Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Наскоро си дадох сметка, че единствените песни от 2016, които надувам и до днес са "Няма да ти пиша" и "И на всички като тебе".

 

Деса ми е любимка, но песента на Преслава още месец, след като излезе, беше почнала да ми писва, а се оказва, че я слушам и сега.

 

Вие кои песни от 2016 слушате и до днес?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Наскоро си дадох сметка, че единствените песни от 2016, които надувам и до днес са "Няма да ти пиша" и "И на всички като тебе".

 

Деса ми е любимка, но песента на Преслава още месец, след като излезе, беше почнала да ми писва, а се оказва, че я слушам и сега.

 

Вие кои песни от 2016 слушате и до днес?

Дай ми още и Чалга пеперудки, която май е от 2015 даже, хаха

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дай ми още и Чалга пеперудки, която май е от 2015 даже, хаха

 

Аз сигурно съм единствения антифен на турското маане "Дай ми още". Така и не можа да ме зариби, въпреки че се насилвах сума ти пъти, за да бъда в тон с модата. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие кои песни от 2016 слушате и до днес?

"Отново се родих" на Десислава. Много я оплюха тази песен, но за мен тя е най-добрата ѝ и смислена бърза песен след завръщането в "Пайнер". :)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена тъй като разполага и с финанси от мъжа си защо не направи някакъв концерт или нещо подобно, за да напомпа имиджа си. Парите ги има...публика ще дойде ли да плати билет?

Парите ги има, но гласа и таланта - не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Андреа си е откупила правата :phpgrin2:

Ох,Андруша колко е красива в тоя клип :girl_cry2:

Как може за толкова отрицателно време да погрознее така мощно?Няма нищо общо с нежната и сексапилна Анреа от преди години :helpsmilie:

А какво се случва с Емилия?Нали дава изповед в Папараци след раждането на Мира колко е щастлива,че и Анелия я описа като правилната жена за Коко?Ясна ли е причината за раздялата им ако са се разделили наистина?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Парите ги има, но гласа и таланта - не.

 

Абсолютно, при нея всичко е наливане на много пари в откраднати идеи, скандално и освободено поведение с което буди интереса в хората, но и това омръзва и се изчерпва в даден момент. В периода и на безпаричие и по скромни проекти я видяхме какво прави, как изглежда и до каква степен бе интересна на публиката. Макар и да е имала добри попадения от към песни, големи хитове и такъв интерес не е притежавала. Паричните възможности наистина допринасят много за развитието на един изпълнител, но когато нямаш таланта, харизмата и гласа нещата не са пълни и не до там оставащи във времето. Но след като има излишни нека да налива и да чеша егото си, че е велика. Дано успява да заблуди и нея самата. Истерията около нея ще отмине много скоро, просто защото ще дойде момента, в които публиката ще е видяла всичко от към разголване и шантаво поведение. За певица трябва преди всичко глас. Периода с цирковете отдавна отмина с образа на Азис, но при него гласа е безкомпромисен и таланта е факт! Сигурен съм, че и феновете и са наясно с това и ако са наистина обективни и реални в преценката си биха се съгласи, че това е така! Все пак малко от сегашните и фенове са такива от самото и начало на кариерата. Фен ставаш заради гласа, таланта и отношението на артиста към публиката си, не заради актуалното течение, хилядите левове в скъпи проекти, защото това лично за мен не е отношение и уважение към публиката ти. Това е начина да бъдеш забелязан, да бъдеш търсен и интересен на хората, просто защото по другия начин не се получава. Доколко е начин да изкарваш пари и да избиваш налятото е друг въпрос. Тя си го знае и дано да е удовлетворена. Важно е какво остава след теб и какво ще остане във времето и след 30 години! При една Преслава с глас, харизма и не до толкова атрактивни, скъпи проекти и видеа, спечелила толкова много любов и фенове, към днешна дата изгуби много от симпатизантите си, преди всичко заради високомерно отношение, пренебрежение, плейбек и самозабравяне. Слабите и песни не са толкова водещи за отдръпване на масовото одобрение към нея. Отношението към това което си, което си бил и хората заради които си стигнал някъде по стълбичката е едно от най - важните неща за да бъдеш фактор. Защото когато то липсва дори и с гласа си не будиш уважението и любовта, които си имал когато със същия този глас си ги имал.

/ Лично мнение с което не ангажирам никого. /

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наскоро си дадох сметка, че единствените песни от 2016, които надувам и до днес са "Няма да ти пиша" и "И на всички като тебе".

 

Деса ми е любимка, но песента на Преслава още месец, след като излезе, беше почнала да ми писва, а се оказва, че я слушам и сега.

 

Вие кои песни от 2016 слушате и до днес?

 

Галена, Цветелина Янева и Азис- Пей сърце, Деси Слава- Отново се родих, Емануела и Константин- Не ме заслужаваш, Яница- В пет ми звънни, Яница- Хубаво го запомни, Деси Слава- И това ще преживея, Деси Слава- И на всички като тебе, Ванеса- Послушната, Ванеса- Мога да си позволя, Деси Слава- В друг живот, Камелия- Минута живот, Емануела- Като теб, Емануела- Почти перфектен, Цветина- Обещай ми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена, Цветелина Янева и Азис- Пей сърце, Деси Слава- Отново се родих, Емануела и Константин- Не ме заслужаваш, Яница- В пет ми звънни, Яница- Хубаво го запомни, Деси Слава- И това ще преживея, Деси Слава- И на всички като тебе, Ванеса- Послушната, Ванеса- Мога да си позволя, Деси Слава- В друг живот, Камелия- Минута живот, Емануела- Като теб, Емануела- Почти перфектен, Цветина- Обещай ми.

