 годишни хора как скочиха срещу една жена, каквото и да е направила, ма"ната му!! Щели да умрат от глад?!! Жалка история....игнорирайте я и толкова, но тея гнусни обиди:лайнарка, вещица, и всякакви такива и то от женска свиня като Люси и тем подобни, айде не! :mf_surrender: Толкова жалки бяха.В случая Луна беше едно огледало..И това става пред 100 камери, смятайте какво е в реалния живот.

Тая Ернестина е много противна също, не я трая!

 

И сега за Ритон:

 

Интересно, че никой не ги харесва във фейсбук и хората са много възмутени, а Биг Брадър продължава да лъже ли лъже. Пуснаха на Кичка най-лошите моменти, на Луна съшо, докато на Ритон пуснаха кадри от самото начало, изкараха ги като една влюбена двойка, която постоянно иска да спре скандалите, постоянно се прегръща, пуснаха кадри от концер???!!!!!! :mf_surrender: Ю ШЪТ АП!!! Много долно!! Постоянно извъртат нещата в полза на Ритон. Хората са много възмутени. Тая двойка е ЗЛОВЕЩА! Студени, безчувствени, завистливи, разплути ! Ма"ната им на успехи, ма"ната им на всичко, ВЪН тая противна двойка!! :gun_bandana:

Нямам удоволствието да познавам Луна, а и не искам - нали затова е в медиите, виждаме я и й се радваме.

Много бе достойно, че не повиши тон и ги остави да се излагат. Не намирам никакви психични отклонения, обича малко да се прави на интересна, но като цяло е добър и неразбран човек. Според мен Кристина не беше крайна с нея, защото в живота са приятелки и я познава добре. Понякога я критикуваше, но без злоба. Това поведение е нормално, не на орангутаните. Адски грозно беше. И въпросите на Ернестина бяха непрофесионални, злобни и бездушни. Мирише ми на обор тая. Добре, че Луна я разобличи - актрисата, това не е киното или театърът. :D

 

А за Ритон си напълно прав - целенасочено очернят другите и изкарват тях светци...

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Людмил ме отвращава, няма такъв отблъскващ и малоумен човек!! Луна отказа да си махне опашката, тоя веднага изпадна в шок да не би да отслабне с 1 кг. Гнусен, подмолен и лицемер! Нямам търпение да изчезне. Иво също е двуличник. Мисля че ще победи Ернестина или Гъмов, за съжаление. Но към момента съм за Кица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Людмил ме отвращава, няма такъв отблъскващ и малоумен човек!! Луна отказа да си махне опашката, тоя веднага изпадна в шок да не би да отслабне с 1 кг. Гнусен, подмолен и лицемер! Нямам търпение да изчезне. Иво също е двуличник. Мисля че ще победи Ернестина или Гъмов, за съжаление. Но към момента съм за Кица.

Всичките са изкуствени, един истински няма. Страх ги е за имиджа всички. Само Луна беше себе си, с риск да я мразят и вътре, и вънка. Но малцина могат да си го позволят. Затова е Луна! Така беше Албена в предния сезон - непукист, със спокоен тон.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За втори път я показва - преди години я показа в Труд или 24 часа. :D Втора младост изживява - сега новите фенове научиха личните й данни. :DDDD

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Люси колкото симпатичен беше в Денсинг старс, два пъти по-антипатичен ми стана сега.........

 

Люси:"Снимал съм й клип на тая"

Луна:"Аз те поканих да снимаш за мен"

:3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hpho...cd28f25dbc2e746

 

Иначе ми е интересно като дискутирате, без да го гледам имам ясна представа за какво става на въпрос. И искам да кажа, че не е същото една жена да си махне екстеншъна, като един мъж да се обръсне. Сега дори е модерно мъжете да са с бръснати глави, докато не съм чул за жените да е така. А Люси е изключително противно същество, съгласен съм. Свиня отвън и отвътре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава отново в къщата на Vip Brother

 

Това се случи след предизвикателството, което екипът на риалити формата отправи към зрителите – да бъдат събрани 10 000 лайкове, за да се върне певицата в Къщата. Не само, че за минути това вече бе факт, а Преслава определено може да бъде обявена за любимката на публиката, защото успя да събере 7 пъти повече лайкове от първоначално обявената цифра.

С широка усмивка и песен, звездата на „Пайнер“ прекрачи отново прага на Къщата, където бе посрещната изключително топло и с прегръдки от съквартирантите.

Този път обаче Преслава ще е част от шоуто със статута на гост-звезда и няма да има право да участва в номинациите.

 

http://planeta.tv/news/view/Preslava-otnov...-na-Vip-brother

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...