Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

"Преса" я канят да открива тази дискотека за трети път вече.Ходила съм на предишните 2 пъти и мога да ти кажа,че фурора е на макс.Естествено,че главна роля играе и това,че въпросната дискотека си се посещава по принцип,но когато видиш толкова голяма опашка пред дискотека за твое участие много ясно,че ще се изкефиш!Предните два пъти като ходих беше по абсолютно същия начин отвънка.Падаше яко чакане,но си заслужаваше и хората си избухваха на макс.Ходила съм и на Мария на участие и е било степени по-слабо от тези на Преслава или на Галин примерно.Друга като пълни дискотеките по шевовете се изкарва кралица и незаменима,а Преслава като пълни не било само заради нея.Оляхте се вече :mf_surrender:

 

На тях Преса им бърка яко някъде , как не се умориха тези индивиди тук както и някои колежки да плюят по Преса , но тя дори и с по-слаби песни пак си е топа на БГ , ще го разберете дори и след 5 години когато никой няма да помни Галя , а Преслава пак ще мачка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Меле, защо си толкова изтръпнал, че има някакъв вариант журито, на "Гласът на България", да е същият и догодина? :scratch: Спокойно бе човек, нищо кой знае какво не се е случило. Стягай се за есента, че има вариант, за пряка среща на Камелия, с Галена и Преса в западното полукълбо и по плажовете в Доминиканската република. :1000 (19):

 

Аз доколкото разбрах не е само вариант, а ще се случи. Само не знам за тази или другата година говорят... Щото каква е логиката да събират нови хора от сега, а пък форматът да е чак догодина.

 

А за срещите им изобщо не ме вълнува.

 

Интересува ме ще пуснат ли поредни бози и трите!?

 

Абе, Минута живот не беше ли на Пашев... ако пак е направил на Кама клонинг... :gun_bandana: Освен това, малко закъсня да направи колаборация с Гъмзата, той като че ли отдавна вече не е в пика си... Виж, Ана и Жалка изсмукаха най-доброто от неговата популярност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предполагам, че е някаква щракалка, щом Гъмзата е вътре. Просто предположение. Откога не може да продполагаш???

 

Престъпно е си следва линията на Кама от 10 години - голота, която уж е "облечена" в светлосенки... "престъпен" секс, който излъчва.

 

Така е, Кама има някоя друга песен със смислен текст, но това е преди 15 години.

Аз питах за последните 10 защо е забила в тая голота и еротика и това е всичко, което представя.

 

То и за мечето беше казал, че ще е супер яка, а какво се оказа - евтин кавър на Хабиби. Убеждаваше ме, че ще счупи брояча, че ще е бесен хит по дискотеките. Аз ти казах, че не звучи добре. Не знам дали ще си признаеш, че изобщо не се получи, както се надяваше и че много надцени тая песен.

 

Така, че оставам си с резерви докато не чуя вселенския хит.

А пък, както разбрахме, Кама получи реклама от БИТ ТВ, която има 10 млн. зрители... грандиозен успех. :whistling:

 

ПП към Фокса... и да тролиш по цял ден е все тая. Никой не ти се връзва... само ти се смеят...

Направо не мога да повярвам как и ти за 5 години тотално счупи връзката с реалността. Плю си на всички коментари преди 2013г...

На мене ми харесва Плюшено мече. Без клип, без нищо има един милион. Тя самата не наложи песента, как искаш да стане голям хит. Но явно хората я слушат, щом направи милион за 4 месеца без клип и реклама.

Е те и Анелия и Галена имаха песни с Гъмзата, но не виждам да ги обябвяваш за провали. Дори, като се замисля бяха големи хитове.

Относно смислените песни, от последния и албум, който беше преди 6-7 години има Манастир, Дъжд от самота. Все пак не може да пуска постоянно песни с такива текстове, нали и тя трябва да има работа.

За всеки случай тя е една от малкото, която няма просташки и вулгарни текстове, каквито се толерират сега и каквито пеят колежките и от нейния ранг, само за да влязат във вълната.

Какво им има на Минута живот и Плюшено мече? Ето там не пее за секс, какъв им е кусура.

Кусура явно е , че ги пее Камелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мене ми харесва Плюшено мече. Без клип, без нищо има един милион. Тя самата не наложи песента, как искаш да стане голям хит. Но явно хората я слушат, щом направи милион за 4 месеца без клип и реклама.

Е те и Анелия и Галена имаха песни с Гъмзата, но не виждам да ги обябвяваш за провали. Дори, като се замисля бяха големи хитове.

Относно смислените песни, от последния и албум, който беше преди 6-7 години има Манастир, Дъжд от самота. Все пак не може да пуска постоянно песни с такива текстове, нали и тя трябва да има работа.

За всеки случай тя е една от малкото, която няма просташки и вулгарни текстове, каквито се толерират сега и каквито пеят колежките и от нейния ранг, само за да влязат във вълната.

Какво им има на Минута живот и Плюшено мече? Ето там не пее за секс, какъв им е кусура.

Кусура явно е , че ги пее Камелия.

