Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Коментирай този хит :Vishenka_05:

 

Ауу, Валя мачка с визия четвърто поколение софиянка на средна възраст. :3fdb8960598fa63e:

 

Вярно ли е, че идеята е било да се пее "барби курвичка"? Валя щеше да скандализира на ниво Милица!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ауу, Валя мачка с визия четвърто поколение софиянка на средна възраст. :3fdb8960598fa63e:

 

Вярно ли е, че идеята е било да се пее "барби курвичка"? Валя щеше да скандализира на ниво Милица!

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Нямам представа, аз още тръпна под звуците на "Мъжете са лесни".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Нямам представа, аз още тръпна под звуците на "Мъжете са лесни".

Помним в какъв катарзис и шок беше при появата на този трак. Тогава предпочете ''Така се случи'' на Мария.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз, просто приятелски съвет ти давам. Тук сме, за да обменяме мнения (особено негативни :3fdb8960598fa63e:). Помпозни хвалби има достатъчно в сайта на Планета.

 

 

Самата тема е " Поп фолк скандали " . Да имаш право , но как да бъда негативно настроен срещу някой които има свое мнение и позиция независимо каква е тя . Аз не искам с никого да водя "войни " а да изсказвам мнението си такова каквото е . Определено ако става въпрос за политиката на фирмата отдавна не е каквото беше преди години . Нещата не вървят на добре , но когато става дума за имена като опомената по-горе в постовете аз съм с уважение към такива имена и няма как да напиша нещо негативно !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помним в какъв катарзис и шок беше при появата на този трак. Тогава предпочете ''Така се случи'' на Мария.

Но с течение на времето нещата се обърнаха. :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помниш ли как припадаше и по трака на Саманта - ''Рискувам с теб''?

Мигом ме предизвикваш да си го пусна! :Vishenka_05:

 

Помним ли колко скандална личност беше въпросната - парадираше, че е единствената девствена фолк певица и два месеца по-късно забременя на 16-годишна възраст :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мигом ме предизвикваш да си го пусна! :Vishenka_05:

 

Помним ли колко скандална личност беше въпросната - парадираше, че е единствената девствена фолк певица и два месеца по-късно забременя на 16-годишна възраст :3fdb8960598fa63e:

Жестока! Грачеше като обладана.

 

Помниш ли като кралица Милица гостува във форума да отговори на въпроси и всички я нападнаха защото казваше, че трака се казва ''Мъжете сте лесни'' а не ''Мъжете са лесни'' и тя изпадна в хистерия и заяви, че Пайнер са виновни. Жестока! Ти спечели ли автограф от нея ?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Самата тема е " Поп фолк скандали " . Да имаш право , но как да бъда негативно настроен срещу някой които има свое мнение и позиция независимо каква е тя . Аз не искам с никого да водя "войни " а да изсказвам мнението си такова каквото е . Определено ако става въпрос за политиката на фирмата отдавна не е каквото беше преди години . Нещата не вървят на добре , но когато става дума за имена като опомената по-горе в постовете аз съм с уважение към такива имена и няма как да напиша нещо негативно !

Познавам те и знам твоите позиции и принципи евала!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жестока! Грачеше като обладана.

 

Помниш ли като кралица Милица гостува във форума да отговори на въпроси и всички я нападнаха защото казваше, че трака се казва ''Мъжете сте лесни'' а не ''Мъжете са лесни'' и тя изпадна в хистерия и заяви, че Пайнер са виновни. Жестока! Ти спечели ли автограф от нея ?

Да. Дори мисля, че и в интервю го беше споделила. За автографа - не бях удостоен с тази чест, за жалост.

 

Изпадни в транс мигновено и категорично!

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помним ли колко скандална личност беше въпросната - парадираше, че е единствената девствена фолк певица и два месеца по-късно забременя на 16-годишна възраст :3fdb8960598fa63e:

 

:roll1: :roll1:

 

Това една със сини очи ли беше? Сигурно е направила непорочно зачеване ала Дева Мария. Нещо ми се върти, че я бяха нарекли "следващата Преслава", като дебютира, или се лъжа?

