Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

Стига глупости, какво сте се захласнали по Луна.

 

Именно защото в На кафе изглежда толкова нормална, си проличава, че всичко в къщата е било цирк за внимание.

 

И да спре да говори за българския народ. Всички разбрахме, че е огорчена от загубата на парите си, но нека да не забравяме, че влоговете до 100 000 евро са гарантирани от БНБ. Никой не е изгубил последния си лев, това на Луна си е популизъм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ти може да не мислиш, за това си има нормативна уредба, която не оставя място за тълкуване.

Освен това, никой няма да те остави да си избираш как да ти се пише името, при положение, че има закони - дори английските имена подлежат на това и никоя не я пишат Julia, а само и единствено Dzhuliya.

Напротив, всеки има право да си избере как да му се напише името. Не ги кефи, когато някой има такива претенции, но са длъжни да ги изпълняват и аз знам за такива случаи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЛУна си призна в "На кафе", че всичко е било сценарий. На мен ми се затвърди това мнение, когато каза "Ако остана на финала...ще...". Тая жена правеше шоуто.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Люси - свинята, така се нахвърли над Преса, че я направи на кайма .. жал ми стана :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...