Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Поздрав за всички плазмоиди,които обвиняваха Преслава,че е записала "Шушана".Да ви видя сега какво ще говорите,злобари

 

Злоба и пошлост лъха от тебе.

Много ме кефи как целия форум те нарежда и оправя. Такива лато тебе не се търпят нито в тоя форум, нито в България, нито в целия свят.

Аз отдавна съм казал че си женска и още по-злобна, некомпетентна, смешна и жалка версия на Фаст.

Виж той върви в добра посока, ама за теб май спасение няма. :1000 (20):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-сетне някой на моето мнение! То заради такива мъже като пишещите тук трябва да се върне казармата,а не заради гейовете.Мачкай! :Vishenka_05:

Тръгнали да ми говорят за злоба,а те не се виждат какви са. :3fdb8960598fa63e:

 

Нали ти казах - съдба. Преслава отнася хейта, другите правят същото като нея и получават адмирации, а на Гавраила Симеонова й потича лигата от гняв.

Големия хейт-от мишкари,които ги е страх да си покажат истинското име в някакъв форум,горката Преслава как ли го преживява :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тръгнали да ми говорят за злоба,а те не се виждат какви са. :3fdb8960598fa63e:

Големия хейт-от мишкари,които ги е страх да си покажат истинското име в някакъв форум,горката Преслава как ли го преживява :mf_surrender:

Пак ги побъркахме,гледай ги,откачат! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Злоба и пошлост лъха от тебе.

Много ме кефи как целия форум те нарежда и оправя. Такива лато тебе не се търпят нито в тоя форум, нито в България, нито в целия свят.

Аз отдавна съм казал че си женска и още по-злобна, некомпетентна, смешна и жалка версия на Фаст.

Виж той върви в добра посока, ама за теб май спасение няма. :1000 (20):

Fast може да е пристрасен към Преслава, но в сравнение с мис Симеонова няма нито 1% oт злобата й. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тръгнали да ми говорят за злоба,а те не се виждат какви са. :3fdb8960598fa63e:

Големия хейт-от мишкари,които ги е страх да си покажат истинското име в някакъв форум,горката Преслава как ли го преживява :mf_surrender:

 

Че от къде на къде ще си слагам за ник истинското име? Не виждам никой друг от активните тук да го е направил - само ти - умната!

 

И глей кво става само - половината потребители се изредиха да ти кажат колко злобна, жлъчна девойка си, другата половина си го мислят, но не го казват. Плюят те, а ти си мислиш, че вали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак ги побъркахме,гледай ги,откачат! :3fdb8960598fa63e:

 

Злобни лелки,кондоми,фенове на певици със съмнителен пол,пришити лица.Цялата гвардия се активизира , а преди това мълчаха ли,мълчаха :roll1:

Завиждат на кралица П , че изпревари любимките им.А сега като почнат всички да го правят мълчат и се скатават.Прозрачни са ми , не че нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че от къде на къде ще си слагам за ник истинското име? Не виждам никой друг от активните тук да го е направил - само ти - умната!

 

И глей кво става само - половината потребители се изредиха да ти кажат колко злобна жлъчна девойка си, другата половина си го мислят, но не го казват. Плюят те, а ти си мислиш, че вали.

То трябва да имаш малко достойнство, да се отеглиш докато е време, ама тя...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Злобни лелки,кондоми,фенове на певици със съмнителен пол,пришити лица.Цялата гвардия се активизира , а преди това мълчаха ли,мълчаха :roll1:

Завиждат на кралица П , че изпревари любимките им.А сега като почнат всички да го правят мълчат и се скатават.Прозрачни са ми , не че нещо.

Явно се припознават в думите ни и затова толкова лаят. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Злобни лелки,кондоми,фенове на певици със съмнителен пол,пришити лица.Цялата гвардия се активизира , а преди това мълчаха ли,мълчаха :roll1:

Завиждат на кралица П , че изпревари любимките им.А сега като почнат всички да го правят мълчат и се скатават.Прозрачни са ми , не че нещо.

Предупреждавам те за тона. Другия път няма да са само проценти. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мълчим и гледаме сеир. Понякога ти пуснем и по един коментар на място, колкото да не драпаш само за внимание, а и на теб толкова ти е стига... по 1 коментар от 4 човека и сега ще боксуваш на място минумим една седмица. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздрав за всички плазмоиди,които обвиняваха Преслава,че е записала "Шушана".Да ви видя сега какво ще говорите,злобари

Хаха виж се каква си , една елементарна дума си употребила и нея даже не знаеш как да напишеш. Да не говорим, че значението й, сигурно ти е тъмна Индия.

 

Ами Преса го отнесе, тя създаде тази порочна практика и сегя си сърба попарата. След, като я презаписа първа, другите видяхя че може и хоп, айде и те. Злото обаче идва от толбухинското говедо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче версията на Емилия е в пъти по-добра от тази на Преслава. Просто гласът й отива страшно много на умерени и баладични песни.

Да гласа й се лее като мед. Оная.се напъва, сигурно си е съдрала гласа от напън. Ужасница.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шушана, Мотел и Хабиби са най-големите хитове. Пред тях всичко друго вехне.

 

Хората си искат мелодични песни, лесно запеваеми и най-вече да са си чалга. Особено в момента ретро нотката е много търсен елемент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:surprise:

 

И тука Пресови колабират.

Сериозно, два пъти я изпя и направо взриви всичко. Повече и подхожда и на гласа. И без да я записва, като другите пак ги разбива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е на Преса и сложиха плейбек на изпълнението с Джена, че беше яко фалшива. Като гледам на Емилия, на Галена не са сложили, оная си съдра дроба от цигари, кво няма. Наркоманка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е на Преса и сложиха плейбек на изпълнението с Джена, че беше яко фалшива. Като гледам на Емилия, на Галена не са сложили, оная си съдра дроба от цигари, кво няма. Наркоманка.

майка ти е фалшива :mf_surrender: ще се кефи на най-големите бездарнички в тоя жанр и ще обсъжда кой пял фалшиво

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...