Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

? всеки месец с различни мъже. дрога,цигари...

Не съм и светила за да знам дали това е така. И аз пуша цигари и какво? И да има нещо вярно, всеки може да се поправи.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В историята на Георги Малев се вижда какво се случва като се пусне Moro Mou в дискотека. С цяло гърло се пее все още. Невероятен хит!

https://www.instagram.com/georgi_malev/

А Азис също пее " Шушана" : https://www.instagram.com/mariavacheva/ (историята)

plambata Галена каза в OK! ,че ще пусне попфолк парче.

Това момиче ГеритУ отдавна се показа, че е голяма злоба. Как сега чак я видяхте? По едно време през коментар си изливаше злобата за Галена за какви ли не глупости. А сега реве, че са засегнали любимката и. Такива хора са много странни. Да се оплакваш от същото, което и и правиш , е нелепо. Някакъв усет трябва да има човек.

 

Коментарите за децата са ужасно гнусни! Никой не може да знае на 100% кой какво прави и дали би бил добър родител.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам ще чупи ли рекорди, но искам ЧАЛГА. Класическа, брутална и ако трябва даже люта чалга. :1000 (29): Още един The Boss няма да ми понесе. Колкото и да се кефя на Галена, подобни песни ги слушам максимум 1 месец и сега не мога да я изтърпя до края даже, на концерта я превъртях. :1000 (24):

 

Дойде на мойто, братле. :3fdb8960598fa63e: Това ти го говорих още, като излезе песента, а ти умираше за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дойде на мойто, братле. :3fdb8960598fa63e: Това ти го говорих още, като излезе песента, а ти умираше за нея.

 

Aaa, не с такива неверни твърдения по мой адрес. :wallbash: :1000 (6): Винаги съм бил на твойто :derisive:

 

Поствам ти част от коментара си за "The Boss" в темата за нея:

Клипът е нещо страшно - надскочила е себе си отново. По песента имам някои забележки - можеше в аранжимента да вкарат повече чалга мотиви, а в текста точно обратното - да избягат от чалга римите като "газар - комплексар". Иначе е зарибяваща , но със сигурност няма да ми стане любимата Галенина песен. Но то е обяснимо - аз си падам по по-нашенските ритми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Aaa, не с такива неверни твърдения по мой адрес. :wallbash: :1000 (6): Винаги съм бил на твойто :derisive:

 

Поствам ти част от коментара си за "The Boss" в темата за нея:

Клипът е нещо страшно - надскочила е себе си отново. По песента имам някои забележки - можеше в аранжимента да вкарат повече чалга мотиви, а в текста точно обратното - да избягат от чалга римите като "газар - комплексар". Иначе е зарибяваща , но със сигурност няма да ми стане любимата Галенина песен. Но то е обяснимо - аз си падам по по-нашенските ритми.

 

Леле, значи те бъркам с друг. Но не - няма с кой, теб не бих те объркал. :3fdb8960598fa63e: Спомням си, че в даден момент доста усилено защитаваше песента - че била яка, че била хит. Може да е било малко след, като е излязла, не помня вече, но имахме диалог с теб относно парчето и аз изразявах недоволство, а ти обратното.

 

Както и да е, важното е, че Моро му беше най-добре приетата песен на концерта. :1000 (29): И също толкова важно, че Галена си е взела бележка и следващата песен ще е чалгия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле, значи те бъркам с друг. Но не - няма с кой, теб не бих те объркал. :3fdb8960598fa63e: Спомням си, че в даден момент доста усилено защитаваше песента - че била яка, че била хит. Може да е било малко след, като е излязла, не помня вече, но имахме диалог с теб относно парчето и аз изразявах недоволство, а ти обратното.

 

Както и да е, важното е, че Моро му беше най-добре приетата песен на концерта. :1000 (29): И също толкова важно, че Галена си е взела бележка и следващата песен ще е чалгия.

 

Тезата ми беше друга за Босът - че Галена се гаври с колежките си дори с такава не особено яка песен и може да направи хит от всичко. Че е хит казвах, да, но че е супер яката песен определено не са мои думи. :D Слушах я доста в първите 1-2 месеца и дотам. Чакаме чалгията да видим какво ни е подготвила Галче. Декември обикновено излизат едни от най-големите хитове за годината, но до момента положението е много зле. В Гал ни е надеждата. :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От Галена очаквам нещо тип "Хавана тропикана".

