Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

Влизането на Преслава е нож с две остриета.

Тя е голяма приятелка с Ритон а народа ги мрази!

Чак пък .. не забелязах да има някакво по-специално отношение към тях, докато беше в къщата. С всички се разбираше.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Гъмов поне от "Етажна собственост" и "И аз го мога" поне не сте ли го чували... Дори да не сте ги гледали бяха доста нашумели и се чуваше тук там нещо...

И не забравяйте, че Гъмов е куклен актьор!!!

Е, как очакваш от чалгари да знаят нещо различно от чалга дивите? :mf_surrender:

И Гъмов и Ернестина са известни, просто се изявяват в сфера която не се вълнувате.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, как очакваш от чалгари да знаят нещо различно от чалга дивите? :mf_surrender:

И Гъмов и Ернестина са известни, просто се изявяват в сфера която не се вълнувате.

Ох... кой от тия смешници може да се сравни със старата школа, те половината ни истински актьори починаха, бе.

Кои са им постановките на Ерна и Гъмов... И Иво Аръков е известен. Ама с какво точно...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох... кой от тия смешници може да се сравни със старата школа, те половината ни истински актьори починаха, бе.

Кои са им постановките на Ерна и Гъмов... И Иво Аръков е известен. Ама с какво точно...

Абсолютно .. от живите, които останаха само Стоянка Мутафова и Татяна Лолова представляват нещо и са най-масово известни като имена.

 

Иначе аз Ернестина я знам покрай Комиците само.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тука ли се премести да пишеш за Преслава? :roll1:

Отивай във Фейсбук, стига се прави на приятно разсеян :Vishenka_05:

Нали ти броеше трафик и харесвания там до скоро?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отивай във Фейсбук, стига се прави на приятно разсеян :Vishenka_05:

Нали ти броеше трафик и харесвания там до скоро?

 

Да така е, броях и продължавам да броя. Но днес направих един експеримент, да видя тук тия 10-ина трола можете ли да пишете за чалга или само за Преслава? Резултатите са направо трагични. Вие направо не сте способни да пишете за друго, освен за играчката на Митака. Значи до оня ден реваха, че била много заета и видите ли нямала време да стои в къщата, но като разгониха неудобният и Богданов, вече може да се върне. А какво стана със заетостта и? Значи не е толкова натоварена и бог знае колко търсена, щом Митака иска да вземе пари от Бръдъра, а не да ги спечели от клубове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, това е народа да те обича! Не това кифлите днес да ти слушат песента, а утре да се кефят на друга.

 

Още един мощно обсебен на тема.... народа я обича! :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още един мощно обсебен на тема.... народа я обича! :roll1:

Ако за 10 години още не си го осъзнал, толкова по-зле за теб.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още един мощно обсебен на тема.... народа я обича! :roll1:

Не, не ние сме обсебените, просто целия фейсбук гърми с Преслава и на тебе ти се струва, че всеки е обсебен, но не е така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая Преси, какво ли не прави за парички, а и в къщата няма кой да й разбие муцуната. Макар, че възлюбеният има забрана от полицията да я доближава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

 

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

Велико!! Албена Михова ми е супер любима, винаги ме разсмива с глас, уникална е.

 

Луна продължава да разбива! :roll1: Тази история с Бойко беше грандиозно завръщане към предишния образ, но ще ми е малко жал ако не се преструва и накрая наистина се разочарова от истината...

Иначе кой би повярвал, че една на вид залязла ретро звезда като нея може да е ТОП име вече няколко седмици... Трябваше да подготви нещо ново, което да представи в предаването, имаше голям шанс да направи голям хит.

 

Ами то зависи от това човек каква личност е. Някои просто владеят публиката, дали от дансинга на дискотека, от сцената, от радиото или от екрана, появят ли се, хората ги гледат и се забавляват.

 

А Ернестина аз си я знаех бе, играла е комедийни роли по телевизията, в "Комиците" например. Познато лице е, имаше и една реклама за матраци. :1000 (29):

 

ПРЕСЛАВА разбива. Просто е обичана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И бая хейт отнася наркоманката, аз също си и сипах както си му е реда. Толкова ми е противна вече, не знам дори защо, ама направо имам чувството, че дори започнах да подкрепям Бирмата като я пребива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е много коректно спрямо другите ако Преслава влезне и се съзтезава наравно с тях.

Иначе съм за Кица. Страхотна е...много истинска..ненапудрена...откровена. Само да спре да се извинява, защото е права във всяка една ситуация. Знаете ли, че е влизал оная вечер медицински екип заради нея. Тук Биг брадър пак манипулира нещата. Докато я даваше как плаче и се задъхва изведнъж я даде как си слага очилата и все едно нищо не е станало, а всъщност са й били инжекции , защото е имала проблем с кръвното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас човек, това шоу само интриги и сплетни прави. То кара нацията да затъпява и да озверява. И забележи издига един боклук, един предозирал наркоман, мутренска изтривалка като Преслава. Паралелно кара хората да се карат и им създава главоболие. Не знам, въобще нашето поколение си беше последното читаво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас човек, това шоу само интриги и сплетни прави. То кара нацията да затъпява и да озверява. И забележи издига един боклук, един предозирал наркоман, мутренска изтривалка като Преслава. Паралелно кара хората да се карат и им създава главоболие. Не знам, въобще нашето поколение си беше последното читаво.

Страхотен си ти и твоето поколение. :dizzy: Фурнаджийска лопата и половина. Допреди един месец я величаеше: най-талантливата, най-голямата, единствената, която може да се мери със старото поколение, а сега те издразни и стана "предозирала мутренска изтривалка" :wacko: Като се изказваш толкова крайно, и в двата полюса, в рамките на няколко месеца, думата ти олеква.

 

А що се отнася до Преслава - аз отдавна говоря, че тя изпадна много в музикално отношение, но ето, че народа още си я обича. Интересно ми е само как ще измислят повторното й влизане така, че да не е нечестно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен си ти и твоето поколение. :dizzy: Фурнаджийска лопата и половина. Допреди един месец я величаеше: най-талантливата, най-голямата, единствената, която може да се мери със старото поколение, а сега те издразни и стана "предозирала мутренска изтривалка" :wacko: Като се изказваш толкова крайно, и в двата полюса, в рамките на няколко месеца, думата ти олеква.

 

А що се отнася до Преслава - аз отдавна говоря, че тя изпадна много в музикално отношение, но ето, че народа още си я обича. Интересно ми е само как ще измислят повторното й влизане така, че да не е нечестно.

Нормално, мислех, че се е променила, но старата Преслава от 2011 отново се показа. И кога ще разбереш, че аз джъджвам хората на това което са в момента, не това което са били. Преслава се държеше достойно, но сега пак играе курвенски номера. Гледай да не дам пример с твоето поколение, че ще покажем защо харесвате такива като Преслава. Народа не я обича, обича я млафото поколение, виж колко хейт отнася във фейсбук и има защо. Иначе няма значение как и какво ще измислят, идеята, че влиза отново е нечестна, но тъй като самата тя обожава интригите и сплетните няма причина да не е там. Единственият плюс на Преслава е, че може да пее, това й беше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...