Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не вярвам да има клип песента, освен бек дроп-а ако пуснат.

Принципно Карлеуша качва всеки бекдроп в канала си. Нищо чудно Фен и Балканика да започнат да го въртят. Като гледам излъчват lyric видеото на "Трепни".

 

"Инсомния" примерно е бекдроп видео. Никога не се е водил официален клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Пълна наглост от тяхна страна е да свалят видеа от участия и концерти.

Издребняват много , но ще им се върне :D

Поне от фейса не могат да ги махат. Качвайте ги там и ги маркирайте като публични. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче ПР-ът на Азис е на изключително ниво, трябва да му го признаем. Навремето се правеше на жена, беше най-скандалният в държавата, раждаше на сцената, изпя всички възможни кавъри и имаше възможно най-гръмките изказвания и изхвърляния. Преди години изпя възможно най-гнусните кючеци на света, а сега за "Мотел" по националните телевизии го представят като герой, революционер, обединител и още не знам какъв... Сякаш всичко изпято и показано може да се заличи с една песен. Евала, ето така се манипулира народ.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Миналата година Плаза Бургас пак са я откривали с Коцето, днес на същата дата година по-късно пак ще я откриват с него и аз съм била на Откриването миналата година на същия този ден, какво съвпадение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче ПР-ът на Азис е на изключително ниво, трябва да му го признаем. Навремето се правеше на жена, беше най-скандалният в държавата, раждаше на сцената, изпя всички възможни кавъри и имаше възможно най-гръмките изказвания и изхвърляния. Преди години изпя възможно най-гнусните кючеци на света, а сега за "Мотел" по националните телевизии го представят като герой, революционер, обединител и още не знам какъв... Сякаш всичко изпято и показано може да се заличи с една песен. Евала, ето така се манипулира народ.

 

Според мен българите и то дори сериозните журналисти си промениха нагласата към него след успеха на Хабиби и успехите му в Турция. Защо да се срамува от кючеците си. Глория да не би да се срамува от Намери си майстора? Тези песни го направиха феномен на Балканите. Дори и интелектуалците уважават успехите на Азис. Само в този форум го мразим понеже не позволява на лидерките и кралиците ви да се забележат и да блеснат

 

И да, Азис винаги е бил с най силния ПР. Той е изполвал всеки успех и изцепка през годините , за да напомни за себе си. И успяваше. Сега вече не се нуждае от подобен тип ПР. Медиите както и ти отчете го имат за БОГ. Аз се радвам, че натри сума и носове. Дори не осъзнавате, че Азис е без компания от години и успехите, които постига са наистина впечатляващи и феноменални.

 

Някой онзи ден коментираше клиповете му. Дълги години Азис правеше страхотни, бляскави, сюжетни и какви ли не клипове. Колежките му още не могат да достигнат нивото на Дай ми лед и Жадувам 15 години по късно без значение колко хилки вадят за клип. А и какъв е смисъла да бяга от себе си и да се прави на некой световна знаменитост, след като видя, че се котира най добре като себе си с последните си 2 клипа. Етноса му носи само позитиви по балканите, а нека ние го наричаме циганин и педерас. Азис е много хитър. Поредното заглавие с интернационално значение, което ще му донесе поредните постижения. Не като Десата - Гледай да не бъркаш. Още не мога да запомня заглавието, а ми е любиимка...

 

Евала, Азисе. Удари ги в Земята

 

Чичо Азис помага! :whistling:

Чичо Азис така и натрупа 5-6 милиончета минимум на този страхотен иначе хит. Без Азис песента немаше да блесне с 20 милиона. Все пак участието на световната ни звезда си казва думата...

 

А моро му още повече изпада :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен българите и то дори сериозните журналисти си промениха нагласата към него след успеха на Хабиби и успехите му в Турция. Защо да се срамува от кючеците си. Глория да не би да се срамува от Намери си майстора? Тези песни го направиха феномен на Балканите. Дори и интелектуалците уважават успехите на Азис. Само в този форум го мразим понеже не позволява на лидерките и кралиците ви да се забележат и да блеснат

 

И да, Азис винаги е бил с най силния ПР. Той е изполвал всеки успех и изцепка през годините , за да напомни за себе си. И успяваше. Сега вече не се нуждае от подобен тип ПР. Медиите както и ти отчете го имат за БОГ. Аз се радвам, че натри сума и носове. Дори не осъзнавате, че Азис е без компания от години и успехите, които постига са наистина впечатляващи и феноменални.

 

Някой онзи ден коментираше клиповете му. Дълги години Азис правеше страхотни, бляскави, сюжетни и какви ли не клипове. Колежките му още не могат да достигнат нивото на Дай ми лед и Жадувам 15 години по късно без значение колко хилки вадят за клип. А и какъв е смисъла да бяга от себе си и да се прави на некой световна знаменитост, след като видя, че се котира най добре като себе си с последните си 2 клипа. Етноса му носи само позитиви по балканите, а нека ние го наричаме циганин и педерас. Азис е много хитър. Поредното заглавие с интернационално значение, което ще му донесе поредните постижения. Не като Десата - Гледай да не бъркаш. Още не мога да запомня заглавието, а ми е любиимка...