Тя много вдигна летвата с проекти като "Дай ми", "Пак ли", "Спри ме" и "Хавана тропикана".

Тази година проектите и ми идват все едно ги е правила просто да има нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче вярно ги няма вече сборните формации за финал на концертите.. Преди като излизаха и ги виждаш на куп създаваха един респект като звезди, пък аплодисменти, а сега не могат да преглътнат егото си да излязат една до друга. Няма я тази колегиална задружност, която и в Сърбия имаше. Дори Рени приобщиха и не я пренебрегваха за участие в общите песни.

 

 

За брой публика не знам, обаче Софи ги заби с концерта си. Гледах едва 2-3 кратки клипчета и мога да кажа, че само заради това пеене, все едно е на запис, бих отишъл на самостоятелния и концерт, отколкото на този със всички пайнерки накуп, дори и да е по евтин. И песни има, и глас, визията също няма общо с първообраза и - ако всички качествени изпълнители правеха концерти, та и в по малки зали, сега сборните и с покани няма да напълнят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Галена от Моро му, нищо не съм слушал. :mf_surrender: Не знам тая The Boss, какво я възпявате толкоз, къде, къде има такива модерни песни с по-хубово звучене.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче вярно ги няма вече сборните формации за финал на концертите.. Преди като излизаха и ги виждаш на куп създаваха един респект като звезди, пък аплодисменти, а сега не могат да преглътнат егото си да излязат една до друга. Няма я тази колегиална задружност, която и в Сърбия имаше. Дори Рени приобщиха и не я пренебрегваха за участие в общите песни.

 

 

За брой публика не знам, обаче Софи ги заби с концерта си. Гледах едва 2-3 кратки клипчета и мога да кажа, че само заради това пеене, все едно е на запис, бих отишъл на самостоятелния и концерт, отколкото на този със всички пайнерки накуп, дори и да е по евтин. И песни има, и глас, визията също няма общо с първообраза и - ако всички качествени изпълнители правеха концерти, та и в по малки зали, сега сборните и с покани няма да напълнят.

Охх Гайтанджиева пак долетя, Ама на кой му пука за Рени та все ни я навираш, не разбирам

Link to comment
Сподели в други сайтове

Охх Гайтанджиева пак долетя, Ама на кой му пука за Рени та все ни я навираш, не разбирам

 

Благодаря за вниманието, аз безразличните за мен постове ги отминавам. Иначе дай и ти обща песен на Кама с Миле Китич, Бобан, Индира, Сузана и Джорджевич.. Трябва да се дава гласност и на неща, различни от цици и дупета, има и глас в музиката :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В тоя форум много разбирачи бе еййй. Преслава проби единствено с ГЛАС , а не с разни клипове или разни спонсори и до ден днешен е в топа.

 

Не е единствено с глас. Не е и с харизма. Не е и с съчетанието на двете, което дори според мен някъде в 2005 година бе най-доброто от новата вълна.

 

Истината е, че Преслава проби със свои качества, но се задържа толкова дълго, само и единствено заради договора си... или с липсата на такъв.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен лично проблема не е кой презаписва дадена песен, а с каква умисъл го прави. Повече от ясно е, че Преслава се опита да преповтори случая с Как да те забравя и донякъде й се получи. Всички други, които пеят или презаписват песента, го правят заради удоволствието.

Версията на Емилия е жестока! Със сигурност по-добра.

Преслава израстна като човек, и вече не е същата кариеристка като преди 7 години, като се има в предвид че си намери стабилен приятел и забременя. Тя сама каза в онзи лайф че я е записала защото я харесва и ми звучеше искрено. Тази година размаза всички, щом другите агитки сте опрели да я хейтите за това защото няма за какво друго.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава израстна като човек, и вече не е същата кариеристка като преди 7 години, като се има в предвид че си намери стабилен приятел и забременя. Тя сама каза в онзи лайф че я е записала защото я харесва и ми звучеше искрено. Тази година размаза всички, щом другите агитки сте опрели да я хейтите за това защото няма за какво друго.

 

Да си хейтят , яд ги е ,че вече толкова години Преслава продължава да ги удря в земята всички кокошки и е много по търсена от всички.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да си хейтят , яд ги е ,че вече толкова години Преслава продължава да ги удря в земята всички кокошки и е много по търсена от всички.

Мечтател !

 

Велики !!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...