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

 

Това една със сини очи ли беше? Сигурно е направила непорочно зачеване ала Дева Мария. Нещо ми се върти, че я бяха нарекли "следващата Преслава", като дебютира, или се лъжа?

Постнах мегахита й в горния пост. Наистина има известна прилика :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да. Дори мисля, че и в интервю го беше споделила. За автографа - не бях удостоен с тази чест, за жалост.

 

Изпадни в транс мигновено и категорично!

 

Невероятен трак!

По едно време ти припадаше и по Валя. Много ти харесваха нейните проекти като беше руса и перверзна.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Невероятен трак!

По едно време ти припадаше и по Валя. Много ти харесваха нейните проекти като беше руса и перверзна.

Божествен трак! Излъчва перверзност.

 

През 2009 припадах по всички.

-А.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Божествен трак! Излъчва перверзност.

 

През 2009 припадах по всички.

-А.

Другата твоя любимка Боряна също залезе.

Помня, че като излезе ''Живот на пауза'' заяви, че тя е новата Ваня Калудова!

-А.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Другата твоя любимка Боряна също залезе.

Помня, че като излезе ''Живот на пауза'' заяви, че тя е новата Ваня Калудова!

-А.

Тя залезе преди да започна да пиша по форумите.

-А.

 

Помня как 2009 обявих, че "Недей" и "Да правим спомени" на Калудова са сред хитовете на годината и целия форум ме взе на прицел и присмех.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря ти , много . Да така е !

Нека да бъдем пример за тукащните потребители на форума , че преди всичко е приятелството и уважението по ценно от това да си дърпаме косите за фолк певиците ,коя е по -добра и коя е по -зле

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя залезе преди да започна да пиша по форумите.

-А.

 

Помня как 2009 обявих, че "Недей" и "Да правим спомени" на Калудова са сред хитовете на годината и целия форум ме взе на прицел и присмех.

Господи, ужасни песни!

Помня те с графики на ''Тръгвам с теб'' - нея също я сравняваше с топ хитовете на Ванча. :3fdb8960598fa63e:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека да бъдем пример за тукащните потребители на форума , че преди всичко е приятелството и уважението по ценно от това да си дърпаме косите за фолк певиците ,коя е по -добра и коя е по -зле

 

+1 Подкрепям !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Господи, ужасни песни!

Помня те с графики на ''Тръгвам с теб'' - нея също я сравняваше с топ хитовете на Ванча. :3fdb8960598fa63e:

:roll1:

Ванча 2009 пусна 10 трака, кой от кой по-ужасни, а аз изпадах в душевен оргазъм от всеки от тях.

Помним ли хитовете "Течен шоколад" и "18 имаш ли лична карта покажи"? :happyppl:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

Ванча 2009 пусна 10 трака, кой от кой по-ужасни, а аз изпадах в душевен оргазъм от всеки от тях.

Помним ли хитовете "Течен шоколад" и "18 имаш ли лична карта покажи"? :happyppl:

Дори не съм ги слушал. :3fdb8960598fa63e:

Аз очаквах ''Не искам да знаеш'' и ''Не ме боли'' а тя пусна някакви ужасни песни.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя залезе преди да започна да пиша по форумите.

-А.

 

Помня как 2009 обявих, че "Недей" и "Да правим спомени" на Калудова са сред хитовете на годината и целия форум ме взе на прицел и присмех.

 

"Недей" мачка с 23К гледания за 5 години! :1000 (29): Мен ме кефеше много обаче, даже сме я слушали по купони едно време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори не съм ги слушал. :3fdb8960598fa63e:

Аз очаквах ''Не искам да знаеш'' и ''Не ме боли'' а тя пусна някакви ужасни песни.

Думи нямам. Непростим шок и грях направи. Как може две години по-рано да тресеш стадиони, а изведнъж да си на ниво Биляна?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Думи нямам. Непростим шок и грях направи. Как може две години по-рано да тресеш стадиони, а изведнъж да си на ниво Биляна?

Може би Преси е енергиен вампир и е изпила енергията и на турне 2007 ? :helpsmilie:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...