Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Може би Преси е енергиен вампир и е изпила енергията и на турне 2007 ? :helpsmilie:

Като спомена Преси - 13 години в топ 3 - феноменален изпълнител! Лично и категорично задмина ГИК.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

 

Това е ЕЛИТА известна е с хита "Давай още " която е поместена в компилацията на Димчо Делев през 2000-та година носеща гръмкото заглавие " Фолк Шанс" според мене това е по скоро "Фолк бардак " хахахаха

Редактирано от PayneraDimitrov
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче сега гледам клипчетата от концерта, и ме прави впечатление, че хората пеят страшно много на Яница - и на трите й песни. Личи си, че вече и тя е лидерка, но момичето го заслужава, прави хубави песни със скъпи клипове и визии на светавно ниво. Уникална е :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Важното е, че уважи публиката с живо пеене, без значение какво е озвучаването в залата, то се усеща, че не е ОК, но уважението си е уважение. И на трите песни пеят и избухват, личи си, че и тя се радва на този прием. Заслужава го - всяка песен и клип са изпипани, въведе едва ли не нов стил дори.

"Фуклата" ми е една от любимите песни тая година, и се радвам, че можах да чуя на живо (на клипа - на живо, не, че съм бил там). То от целия концерт най-много ми хареса Яница.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Татяна

За мое съжаление тази нощ aдминистрацията на "Ютюб" цензурира песента и видеото към най-новият ми проект "За големите мъже" Въпреки това искам да благодаря на всички вас за огромния интерес и положителни отзиви. 💣Песента и видеото, можете да гледате и слушате в канала на "Ютюб", като потвърдите годините си. А, по телевизия Планета и Планета HD, ще може да я гледате след 23:00 часа с червена точка. Обичам ви и се радвам, че ви имам!💞

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Страшна песничка, поздрави за всички :)

 

Жалко , че Устата не прави такива яки песнички вече, в Пайнер почти няма нещо, което да ми хареса. Но старите му хитове са уникат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа го цензурираха в 21:00. Купувала е начални гледания. Нереален ми идва интереса към проекта.

Това й беше...

 

Обаче някакъв бъг ли.има, вчера гледам коментарите под песента на Камелия бяха 140, а преди това бяха 270. Сега гледам са 370 ??? Защо така?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това й беше...

 

Обаче някакъв бъг ли.има, вчера гледам коментарите под песента на Камелия бяха 140, а преди това бяха 270. Сега гледам са 370 ??? Защо така?

В клипа на Кама като цяло има някакъв бъг. На мен в единия ден ми показва, че е направила към 80-90K, в другия- драстично по-малко, а на по-следващия- още повече от първия. Системата нещо не разпределя както трябва статистиките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Ками е новаторка и в това. Иначе не е забранено. :3fdb8960598fa63e:

 

А не би трябвало да е новаторка. Редното е да се прави така, а не да се плаща на фирми посредници, които да купуват трафик за милиони....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...