Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Емануела може да си прави хитове, но никога няма да бъде над Галена и Преслава.

 

Много ясно. Галена и Преслава пеят на живо по концерти, Емануела - никога. Как да създаде емоция у хората? Освен това битува някакво схващане за нея, че сякаш е лека жена, оттам и лека певица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

п.п. Иначе благодаря да пожеланията! Звучат доста нормално, на фона на крайните ни позиции тук. И да, човек се учи цял живот... :1000 (30):

 

Дори са и искрени :1000 (30): Нека крайните ни позиции тук не се трансформират в омраза . Достатъчно омраза всеки ден по улиците, телевизията. Толкова съм потресен от гнусотията в Биг Брадъра, че мисля да сменям стила и тона на писане

 

Е не се ли оттърси ? Някак си темите за Деса и Кама , отминаха. Не виждам някой от нас да продължава с дежурния хейт. Лично аз съжалявам че съм плюл Деса, защото беше насила и не искренно. Смятам, че е жалко едно такова поведение и човек трябва да се дискредитира от подобно. Не за друго, но кофтито енергия и емоция не са хубаво нещо.

Лукас не ми пречи , понеже виждам че го прави на сила, но просто вече накъртва и не изглежда ок.

Това казах - че малко като теб и мен са над нещата в този псевдоконфликт. В чалгата има такава паплач, за да си смуча от пръстите за Кама, от която всички имат да учат.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е то и на Пайнерките никога не е била пълна. :3fdb8960598fa63e:

Коментирай, че богините Яни и Преси са със сходни тоалети на концерта :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай, че богините Яни и Преси са със сходни тоалети на концерта :3fdb8960598fa63e:

Яни беше невероятна. Как не ги е срам да я сравняват с Теди Александрова ?

Циганката заложи на плейбек и евтино курвенско поведение което не може да се сравнява класното такова на Яни!

Като цяло най-доволен съм от Яница, Преслава и Емилия. Не очаквах, че последната така ще се раздаде на ''Все ми е едно''. Винаги е някаква стерилна на сцената, но този път скандализира.

Дали Преси ще те покани на кръщенето на бебето ?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Яни беше невероятна. Как не ги е срам да я сравняват с Теди Александрова ?

Циганката заложи на плейбек и евтино курвенско поведение което не може да се сравнява класното такова на Яни!

Като цяло най-доволен съм от Яница, Преслава и Емилия. Не очаквах, че последната така ще се раздаде на ''Все ми е едно''. Винаги е някаква стерилна на сцената, но този път скандализира.

Дали Преси ще те покани на кръщенето на бебето ?

Тя онзи ден в лайв чата за втори път отрече слуховете, че е бременна. Макар че ми се вижда доста наедряла на концерта :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя онзи ден в лайв чата за втори път отрече слуховете, че е бременна. Макар че ми се вижда доста наедряла на концерта :3fdb8960598fa63e:

Страхува се от лоши очи и езици - пълно е навсякъде с такива. :3fdb8960598fa63e:

Време е да пусне баладата в чест на рожбата!

Колко гледания е регистрирала вчера ''Не се изтриваш''?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай, че казах на Яница в Backstage: Мачкай Ломската мастия :1000 (29):

Напълно сериозно, без ебавка.

Правилно!

Тя сигурно се е изкефила! :3fdb8960598fa63e:

Имаш ли снимка с кралицата ? Как се държа с теб ? Каза ли нещо за трака от Оцко ?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Яни въпреки че излезе от първите, макар и да заслужаваше да излезе по-назад, прие се много добре. Изкушение си е неин хит за тази година, другите са по-слаби, но определено си затвърди позициите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яни въпреки че излезе от първите, макар и да заслужаваше да излезе по-назад, прие се много добре. Изкушение си е неин хит за тази година, другите са по-слаби, но определено си затвърди позициите.

Аз не очаквах такъв брутален прием на ''Няма да ме купиш''. Пускай мигом - та те пеят по-силно от на ''Коя'' и уж други топ хитове на трак които стана на 10 месеца!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай, че казах на Яница в Backstage: Мачкай Ломската мастия :1000 (29):

Напълно сериозно, без ебавка.

Вижда се, че сте в настроение с кралица Яни на общата ви снимка! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не очаквах такъв брутален прием на ''Няма да ме купиш''. Пускай мигом - та те пеят по-силно от на ''Коя'' и уж други топ хитове на трак които стана на 10 месеца!

 

Представи си какво щеше да е, ако вместо Фуклата беше изпяла ВЧП, щеше да бъде с най-добър микс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Представи си какво щеше да е, ако вместо Фуклата беше изпяла ВЧП, щеше да бъде с най-добър микс.

Аз исках да включи ''Върнах ти го'' - топ трак!

Това лято мисля да те закарам на нейно участие - Яни е като китайски масаж защото удря всички сетива.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Яни въпреки че излезе от първите, макар и да заслужаваше да излезе по-назад, прие се много добре. Изкушение си е неин хит за тази година, другите са по-слаби, но определено си затвърди позициите.

Мисля, че "Няма да ме купиш" е най-големият й хит за 2017 г.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че "Няма да ме купиш" е най-големият й хит за 2017 г.

Разбира се. Дори Криско взе части от текста на Яни и ги сложи в неговата "Bazooka".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че "Няма да ме купиш" е най-големият й хит за 2017 г.

Според мен ''Изкушение'' ще се превърне в нейния топ хит за годината. Това мазно звучене с този глас и невероятен текст няма как да не бъдат оценени от публиката.

Виж, че тръгна слабо, но вече гони 4-ри милиона а не е навършила 2 месеца.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен ''Изкушение'' ще се превърне в нейния топ хит за годината. Това мазно звучене с този глас и невероятен текст няма как да не бъдат оценени от публиката.

Виж, че тръгна слабо, но вече гони 4-ри милиона а не е навършила 2 месеца.

Не разбирам как може, когато още не беше в А група, да я слагаха да пее в последния блок (напр. на 20 години Пайнер), а като е актуална, я бутат напред :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам как може, когато още не беше в А група, да я слагаха да пее в последния блок (напр. на 20 години Пайнер), а като е актуална, я бутат напред :gun_bandana:

Пайнер почти винаги са мачкали с неадекватно поведение. Когато имаше топ хит в лицето на ''Грешната'' я сложиха да открива което беше подигравка спрямо нея. Миналата година подря публиката за Александрова. Явно не им е сред приоритетите, но сами видяхме, че младата аудитория припада по Яница.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...