Маро ти слушаш всичко, не се и съмнявам

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно, при нея всичко е наливане на много пари в откраднати идеи, скандално и освободено поведение с което буди интереса в хората, но и това омръзва и се изчерпва в даден момент. В периода и на безпаричие и по скромни проекти я видяхме какво прави, как изглежда и до каква степен бе интересна на публиката. Макар и да е имала добри попадения от към песни, големи хитове и такъв интерес не е притежавала. Паричните възможности наистина допринасят много за развитието на един изпълнител, но когато нямаш таланта, харизмата и гласа нещата не са пълни и не до там оставащи във времето. Но след като има излишни нека да налива и да чеша егото си, че е велика. Дано успява да заблуди и нея самата. Истерията около нея ще отмине много скоро, просто защото ще дойде момента, в които публиката ще е видяла всичко от към разголване и шантаво поведение. За певица трябва преди всичко глас. Периода с цирковете отдавна отмина с образа на Азис, но при него гласа е безкомпромисен и таланта е факт! Сигурен съм, че и феновете и са наясно с това и ако са наистина обективни и реални в преценката си биха се съгласи, че това е така! Все пак малко от сегашните и фенове са такива от самото и начало на кариерата. Фен ставаш заради гласа, таланта и отношението на артиста към публиката си, не заради актуалното течение, хилядите левове в скъпи проекти, защото това лично за мен не е отношение и уважение към публиката ти. Това е начина да бъдеш забелязан, да бъдеш търсен и интересен на хората, просто защото по другия начин не се получава. Доколко е начин да изкарваш пари и да избиваш налятото е друг въпрос. Тя си го знае и дано да е удовлетворена. Важно е какво остава след теб и какво ще остане във времето и след 30 години! При една Преслава с глас, харизма и не до толкова атрактивни, скъпи проекти и видеа, спечелила толкова много любов и фенове, към днешна дата изгуби много от симпатизантите си, преди всичко заради високомерно отношение, пренебрежение, плейбек и самозабравяне. Слабите и песни не са толкова водещи за отдръпване на масовото одобрение към нея. Отношението към това което си, което си бил и хората заради които си стигнал някъде по стълбичката е едно от най - важните неща за да бъдеш фактор. Защото когато то липсва дори и с гласа си не будиш уважението и любовта, които си имал когато със същия този глас си ги имал.

/ Лично мнение с което не ангажирам никого. /

 

Галена е изключителен професионалист, бачка супер много и се старае супер много. Мария също имаше пари и каква файда?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деската на четвърто място... Пак добре си се задържа в ТОП 5, след като миналата седмица стигна номер 2. Нейните позиции показват реалния интерес към нея и не са излишно напомпани от феновете, каквото е положението при Преслава. Затова когато хитове като "И на всички като тебе" и "В друг живот" окупират върха за повече от една седмица си е напълно заслужено.

Излишно напомпани друг път, явно не можете да преживеете, че Преслава смаза Десислава за пореден път. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен не Рени си е купила онези 200K отгоре. Та то по време на единия от резките скокове тя си качваше снимки с децата от някаква вила, представяте ли си я междувременно да е ходила тайно с телефона в бараката да купува гледания? :D

При всяко положение този проект наистина би всякакви нейни лични рекорди, досега не беше имала около 500K реални гледания на самостоятелен клип за толкова кратко време. Интереса покрай Биг Брадър си каза думата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
Според мен не Рени си е купила онези 200K отгоре. Та то по време на единия от резките скокове тя си качваше снимки с децата от някаква вила, представяте ли си я междувременно да е ходила тайно с телефона в бараката да купува гледания? :D

При всяко положение този проект наистина би всякакви нейни лични рекорди, досега не беше имала около 500K реални гледания на самостоятелен клип за толкова кратко време. Интереса покрай Биг Брадър си каза думата.

 

Ее да, това за личния и рекорд, си е така, дори и без тези няма и 200к. От последните и песни тази предизвика най - голям и бърз интерес, все пак нацели песента - нормално да е така. Иначе не го прави тя, естествено, Рени има пиар екип, който се грижи за разпространението на музиката и, това са техни идеи и така си помагат. Това се прави за да се влезе в тренда и за да си пробие място сред останалите, а не да стои само в канала с нейни фенове. Когато видео има повече гледания, излиза по - често в "подобни" и т.н. и може да достигне до повече хора, които да го видят и се отварят нови врати.

 

Много хора като се водят по гледанията и като видят, че не са много губят интерес. Тук поне песента ги заслужава, можеше спокойно и сама да си ги направи тези 200к гледания, само че по - бавно, а тогава проектът вече няма да е толкова актуален. Ако не беше с цел популяризиране, а да се прави на топ изпълнител и да гали егото си, щеше да си купи поне един милион. Другите купуват милиони, и то на песни, които посмъртно не могат да ги направят, докато това тук не изглежда нереалистично. Няма да разправям как другите си ги трупат по - бавно и незабележимо, запознати сте, тя поне не си маха долно статистиката.

 

Всеки трябва да се спасява по единично, разбирам я - положението и е трудно само с нейния канал. Толкова пари да даде за проекта и накрая не си е взел това, което заслужава - да беше в Пайнерския канал, щеше да е друго. Та, толкова много изпълнители имат бая купени гледания, тук говорим за малка сума, която служи за достигане до повече кръг хора и да се забележи, като до сега не го е правила - за това и песните се бореха да бъдат видяни и чути. Не е открила топлата вода - не е първата няма да е и последната.

Редактирано от Runevski
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...