Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

майка ти е фалшива :mf_surrender: ще се кефи на най-големите бездарнички в тоя жанр и ще обсъжда кой пял фалшиво

 

 

Още една Преси фенка излобя.

Попринцип си ми забавен, ама с тва намесване на майки и толково яростно защитаване на Преса падаш много ниско.

 

Абе уж сте интелигентни хора, бъдете малко над нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Още една Преси фенка излобя.

Попринцип си ми забавен, ама с тва намесване на майки и толково яростно защитаване на Преса падаш много ниско.

 

Абе уж сте интелигентни хора, бъдете малко над нещата.

Щото говори пълни глупости. Как може да се кефиш на Галена и Камелия, дето грачат като гарги на живо и да коментираш кой е фалшив .. :mf_surrender: и Пайнер са пълни глупаци да им сложат плейбек :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

майка ти е фалшива :mf_surrender: ще се кефи на най-големите бездарнички в тоя жанр и ще обсъжда кой пял фалшиво

 

 

Не бих казал, че Преса е точно фалшива на това изпълнение, но Джена я надпява категорично. По-мощно, уверено и жегващо я изпълнява. Преслава някак глухо пее, липсва ми енергия. :D Но въпреки това като цяло изпълнението е добро, нямам идея защо са лепнали плейбека. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щото говори пълни глупости. Как може да се кефиш на Галена и Камелия, дето грачат като гарги на живо и да коментираш кой е фалшив .. :mf_surrender: и Пайнер са пълни глупаци да им сложат плейбек :gun_bandana:

Ами грачеше-да. Сигурно като се е чула, тя сама е предложила

Link to comment
Сподели в други сайтове

ми да :) ех дрогата не прощава и като пуши по 10 кутии на ден

А някои и без дрога си грачат :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щото говори пълни глупости. Как може да се кефиш на Галена и Камелия, дето грачат като гарги на живо и да коментираш кой е фалшив .. :mf_surrender: и Пайнер са пълни глупаци да им сложат плейбек :gun_bandana:

И двете пеят много добре даже повече ми харесва от студийния запис.Коментирай как накрая Джени я бутна с пръст по рамото за да пеят двете една срещу друга :3fdb8960598fa63e: Дует на 2017

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стела, къде е бана за Кака Кели??? Мен ме бяхте баннали 8 дена за подобни изрази. Чакам да си свършите работата.

Аз съм Вип личност.

-А.

 

Пробва ли някоя да те налази .. :Vishenka_05:

 

И двете пеят много добре даже повече ми харесва от студийния запис.Коментирай как накрая Джени я бутна с пръст по рамото за да пеят двете една срещу друга :3fdb8960598fa63e: Дует на 2017

Или Преси: Аз тепърва имам да пазя (за Павел) :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И двете пеят много добре даже повече ми харесва от студийния запис.Коментирай как накрая Джени я бутна с пръст по рамото за да пеят двете една срещу друга :3fdb8960598fa63e: Дует на 2017

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм Вип личност.

-А.

 

Пробва ли някоя да те налази .. :Vishenka_05:

 

 

Или Преси: Аз тепърва имам да пазя (за Павел) :3fdb8960598fa63e:

 

тази седмица Галена ще пуска нова песен ще чупи ли рекорда на Преси :Vishenka_05: . вече писах на админа ще рекламират навсякъде

Link to comment
Сподели в други сайтове

тази седмица Галена ще пуска нова песен ще чупи ли рекорда на Преси :Vishenka_05: . вече писах на админа ще рекламират навсякъде

Едва ли ще помогне :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

тази седмица Галена ще пуска нова песен ще чупи ли рекорда на Преси :Vishenka_05: . вече писах на админа ще рекламират навсякъде

 

Не знам ще чупи ли рекорди, но искам ЧАЛГА. Класическа, брутална и ако трябва даже люта чалга. :1000 (29): Още един The Boss няма да ми понесе. Колкото и да се кефя на Галена, подобни песни ги слушам максимум 1 месец и сега не мога да я изтърпя до края даже, на концерта я превъртях. :1000 (24):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фиклена, коментирай колко яростно се кълнеше, че "Не се изтриваш" няма да има 10 млн. до края на годината, а всъщност ще ги направи! :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм Вип личност.

-А.

 

Пробва ли някоя да те налази .. :Vishenka_05:

Или Преси: Аз тепърва имам да пазя (за Павел) :3fdb8960598fa63e:

Преси:Тук Преслава пази..

Джени:И Джена , И Джена ..

Култово изпълнение!Кеф ми беше да ги гледам.Преси нямаше такава химия с Анелия като изпълняваха "Няма да съм друга" :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам ще чупи ли рекорди, но искам ЧАЛГА. Класическа, брутална и ако трябва даже люта чалга. :1000 (29): Още един The Boss няма да ми понесе. Колкото и да се кефя на Галена, подобни песни ги слушам максимум 1 месец и сега не мога да я изтърпя до края даже, на концерта я превъртях. :1000 (24):

Link to comment
Сподели в други сайтове

В тоя форум много разбирачи бе еййй.Преслава проби единствено с ГЛАС , а не с разни клипове или разни спонсори и до ден днешен е в топа.

Версията на Емилия е добра , но има много преработка на гласа й и затова бледнее пред Пресовата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фиклена, коментирай колко яростно се кълнеше, че "Не се изтриваш" няма да има 10 млн. до края на годината, а всъщност ще ги направи! :3fdb8960598fa63e:

Кейли 8 декември мина още ли си пиян ? АБСУРД ДА ПРАВИ 10 млн. ДО 31 ДЕКЕМВРИ.

 

 

7 841 175 показвания а останаа само 21 д.

 

46 ХИЛ.

 

2 ХИЛ.

 

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кейли 8 декември мина още ли си пиян ? АБСУРД ДА ПРАВИ 10 млн. ДО 31 ДЕКЕМВРИ.

7 841 175 показвания а останаа само 21 д.

 

46 ХИЛ.

 

2 ХИЛ.

 

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Какво ненормално има? С точно по 100к на ден и ще ги направи (сега прави около 120 к).

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...