Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Андреа отдавна вече не е много актуална след като напусна " Пайнер" нещо започна да дава назад , нещо започна да прави посредствени проекти !

Нещо вземи прочети,нещо с много повторения нещо пишеш

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо вземи прочети,нещо с много повторения нещо пишеш

 

 

Не искам никого да засегна , но каквато певицата такива и феновете . Спрете да ги защитавате те няма да ви дадат за тази работа нищо , нито пари , уважение !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не искам никого да засегна , но каквато певицата такива и феновете . Спрете да ги защитавате те няма да ви дадат за тази работа нищо , нито пари , уважение !

Аз съм на заплата във фирмата на Андреа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам големи очаквания към този сезон на Гласът. Толкова сезони вече, а не успяват да направят нищо съществено. Недоволен съм, че и Графа и Камелия толкова много се заричаха като продуценти, а накрая само той пробва да направи там нещо, но без никакъв кой знае какъв резултат.

Х-Фактор си е истината, макар и Саня да ги прави звезди за по 2-3 хита и после да ги зарязва. Пак поне някои като Гери-Никол и Тита успяха да се пригодят на друго място и да са си ТОП с потенциал за по-дълго време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека плюенето по "Гласът на България" започне СЕГА! :1000 (30):

Очевидно феновете на Камс (и по-конкретно ти) ще се опитате да го изкарате така, че форматът ще се плюе само и единствено заради Камелия, но аз още отсега мога да кажа, че ако в бъдеще предаването оправдае очакванията ми за слаб сезон, това няма да е заради някой конкретен, а заради цялостната концепция на Гласът откакто е в Бг ефира. А това включва и сезоните с Ивана, Преслава и Десислава. Или с други думи- шоу, пълно с напразни обещания и надежди.

Но още отсега си представям как БТВ и ти ще започнете да ни заливате с някакви статистики за главоломен рейтинг, който лично според мен този път няма да имат нищо общо с реалността, освен ако някак не се преповтори изненадващият случай с предния сезон. Но тогава все пак беше рестарта на формата и имаше големи очаквания към шоуто щом е в ръцете на Графа. Видяхме обаче колко слаби бяха позициите му в края на сезона, повечето хора едвам дочакаха да свърши, нещо като със сезоните на Биг Брадър сега.

Ще видим...

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Дай ми още" 12 месеца в топ 20 в класацията на сигнал, и сега изведнъж след точно 1 година нея я няма.

 

Регламента е такъв , песен която е на 1 година или повече няма право да участва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Дай ми още" 12 месеца в топ 20 в класацията на сигнал, и сега изведнъж след точно 1 година нея я няма.

Да, защото регламентът им е такъв - може да се гласува за песни, излезли в последната 1 година.

 

п.с. Превъртаме ли милион пъти изпълнението на Яни? :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очевидно феновете на Камс (и по-конкретно ти) ще се опитате да го изкарате така, че форматът ще се плюе само и единствено заради Камелия, но аз още отсега мога да кажа, че ако в бъдеще предаването оправдае очакванията ми за слаб сезон, това няма да е заради някой конкретен, а заради цялостната концепция на Гласът откакто е в Бг ефира. А това включва и сезоните с Ивана, Преслава и Десислава. Или с други думи- шоу, пълно с напразни обещания и надежди.

Но още отсега си представям как БТВ и ти ще започнете да ни заливате с някакви статистики за главоломен рейтинг, който лично според мен този път няма да имат нищо общо с реалността, освен ако някак не се преповтори изненадващият случай с предния сезон. Но тогава все пак беше рестарта на формата и имаше големи очаквания към шоуто щом е в ръцете на Графа. Видяхме обаче колко слаби бяха позициите му в края на сезона, повечето хора едвам дочакаха да свърши, нещо като със сезоните на Биг Брадър сега.

Ще видим...

 

Цитирай един известен изпълнител в световен мащаб, пробил с победа във формата Дъ Войс, където акцента е върху журито, а не изпълнителите, колкото и противоречиво да звучи впредвид концепцията.

 

В по-следващия сезон искаме Adnan Beats+Game Over в журито!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...