 

Айде пак Глория... :mf_surrender: Как изобщо сравняваш "Майстора" с простотия като "ММА", примерно... И не, не казвам, че е лошо да има кючеци, а че лицемерието при Азис винаги е било огрооооомно, там никога не знаеш кога лъже и кога не. Сега излиза с интервю, в което уж си признава, че е гей и че в книгата си е лъгал доста. При Азис всичко е едно голямо преувеличение. Постиженията му се дължат основно на циганската общност и скандалния имидж. Години наред кавъри, години наред плейбек... Може и да се е трудил, да му е било трудно, но и голяма доза късмет играе в цялата работа. От големите звезди Азис има най-слаба дискография. Да, "Сен Тропе" и "Хабиби" може да са мега хитове в България и други държави, но реално каква им е стойността на тези песни??

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кажи кога ВАНА ще пуска нова песен :gun_bandana:

Вероятно през лятото 2018-тооо...

Все пак дано готви нещо по-така. Отслабнала е, в лице е бая освежена, ограничила е всякакви изяви - и медийни, и работни. Пее само по сватби и юбилеи...Знам ли :dontgetit:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде пак Глория... :mf_surrender: Как изобщо сравняваш "Майстора" с простотия като "ММА", примерно... И не, не казвам, че е лошо да има кючеци, а че лицемерието при Азис винаги е било огрооооомно, там никога не знаеш кога лъже и кога не. Сега излиза с интервю, в което уж си признава, че е гей и че в книгата си е лъгал доста. При Азис всичко е едно голямо преувеличение. Постиженията му се дължат основно на циганската общност и скандалния имидж. Години наред кавъри, години наред плейбек... Може и да се е трудил, да му е било трудно, но и голяма доза късмет играе в цялата работа. От големите звезди Азис има най-слаба дискография. Да, "Сен Тропе" и "Хабиби" може да са мега хитове в България и други държави, но реално каква им е стойността на тези песни??

 

Ок, да не е Глория. Нека да е Деса с Мъжете всичко иксат. Благодарение на този хит, ДесиСлава стана популярна, за да си позволява песни като в Друг живот днес. Мисълта ми е, че не трябва да отричаме този стил песни, защото заради тях това е най масовия жанр и певиците имат шанса да правят каквато си искат музика след такъв хит. В попфолка така се гради имидж. Няма име без поне един мазен турбо хит. Фолка е музика за масата и за душата. Прави се или за забавление или за изразяване. Не може да търсим стойност във всеки проект, защото например Сен Тропе възпява като тематика плътските желания и луксозния начин на живот. Виж Хабиби си има много достойнства. Много музикантски балканско насочен с много живи инструменти и съвършенно изпяване. В текста има някои повърхностни моменти, но това е цената, за да стигне и да се разбере от всички. За мен последните два проекта на Азис отварят нова глава в кариерата му и в жанра изобщо. Жалко, че простите пайнерки са тръгнали в съвсем друга насока и не се учат от Азис или Слави Трифонов как се гради име легенда... Пайнерките се убиха да се модернизират и копират световните стандарти като видеа и звучене, а именно етното и фолклора са нещата, които могат да ги изведат напреден план в чужбина. Не да ми пеят на английски и да се правят на Кейти Перита. Това си го има вече.

И кво като бичи на плейбек. Простите пияни студенти и мутри да не зсаслужават повече. Анелия с храчки ги зарива, така че ще простим плейбека на Краля

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязах сравнението между песни на Азис като ММА с парчета от същата стилистика като "Намери си майстора" и първоначално сравнението и на мен ми дойде странно, но в последствие ме удари осезанието, че между точно тези двете разлика всъщност няма. И двете са диви кючеци, и в двете се възпява тариката и се използват сходни фрази като "караш нощем по бръснача" и 'въртиш ли ги нощем', само дето Глория обещава да го вкара в правия път. :1000 (29): А ако сравняваме със "Сен Тропе" Глория губи, защото саркастичната идея на Азисовата песен е нещо доста по-отличаващо се от една стандартна песен за пича с многото мацки.

Странно ми е да го призная, но някои песни на Азис се зачитат за някакво дъно само защото ги пее той и защото се задържат повече от почти всички други и на даден етап ти писва да ги чуваш отвсякъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои хора, които не пропускат да отбележат как "Моро му" на 19-тата си седмица е 40 и някоя, защо не споменат как "Гледай да не бъркаш" на третата си е 16-та. Дори "Фуклата" не се срути толкова бързо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои хора, които не пропускат да отбележат как "Моро му" на 19-тата си седмица е 40 и някоя, защо не споменат как "Гледай да не бъркаш" на третата си е 16-та. Дори "Фуклата" не се срути толкова бързо.

Коментирай, че тук всички оплюха новия сингъл на Емилия а тя мачка с доволно гледания!

Също така коментирай, че Кали предизвика повече интерес от Анелия, Десислава, Яница и Мария!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...