Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

И песента на Деса угасна.

Гаснат една по една като църковни свещи. Интересът на публиката е нулев, защото пазарът се претрупа и защото се правят клонинги.

 

На Глория кадърът изглежда много добре, да се надяваме, че песента ще е повече комерсиална.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Азис с четири милиона гледания и близо 100 хиляди споделяния на ''Мотел''.

Пак чупи рекорди!

 

Кали гледам също мачка като луда! Прави повече гледания от Анелия, Яница, Десислава, Мария и други! ''Имаш ден'' също е покачила покрай Азис.

Ветераните мачкат. :o

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис с четири милиона гледания и близо 100 хиляди споделяния на ''Мотел''.

Пак чупи рекорди!

 

Кали гледам също мачка като луда! Прави повече гледания от Анелия, Яница, Десислава, Мария и други! ''Имаш ден'' също е покачила покрай Азис.

Ветераните мачкат. :o

В момента Кали държи най-големия хит в Пайнер. Чува се отвсякъде тая песен. Брутална!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях на Кока-Колата тази вечер и честно казано, не съм притеснен толкова за попфолка вече. Хванах Павел и Венци Венц, Мария Илиева, Тита и Криско. Страшна аматьорска история - всичките до един бичат на плейбек, Криско само пееше отгоре през цялото време, другите най-нагло си отваряха устите, Тита даже и това не правеше от време на време. Отделно една схлупена сцена, по-малка даже и от турнетата на Планета, звукът под всякаква критика. Приемът също беше слаб за всички, освен Криско, по който имаше страшна истерия, скандирания "ба-зу-ка", имаше и голяма заигравка с публиката, клякахме, какво ли не, определено си заслужава човека, и аз съм му фен напоследък. Но на Павел и Венци Венц едва-едва, аз бях по-отзад, не виждах никакво движение, никакви ръце и почти никой не чух да пее. Мария Илиева пък уби всякакво настроение, нулев, ама нулев прием, никой не го интересуваше, че е на сцената. Като ѝ свърши микса беше гробна тишина, чак беше сконфузно. Тита пък тотална излагация, даже Мара Общата по-убедително пее на плейбек. "Късай" гръмна в първите 10 секунди и след това публиката пак замря. Отдавам го все пак и на това, че имаше много родители, дошли с децата си, отделно от това на пясъка не се танцува и скача хубаво, и звукът тих, но пак е далече от балона, който е надут за това турне и този жанр. От турнето на Планета 2014 имам спомени за доста по-екзалтирала публика.

 

Иначе публика имаше, хич да не е, и ставаше все повече и повече, при все, че аз отидох от средата натам. В пиковия момент към 10к най-вероятно. Жалко, че Пайнер не се и опитват да направят нещо такова, поне си мисля, че щяха да имат ако не същите, то подобни числа, и със сигурност по-ангажирана публика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях на Кока-Колата тази вечер и честно казано, не съм притеснен толкова за попфолка вече. Хванах Павел и Венци Венц, Мария Илиева, Тита и Криско. Страшна аматьорска история - всичките до един бичат на плейбек, Криско само пееше отгоре през цялото време, другите най-нагло си отваряха устите, Тита даже и това не правеше от време на време. Отделно една схлупена сцена, по-малка даже и от турнетата на Планета, звукът под всякаква критика. Приемът също беше слаб за всички, освен Криско, по който имаше страшна истерия, скандирания "ба-зу-ка", имаше и голяма заигравка с публиката, клякахме, какво ли не, определено си заслужава човека, и аз съм му фен напоследък. Но на Павел и Венци Венц едва-едва, аз бях по-отзад, не виждах никакво движение, никакви ръце и почти никой не чух да пее. Мария Илиева пък уби всякакво настроение, нулев, ама нулев прием, никой не го интересуваше, че е на сцената. Като ѝ свърши микса беше гробна тишина, чак беше сконфузно. Тита пък тотална излагация, даже Мара Общата по-убедително пее на плейбек. "Късай" гръмна в първите 10 секунди и след това публиката пак замря. Отдавам го все пак и на това, че имаше много родители, дошли с децата си, отделно от това на пясъка не се танцува и скача хубаво, и звукът тих, но пак е далече от балона, който е надут за това турне и този жанр. От турнето на Планета 2014 имам спомени за доста по-екзалтирала публика.

