Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Амброжке, върна ме в детството с тази песен... Толкова много я харесвах - музиката е страхотна! Текстът също е много добър, а гласът на Камелия тук беше много мек и приятен. :Vishenka_05:

 

Честит Рожден Ден на Фокси! Жив и здрав и много щастие в семейството! :)

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Амброжке, върна ме в детството с тази песен... Толкова много я харесвах - музиката е страхотна! Текстът също е много добър, а гласът на Камелия тук беше много мек и приятен. :Vishenka_05:

 

Честит Рожден Ден на Фокси! Жив и здрав и много щастие в семейството! :)

 

Най-сетне някой я е качил в ютюб..Любима! Една от най-добрите песни на Кама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздрав за всички плазмоиди,които обвиняваха Преслава,че е записала "Шушана".Да ви видя сега какво ще говорите,злобари

 

Казва се "плазмодий", умнице. И тука по-злобна жена във форума от теб няма, то лъха на жлъч от постовете ти.

 

Колкото до Шушана - пак Преслава отнесе целия хейт. Съдба! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздрав за всички плазмоиди,които обвиняваха Преслава,че е записала "Шушана".Да ви видя сега какво ще говорите,злобари

По-големи злобари от теб едва ли, но сигурно и за нея същото ще се говори. Поне я пее много по-яко от Преслава!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен лично проблема не е кой презаписва дадена песен, а с каква умисъл го прави. Повече от ясно е, че Преслава се опита да преповтори случая с Как да те забравя и донякъде й се получи. Всички други, които пеят или презаписват песента, го правят заради удоволствието.

Версията на Емилия е жестока! Със сигурност по-добра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казва се "плазмодий", умнице. И тука по-злобна жена във форума от теб няма, то лъха на жлъч от постовете ти.

 

Колкото до Шушана - пак Преслава отнесе целия хейт. Съдба! :Vishenka_05:

Какво да се каже за вас , мъжете,чиято злоба е по-силна и от женската. :3fdb8960598fa63e:

Малко ви е заради всичката помия , която изляхте върху Преслава ,а всъщност се вижда , че се превръща в обичайна практика..Моята реакция е провокирана от такива като вас, които плюете по някой само защото не го харесвате,а другите като го правят мълчите най-угодно , както Кама за милионите в youtube.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво да се каже за вас , мъжете,чиято злоба е по-силна и от женската. :3fdb8960598fa63e:

Най-сетне някой на моето мнение! То заради такива мъже като пишещите тук трябва да се върне казармата,а не заради гейовете.Мачкай! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво да се каже за вас , мъжете,чиято злоба е по-силна и от женската. :3fdb8960598fa63e:

Малко ви е заради всичката помия , която изляхте върху Преслава ,а всъщност се вижда , че се превръща в обичайна практика..Моята реакция е провокирана от такива като вас, които плюете по някой само защото не го харесвате,а другите като го правят мълчите най-угодно , както Кама за милионите в youtube.

 

Нали ти казах - съдба. Преслава отнася хейта, другите правят същото като нея и получават адмирации, а на Гавраила Симеонова й потича лигата от гняв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-сетне някой на моето мнение! То заради такива мъже като пишещите тук трябва да се върне казармата,а не заради гейовете.Мачкай! :Vishenka_05:

Мечта ти е да влезнеш в казарма :1000 (29):

С тия фалоси

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден на Фокси! Жив и здрав и много щастие в семейството! :)

 

Благодаря, много мило! :1000 (30): Но, не празнувайте като мен. Ядене, пак ядене и за десерт отново ядене. Сега ще се пъшка до утре, а кантара ще е 5 кила нагоре. :dizzy:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздрав за всички плазмоиди,които обвиняваха Преслава,че е записала "Шушана".Да ви видя сега какво ще говорите,злобари

На кака умница златна. Пръщиш от акъл

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мечта ти е да влезнеш в казарма :1000 (29):

С тия фалоси

Аз мечти да влизам в казармата нямам,имам си един фалос от 5 години и ме задоволява предостатъчно,вие му мислете. :3fdb8960598fa63e: А и дори да имаше казарма нямаше да вляза :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мечти да влизам в казармата нямам,имам си един фалос от 5 години и ме задоволява предостатъчно,вие му мислете. :3fdb8960598fa63e: А и дори да имаше казарма нямаше да вляза :whistling:

Да не си дюстабан

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...