Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Същевременно за миналата седмица Илиян и Ася имат повече гледания от Преса. Само 4 седмици държа фронта за чалгата. Очаквах да е до края на годината №1.

 

 

Гледам, че първият им дует от началото на годината има над 11 млн гледания. И това не мога да го повярвам. Детективствал ли си дали са легитимни? То ще вземе да се окаже, че е един от най-големите хитове на годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Кого го ебе за мижавата класацийка на някакъв западнал сайт? Ок, Преслава е спечелила, значи се е намерило 50-ина човека да гласуват за нея. Нищо друго не показва.

 

Същевременно за миналата седмица Илиян и Ася имат повече гледания от Преса. Само 4 седмици държа фронта за чалгата. Очаквах да е до края на годината №1.

Песента на Илиян и Алисия е нова , но се съмнявам да постигне успеха на предния им дует.Победата е важна,защото е поредна.5 пъти да си номер 1 не е малко,при положение , че това е единствения сайт, който що-годе е обективен и раздава призове след като нямаме наградите на Планета.Вярно е , че напоследък доста е опустял.Преди на премиери правеше тройно повече коментари от колкото сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кого го ебе за мижавата класацийка на някакъв западнал сайт? Ок, Преслава е спечелила, значи се е намерило 50-ина човека да гласуват за нея. Нищо друго не показва.

 

Същевременно за миналата седмица Илиян и Ася имат повече гледания от Преса. Само 4 седмици държа фронта за чалгата. Очаквах да е до края на годината №1.

Вече не е на началната страница и гледанията паднаха скандално силно!

Изненадва ме ниския интерес към БИК.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Читателите на Signal.bg номинират най-добрите изпълнители, които ще се борят за наградата "Фолк идол на годината".

 

До 7 януари 2018 година може да дадете своя глас. Трябва да номинирате ТРИМА ИЗПЪЛНИТЕЛИ, които според вас са се справили най-добре през 2017-а година. Изпълнителите, които съберат най-много гласове, ще оформят топ 10 на най-добрите фолк звезди през годината."

 

Лично аз подкрепям Галена, Камелия и Емилия. Диктаторките тази година! :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Читателите на Signal.bg номинират най-добрите изпълнители, които ще се борят за наградата "Фолк идол на годината".

 

До 7 януари 2018 година може да дадете своя глас. Трябва да номинирате ТРИМА ИЗПЪЛНИТЕЛИ, които според вас са се справили най-добре през 2017-а година. Изпълнителите, които съберат най-много гласове, ще оформят топ 10 на най-добрите фолк звезди през годината."

 

Лично аз подкрепям Галена, Камелия и Емилия. Диктаторките тази година! :Vishenka_05:

Аз гласувах за Преслава, Емануела и Джена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз гласувах за Преслава, Емануела и Джена.

Емануела какъв идол е :3fdb8960598fa63e: Въобще има ли фенове дето да са основно за нея, а не симпатии от феновете на други певици?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам, че първият им дует от началото на годината има над 11 млн гледания. И това не мога да го повярвам. Детективствал ли си дали са легитимни? То ще вземе да се окаже, че е един от най-големите хитове на годината.

Смятам, че са. "Нито дума" е топ хит, всички тийнове боготворят Алисия, диджеите също. Дори и най-тъпите ѝ песни са хитове. Илиян пък привлича циганската аудиторията, която виждаме какви гледания прави на някакви песни като "Кас иси".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако беше спечелила песен на Галена друго щеше да говориш, ама както и да е. Нали успехите на Преслава никога не трябва да бъдат признавани no matter what..

Напротив. За мен класацията на Сигнал има нулева легитимност. Не ми пука дали Галена, Преслава или който и да е я печели. Не отразява реалността.

 

Виж, за тримесечни и годишни класации по бих се съгласил, защото повече хора гласуват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я са смотай... От какъв зор

Най-малкото няма да се излага в дуетите с участниците. Залеза и зората от Гласът е едно от най-лошите изпълнение в историята на българската телевизия :3fdb8960598fa63e:

 

Ако изберат Гло, ще е само защото Камелия се е отказала, а двете с Гло са аверки и съм сигурен, че тя е ходатайствала за нея.

Да, точно за това ще да е. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Читателите на Signal.bg номинират най-добрите изпълнители, които ще се борят за наградата "Фолк идол на годината".

 

До 7 януари 2018 година може да дадете своя глас. Трябва да номинирате ТРИМА ИЗПЪЛНИТЕЛИ, които според вас са се справили най-добре през 2017-а година. Изпълнителите, които съберат най-много гласове, ще оформят топ 10 на най-добрите фолк звезди през годината."

 

Лично аз подкрепям Галена, Камелия и Емилия. Диктаторките тази година! :Vishenka_05:

Камелия

Галена

Яница

 

Така ги писах аз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Читателите на Signal.bg номинират най-добрите изпълнители, които ще се борят за наградата "Фолк идол на годината".

 

До 7 януари 2018 година може да дадете своя глас. Трябва да номинирате ТРИМА ИЗПЪЛНИТЕЛИ, които според вас са се справили най-добре през 2017-а година. Изпълнителите, които съберат най-много гласове, ще оформят топ 10 на най-добрите фолк звезди през годината."

 

Лично аз подкрепям Галена, Камелия и Емилия. Диктаторките тази година! :Vishenka_05:

Аз гласувах за Преслава, Джена, Емануела.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако изберат Гло, ще е само защото Камелия се е отказала, а двете с Гло са аверки и съм сигурен, че тя е ходатайствала за нея.

Само това, че имат съмнения дали да сменят Камелия с някой друг е странно и още по-странен става коментарът ти. От какъв зор Камелия да ходатайства за когото и да е било и ако Камелия се е отказала, нямаше да я питат за формата, който предстои. Сигурно организаторите се чудят още дали да заложат на Камелия или на друго име и я държат в неведение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само това, че имат съмнения дали да сменят Камелия с някой друг е странно и още по-странен става коментарът ти. От какъв зор Камелия да ходатайства за когото и да е било и ако Камелия се е отказала, нямаше да я питат за формата, който предстои. Сигурно организаторите се чудят още дали да заложат на Камелия или на друго име и я държат в неведение.

Тя ще е !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...