 

Иначе публика имаше, хич да не е, и ставаше все повече и повече, при все, че аз отидох от средата натам. В пиковия момент към 10к най-вероятно. Жалко, че Пайнер не се и опитват да направят нещо такова, поне си мисля, че щяха да имат ако не същите, то подобни числа, и със сигурност по-ангажирана публика.

 

 

Гледах някакви снимки и клипчета и не ми се вижда да има толкова хора. На Михаела имаше някакво клипче, беше абсолютно мъртвило. На Криско маалко по-добре, но пак ми се струва много далеч от еуфория. "Дали това любов е" беше песента, изцяло на плейбек е тя поне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах някакви снимки и клипчета и не ми се вижда да има толкова хора. На Михаела имаше някакво клипче, беше абсолютно мъртвило. На Криско маалко по-добре, но пак ми се струва много далеч от еуфория. "Дали това любов е" беше песента, изцяло на плейбек е тя поне.

Възможно е - аз рядко мога да преценявам размера на една тълпа. Но зависи и кога си го гледал, до самия край публиката ставаше повече и повече. Иначе еуфория имаше, сравнение с предните преди него, но пак беше далеч от приема на една Камелия на турнетата да кажем, да не говорим пък за Слави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Валя вече второ поред участие не е обявено в сайта на Пайнер. На 30.06 е била в Добрич ( не е обявено) , на 01.07 е била в Белоградчик пак не е обявено , питам се защо ли??? :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Валя вече второ поред участие не е обявено в сайта на Пайнер. На 30.06 е била в Добрич ( не е обявено) , на 01.07 е била в Белоградчик пак не е обявено , питам се защо ли??? :1000 (19):

 

Вероятно това са си техни договорки, може да има свободата да си урежда и намира и сама участия без участието на фирмата. Концертите на Глория, или поне голяма част от тях също не се обявяват в сайта и съответно не се въртят по телевизията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Валя вече второ поред участие не е обявено в сайта на Пайнер. На 30.06 е била в Добрич ( не е обявено) , на 01.07 е била в Белоградчик пак не е обявено , питам се защо ли??? :1000 (19):

Те никога не са рекламирали всички участия - поне преди време изискваха от заведенията да си плащат телевизионната реклама. Сега не знам как е. Може сама да си ги е уредила и да е казала във фирмата, но да не са завъртели реклама. Гадая. Няма как да крие участия, много бързо се разбира в днешно време. :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис е новият лидер в попфолка. Новият му сингъл "Мотел" влезе с летящ старт в "50-те Най..." и само няколко дни след премиерата си вече е на призовата позиция в най-престижната класация за попфолк.

 

На второ място е Преслава с актуалния си хит "Пада звезда".

 

Анелия и Kyriacos Georgiou отстъпиха първата позиция, но остават в челната тройка на чарта с дуетното си парче "Кажи ми".

 

http://signal.bg/view_article.php?article_id=49390

 

Този път няма и съмнение! :1000 (19): Песента гърми от всякъде и в момента е най-големият хит! Азис отново изглежда ще има най-големият хит, поне за момента е така.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирайте, че парчето на Азис има значително по-добри гледания от излезли горе-долу в същите седмици песни на европейски и световни звезди...

 

Shania Twain - Life's About To Get Good (Audio) - 1,190,634 views

Nick Jonas - Remember I Told You ft. Anne-Marie, Mike Posner - 2,677,321 views

Olly Murs, Louisa Johnson - Unpredictable (Official Video) - 1,432,707 views

AZIS - MOTEL / Азис - Мотел (Official video) - 3,770,467 views

 

Върви по-добре и от новите песни в албумите на Calvin Harris, Lorde, Katy Perry, от последното парче на Лейди Гага, на Sia...

Разбивацията е на много мощно ниво. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирайте, че парчето на Азис има значително по-добри гледания от излезли горе-долу в същите седмици песни на европейски и световни звезди...

