Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Очаквам отново ето такъв стил от Деси! Много и отива.. :Vishenka_05:

 

Дано не. Може далеч повече :gun_bandana:

 

Само да ви питам как сте със жените и къде е Шушана?

 

Преслава ги утрепа този сезон, добре, че Десислава е бременна, че поне не са конкуренция сега, че щеше и нея да отнесе :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени последно какво ще прави нова версия на "Уморих се" или ще пуска чисто нова песен? :3fdb8960598fa63e: Аз не виждам смисъл от това да дава втори шанс на стари песни..очаквам един уникален проект от нея, нека да заложи на доказани автори и аранжори..един приличен клип, убийствен текст и ще я изстреля на върха....нека се направи червенокоса може пък да и провърви..че с тази визия е от 15 години..нека промени нещо в себе си, за да се види промяна..
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо няма да излезе и от двамата. На Вилислав не му е мястото в чалгата, а на Ева-Марти и липсва харизма, иначе не пее зле.

Вилислав Андреев

38 мин. ·

Днес, 18 ч., PlanetaOfficial !!! 🔜🔝🎶💥

23559628_1762973427046260_5892963177192144016_n.jpg

Ще ги видим как ще се развият.И аз не възлагам кой знае какви надежди в тях, но времето ще покаже.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо няма да излезе и от двамата. На Вилислав не му е мястото в чалгата, а на Ева-Марти и липсва харизма, иначе не пее зле.

Дори не знам кои са :D

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съвсем честно казвам, че песента ми харесва само в изпълнение на Преслава. Наско Ментата ми е твърде мазен и гнусен, не е мой тип.

Запалените чалгари прекалено много си го мерите любимката ви/някоя нейна конкурентка. Спрете с двойния стандарт и слушайте каквото ви кефи, другото го подминавайте.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...