Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Имам видеоселфи с Преслава където си лафим двамата но е без звук, коментирай :girl_cry2:

Да я беше накарал да изпее нещо (аз мигом бих пожелал "Дума за вярност") :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди години тук във форума бяхме забелязали, че когато Преслава лъже за нещо в интервю, винаги прекъсва eye contact и гледа надолу в една точка. Забелязах, че когато отричаше да е бременна, изведнъж поглеждаше към микрофона, а не към интервюиращия. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна песен

 

Ми тя спада повече към поп стилистиката. Спомням си през 2007 след издаването на "Благодаря", че беше една от най-харесваните песни от него заедно с "Ако те няма" и "За първи път", но въпреки че беше обещан клип, такъв нямаше и така си остана с тая коледна версия и тия елхи. Всичките й рокли от тая коледна програма са достатъчни да беше направила хубав клип. Ама май и по-добре, че се отказа, че като се сетя, идеята й беше да я снима в някакъв хотел на познати... Пак щеше да има дивани. :1000 (29):

А такъв брутален клип можеше да се измисли...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето на това се казва брутално пеене на живо и невероятно присъствие и контакт с публиката!Жалко, че си отиде твърде рано от нашия свят, имаше още много какво да ни даде.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи все още не е сигурно Камелия или Глория в Гласът, според думите на Петя Дикова.

 

Значи зависи коя по-малко пари ще иска за хонорар. :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

"Не се изтриваш" на Преслава с пета поредна победа

 

photo_verybig_50703.jpg

 

 

Преслава записа пета поредна победа с "Не се изтриваш". Актуалният хит на фолк звездата отново спечели вота на читателите на Signal.bg и остава на лидерската позиция в "50-те Най...". Яница остава твърдо на второто място и тази седмица с парчето "Изкушение"

 

В челната тройка се изкачва Фики с песента "Пате".

 

А някои казваше че миналата победа че ще и е за последно :3fdb8960598fa63e:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Не се изтриваш" на Преслава с пета поредна победа

 

photo_verybig_50703.jpg

 

 

Преслава записа пета поредна победа с "Не се изтриваш". Актуалният хит на фолк звездата отново спечели вота на читателите на Signal.bg и остава на лидерската позиция в "50-те Най...". Яница остава твърдо на второто място и тази седмица с парчето "Изкушение"

 

В челната тройка се изкачва Фики с песента "Пате".

 

А някои казваше че миналата победа че ще и е за последно :3fdb8960598fa63e:

Кого го ебе за мижавата класацийка на някакъв западнал сайт? Ок, Преслава е спечелила, значи се е намерило 50-ина човека да гласуват за нея. Нищо друго не показва.

 

Същевременно за миналата седмица Илиян и Ася имат повече гледания от Преса. Само 4 седмици държа фронта за чалгата. Очаквах да е до края на годината №1.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кого го ебе за мижавата класацийка на някакъв западнал сайт?

Ако беше спечелила песен на Галена друго щеше да говориш, ама както и да е. Нали успехите на Преслава никога не трябва да бъдат признавани no matter what..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...