 

Shania Twain - Life's About To Get Good (Audio) - 1,190,634 views

Nick Jonas - Remember I Told You ft. Anne-Marie, Mike Posner - 2,677,321 views

Olly Murs, Louisa Johnson - Unpredictable (Official Video) - 1,432,707 views

AZIS - MOTEL / Азис - Мотел (Official video) - 3,770,467 views

 

Върви по-добре и от новите песни в албумите на Calvin Harris, Lorde, Katy Perry, от последното парче на Лейди Гага, на Sia...

Разбивацията е на много мощно ниво. :helpsmilie:

 

Недей че сега ще започнат разбирачите да обясняват колко от гледанията, лайковете, споделянията и коментарите му са купени. :mf_surrender:

За мен истината е, че Азис е най-близкото, което имаме до световна звезда към днешна дата, макар и само на ниво Балкански полуостров. Гледанията му са обясними от тази гледна точка. Вероятно около половината от трафика е от чужбина. Единственото, което му липсва, за да затвърди успехът му, е по-масирана и мащабна концертна дейност - не в клубове, а по стадиони и в големи зали. Като му слушам интервютата е доста разочарован от българската публика (и у нас, и навън) и явно това обяснява факта, че не се осмелява да направи концерт в България. Макар че лично аз смятам, че ще успее да напълно Армеец-а.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис е новият лидер в попфолка. Новият му сингъл "Мотел" влезе с летящ старт в "50-те Най..." и само няколко дни след премиерата си вече е на призовата позиция в най-престижната класация за попфолк.

 

На второ място е Преслава с актуалния си хит "Пада звезда".

 

Анелия и Kyriacos Georgiou отстъпиха първата позиция, но остават в челната тройка на чарта с дуетното си парче "Кажи ми".

 

http://signal.bg/view_article.php?article_id=49390

 

Този път няма и съмнение! :1000 (19): Песента гърми от всякъде и в момента е най-големият хит! Азис отново изглежда ще има най-големият хит, поне за момента е така.

2 Преслава

Пада звезда от 3 място

Link to comment
Сподели в други сайтове

Недей че сега ще започнат разбирачите да обясняват колко от гледанията, лайковете, споделянията и коментарите му са купени. :mf_surrender:

За мен истината е, че Азис е най-близкото, което имаме до световна звезда към днешна дата, макар и само на ниво Балкански полуостров. Гледанията му са обясними от тази гледна точка. Вероятно около половината от трафика е от чужбина. Единственото, което му липсва, за да затвърди успехът му, е по-масирана и мащабна концертна дейност - не в клубове, а по стадиони и в големи зали. Като му слушам интервютата е доста разочарован от българската публика (и у нас, и навън) и явно това обяснява факта, че не се осмелява да направи концерт в България. Макар че лично аз смятам, че ще успее да напълно Армеец-а.

Той в Бг действително не е напълно оценен, донякъде основателно- скандалният му имидж преди години не беше за всеки, масата хора свързва 'Азис' с най-пошлото в чалгата. Но въпреки това той си разбива много мощно у нас и в страните-съседки. Предполагам, че и Русия подпомага гледаемостта му, преди време беше много нашумял там. Ако песните и клиповете му станат на по-европейско ниво, но без да губи себе си по този начин, може и скоро да стигне ранга на една Инна, например.

 

Коментираме: Азис е по-голяма звезда от Шаная Туейн! :1000 (10):

 

Не става въпрос кой е по-голяма звезда, а кой предизвиква по-голям интерес откъм гледания. Откъм успехи Шаная е недостижима от което и да е българско име, но за жалост днес вече не е актуална, тя дори си има стабилна заместничка на музикалната сцена- Тейлър Суифт. Но въпреки това е шокиращо да видиш Азис с повече гледания от имена като нея, Ник Джонас и т.н. и да знаеш, че най-вероятно става въпрос за реални цифри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

2 Преслава

Пада звезда от 3 място

 

 

Смях в залата! :D Обиколих 3 дискотеки по Черноморието през последната седмица. Преслава я чух само в едната веднъж с този "хит". И веднъж с "Няма да ти пиша". В същото време Джена, Емануела, Галена, Анелия ги въртят яко. Анелия май е най-пускана от всички, защото "Дай ми още" продължава да гърми по 2 или 3 пъти, отделно и новата пускат, "Моят мъж" също. Чух също "Гот ми е" и "За патрона" .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...