Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Да, защото регламентът им е такъв - може да се гласува за песни, излезли в последната 1 година.

 

п.с. Превъртаме ли милион пъти изпълнението на Яни? :Vishenka_05:

Да, страшна е! Но, топа си остава изпълнението на ВЧП на 13 години планета.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

"Читателите на Signal.bg номинират най-добрите изпълнители, които ще се борят за наградата "Фолк идол на годината".

 

До 7 януари 2018 година може да дадете своя глас. Трябва да номинирате ТРИМА ИЗПЪЛНИТЕЛИ, които според вас са се справили най-добре през 2017-а година. Изпълнителите, които съберат най-много гласове, ще оформят топ 10 на най-добрите фолк звезди през годината."

 

Лично аз подкрепям Галена, Камелия и Емилия. Диктаторките тази година! :Vishenka_05:

 

Аз допкрепям Галена , Преслава и Емилия !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цитирай един известен изпълнител в световен мащаб, пробил с победа във формата Дъ Войс, където акцента е върху журито, а не изпълнителите, колкото и противоречиво да звучи впредвид концепцията.

 

В по-следващия сезон искаме Adnan Beats+Game Over в журито!

Не говорим само за победителите, а като цяло за участниците. Докато тече самото шоу има някаква еуфория, че едва ли не това са новите големи звезди на Бг, а разни самопродуциращи се като Графа и Камелия дори дават обещания на този и онзи, а накрая какво- за 4 сезона само една Роксана стана някаква звезда и то благодарение на не-самопродуциращата се Ивана. Да не говорим, че се вижда разликата между това как Гласът третира имената и как го прави Фактора- тази година забелязваме това в лицето на една Милена, която в първия формат мина някак вяло и не беше оценена напълно, а във втория станахме свидетели на доста по-усилено налагане на образа й за пред хората. Според мен Саня се кани да я направи новата сензация, но ще видим.

А относно позицията на формата в чужбина- не следя много как е по другите страни освен САЩ, но там конкретно до такава степен участниците са фаворити на публиката, че много често след даден лайф като им качат изпълненията в iTunes те моментално окупират ТОП 10 и понякога дори изместват супер хитове със стабилни позиции там. Дори и след края на формата някои си остават най-малкото локални звезди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Излезе новината в сайта на БТВ и никакви коментари нито тук, нито в Сигнала. Значи всичко е нормално, точно, коректно... :1000 (19):

Да просто никой не го вълнува едно безрейтингово предаване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, ти не беше ли онзи оракул, който правеше прогнози? :roll1:

 

arx1513108982i.jpg

Да ,но това не променя фактите.Никой не го гледа и не се вълнува освен теб.

Безхитова и завряна в кучи гъз е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е какво беше това намесване на Глория 5 дни по-рано... какво става? :1000 (29):

 

Медийна политика! Нема да намесват Татяна, я? Отдавна имаше сигнали, че старото жури ще бъде и в новия формат. Просто малко драматизъм....

Link to comment
Сподели в други сайтове

И сега какво? Ще гледаме новите зъбки на Кама още 3-4 месеца в прайм.тайма? Б`аси мъката за такива като Лукас....

Хаха кой ще я гледа освен тебе...дреме ми за бездария.Хит трябва..хит....нямаме от 2002ра..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не говорим само за победителите, а като цяло за участниците. Докато тече самото шоу има някаква еуфория, че едва ли не това са новите големи звезди на Бг, а разни самопродуциращи се като Графа и Камелия дори дават обещания на този и онзи, а накрая какво- за 4 сезона само една Роксана стана някаква звезда и то благодарение на не-самопродуциращата се Ивана. Да не говорим, че се вижда разликата между това как Гласът третира имената и как го прави Фактора- тази година забелязваме това в лицето на една Милена, която в първия формат мина някак вяло и не беше оценена напълно, а във втория станахме свидетели на доста по-усилено налагане на образа й за пред хората. Според мен Саня се кани да я направи новата сензация, но ще видим.

А относно позицията на формата в чужбина- не следя много как е по другите страни освен САЩ, но там конкретно до такава степен участниците са фаворити на публиката, че много често след даден лайф като им качат изпълненията в iTunes те моментално окупират ТОП 10 и понякога дори изместват супер хитове със стабилни позиции там. Дори и след края на формата някои си остават най-малкото локални звезди.

Квато практиката по-света, такава и у наше село. По принцип не следя формата, освен в момента малко от малко немския, ма из инфотейнмънт потока не съм чул нито едно заглавие на победител от Дъ Войс. Освен като са ги обявили. И без това, вече казах, Войс е формат който акцентира върху журито, и съответно намазват техните кариери, впредвид че май подбират предимно изпълнители за целта, за разлика от примерно Айдъл или Фактор където има и продуценти уж. От време на време.

 

Но да се върне на нашите ширини. Де факто има точно 2-3 имена от тия формати, които могат да се пофалят с някви успехи, и то въпреки участието си в съответното ТВ караоке. И не, не ми хвали Саня че правела нещо, Саня отчита дейност нещо си там, и е крайно време да я разкарат щото още преди 2 сезона беше негледаема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност важното не е откъде идва проблемът на формата, а дали го има. В Бг определено проблем има, щом конкурентни предавания могат да направят нещо повече от същите звезди, минали през Гласът. А Саня, макар и да не е най-приятната персона, поне знае как да направи любимците си популярни за по 2-3 хита. Тези от Гласът и това нямат, те просто се връщат в лигата на безизвестните певци в мигът, в който продуцентите изцедят каквото може от тях и им приключи сезона.

И във връзка с това казвам, че за мен предстоящият сезон няма да има особено голям рейтинг, пък единственото което можем да направим оттук нататък е да почакаме за фалшивите статистики на Фокси. :D

На мен ми е по-интересно Нова дали ще решат да са им конкуренция с Капките, миналия път доста сгафиха накрая и доста хора се разочароваха от тях, а и Гласът се показа като реален съперник, макар и само в първите епизоди. Тук може би е идеалния момент да си поговорим коя ли фолк дива би се съгласила да участва, след като двете най-изявени риалити фенки- Деса и Преса- вече минаха? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност важното не е откъде идва проблемът на формата, а дали го има. В Бг определено проблем има, щом конкурентни предавания могат да направят нещо повече от същите звезди, минали през Гласът. А Саня, макар и да не е най-приятната персона, поне знае как да направи любимците си популярни за по 2-3 хита. Тези от Гласът и това нямат, те просто се връщат в лигата на безизвестните певци в мигът, в който продуцентите изцедят каквото може от тях и им приключи сезона.

И във връзка с това казвам, че за мен предстоящият сезон няма да има особено голям рейтинг, пък единственото което можем да направим оттук нататък е да почакаме за фалшивите статистики на Фокси. :D

На мен ми е по-интересно Нова дали ще решат да са им конкуренция с Капките, миналия път доста сгафиха накрая и доста хора се разочароваха от тях, а и Гласът се показа като реален съперник, макар и само в първите епизоди. Тук може би е идеалния момент да си поговорим коя ли фолк дива би се съгласила да участва, след като двете най-изявени риалити фенки- Деса и Преса- вече минаха? :D

Много бих искала да видя Емилия :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много бих искала да видя Емилия :3fdb8960598fa63e:

Тя не е участвала в риалити досега и това би било идеалното първо такова за нея, но се съмнявам да се навие. Иначе вокалните й качества могат доста да й помогнат да изпъкне.

Мисля си, че може да е Емануела. Тя също взе да ходи доста по риалити предаванията, а и реално може да пее, макар и да го показва малко. Другията опция за мен е Кали, тя се справи доста добре с различните стилове в Пей с мен.

И все пак мисля, че Капките трябва да си дадат почивка. На Биг Брадър му се наложи след излагацията с Христина и ДС, може и тук недоволството от прецакването на реалната победителка да повлияе. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени - моден диктатор още с появата си! 1000%20(29).gif

 

a020e0a17119cea9.jpg

 

 

РЕНИ е една от малкото певици ,които могат да се похвалят със завидни успехи в кариерата си . Тя е единствената певица ,която прави първите си няколко албума на български и сръбски език . Няма да забравя никога далечната 1999-та година ,когато Рени издаде "Като птица " какъв фурор предизвика на музикалният пазар , колко много копия на албума бяха продадени и невероятния концерт в НДК първия самостоятелен концерт на певица от поп фолк жанра . Рени е достойна за уважение , защото само един инстински професионалист може да постигне такива върхови моменти в кариерата си без фалш и плейбек !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя не е участвала в риалити досега и това би било идеалното първо такова за нея, но се съмнявам да се навие. Иначе вокалните й качества могат доста да й помогнат да изпъкне.

Мисля си, че може да е Емануела. Тя също взе да ходи доста по риалити предаванията, а и реално може да пее, макар и да го показва малко. Другията опция за мен е Кали, тя се справи доста добре с различните стилове в Пей с мен.

И все пак мисля, че Капките трябва да си дадат почивка. На Биг Брадър му се наложи след излагацията с Христина и ДС, може и тук недоволството от прецакването на реалната победителка да повлияе. :3fdb8960598fa63e:

Аз не мога да разбера как Емануела като нямаше толкова големи хитове в Пайнер пееше на живо и представянията и на концертите бяха топ,а сега когато е реално в топа се излага с плейбек..Емилия има големи качества би ми било интересно да я гледам,но едва ли с малко дете и участия би и се занимавало..Въобще последните предавания по Нова се славят с нереални победители.Само за Джино се зарадвах,заради безпричинната омраза,която отнесе вътре.. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

РЕНИ е една от малкото певици ,които могат да се похвалят със завидни успехи в кариерата си . Тя е единствената певица ,която прави първите си няколко албума на български и сръбски език . Няма да забравя никога далечната 1999-та година ,когато Рени издаде "Като птица " какъв фурор предизвика на музикалният пазар , колко много копия на албума бяха продадени и невероятния концерт в НДК първия самостоятелен концерт на певица от поп фолк жанра . Рени е достойна за уважение , защото само един инстински професионалист може да постигне такива върхови моменти в кариерата си без фалш и плейбек !

Звучиш като статия на Хари Янакиев. Добре дошъл във форума, но колкото по-скоро спреш с клишетата и лустрото, толкова по-добре за теб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Звучиш като статия на Хари Янакиев. Добре дошъл във форума, но колкото по-скоро спреш с клишетата и лустрото, толкова по-добре за теб.

 

 

Благодаря добре заварил , не мисля че звуча като г-н Янакиев , но благодаря за съвета ще го имам в предвид приемам и критика . Всичко добро ти желая !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря добре заварил , не мисля че звуча като г-н Янакиев , но благодаря за съвета ще го имам в предвид приемам и критика . Всичко добро ти желая !

И аз, просто приятелски съвет ти давам. Тук сме, за да обменяме мнения (особено негативни :3fdb8960598fa63e:). Помпозни хвалби има достатъчно в сайта на Планета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз, просто приятелски съвет ти давам. Тук сме, за да обменяме мнения (особено негативни :3fdb8960598fa63e:). Помпозни хвалби има достатъчно в сайта на Планета.

Коментирай този хит :Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...