 

 

Как без реклама...? ЧЕ тя наби поне 2 - 4 седмици реклама в Ютуб, не помня за ФБ дали пусна. Така, че този милион е с доста побутване. Плюс това, милион е ниво Юнона... Единственото вярно е, че без клип е по-трудно.

 

Аз нали това написах, че Галка и Ана използваха Гъмзата докато яко беше набрал скорост, наред с Борис Солтарийски. С днешна дата не знам дали ще е в състояние да побутне песента. Мария беше пробвала преди година и освен, че си купи гледанията, песента никой не я помни и знае. Деян Неделчев също го ползва - не се получи.

 

Манастир наистина имаше интересен текст (като изключим, че текстът е копи пейст и е адаптиран от сръбски). Аз по-скоро говоря за видеоклиповете. Не се сещам за нещо по-различно от "Усещам те още". Под по-различно имам предвид - да не е с разтворени крака и някаква показност...

 

За Плюшено мече - тотален кавър на Хабиби. Това 90% от хората го чуха.

Минута живот не е зле, просто според мен твърде много се приближава като концепция с Неповторим. Най-вече във видеото. 50 нюанса сиво. Самата мелодия пък е типична пашевска... а както виждаш напоследък не 1 или 2 песни флопнаха заради еднообразието.

А впрочем, вокалите преди последния припев на минутата са много яки. Даже щеше да е много по-яко, ако бяха повече. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия може да няма хитове в последните години като Галена и Азис но има огромен интерес към нея. Участието и в Гласът на България го показа. Хора които са далеч от нейния стил я харесват и го показват. Камелия има фенове не само като обикновени почитатели. Хора които са извесни също много я харесват. Венета Райкова,Петя Дикова, Иван Лечев, Поли Генова, Диана Любенова, Ники Кънчев, Михаела Филева. Също така и нейни колешки са възхищават на професионализма и... такива като Галена,Глория,Джена,Ивена ,Тони Дачева и много други.

 

Всеки път новите и проекти събуждат огромни дискусии . Канят я често в телевизията. Има огромен интерес към нея. Вече 20 години е така. Дори в момента тук още преди да има някаква информация за нейната песен и видеоклип тя е обсъждана. Малко са хората което умеят това.

Разберете Камелия фактор.

Аз също като нейн фен ми липсва някоя силна смислена песен. Искаме ми се някоя тежка балада която да ме разтърси. Време и вече....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как без реклама...? ЧЕ тя наби поне 2 - 4 седмици реклама в Ютуб, не помня за ФБ дали пусна. Така, че този милион е с доста побутване. Плюс това, милион е ниво Юнона... Единственото вярно е, че без клип е по-трудно.

 

Аз нали това написах, че Галка и Ана използваха Гъмзата докато яко беше набрал скорост, наред с Борис Солтарийски. С днешна дата не знам дали ще е в състояние да побутне песента. Мария беше пробвала преди година и освен, че си купи гледанията, песента никой не я помни и знае. Деян Неделчев също го ползва - не се получи.

 

Манастир наистина имаше интересен текст (като изключим, че текстът е копи пейст и е адаптиран от сръбски). Аз по-скоро говоря за видеоклиповете. Не се сещам за нещо по-различно от "Усещам те още". Под по-различно имам предвид - да не е с разтворени крака и някаква показност...

 

За Плюшено мече - тотален кавър на Хабиби. Това 90% от хората го чуха.

Минута живот не е зле, просто според мен твърде много се приближава като концепция с Неповторим. Най-вече във видеото. 50 нюанса сиво. Самата мелодия пък е типична пашевска... а както виждаш напоследък не 1 или 2 песни флопнаха заради еднообразието.

А впрочем, вокалите преди последния припев на минутата са много яки. Даже щеше да е много по-яко, ако бяха повече. :whistling:

Да вокалите са яки. Плюшено мече имаше 3 дена реклама в фб. Минута живот имаше към 2 седмици реклама в ютуб и фб. Според мен няма значение гъмзата, Камелия е много по хитово и голямо име от Гъмзата. Важна е песента, а Пашев и жена му са големи приятели с Камелия и Цветин и няма как да и даде претоплена манджа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия може да няма хитове в последните години като Галена и Азис но има огромен интерес към нея. Участието и в Гласът на България го показа. Хора които са далеч от нейния стил я харесват и го показват. Камелия има фенове не само като обикновени почитатели. Хора които са извесни също много я харесват. Венета Райкова,Петя Дикова, Иван Лечев, Поли Генова, Диана Любенова, Ники Кънчев, Михаела Филева. Също така и нейни колешки са възхищават на професионализма и... такива като Галена,Глория,Джена,Ивена ,Тони Дачева и много други.

 

Всеки път новите и проекти събуждат огромни дискусии . Канят я често в телевизията. Има огромен интерес към нея. Вече 20 години е така. Дори в момента тук още преди да има някаква информация за нейната песен и видеоклип тя е обсъждана. Малко са хората което умеят това.

Разберете Камелия фактор.

Аз също като нейн фен ми липсва някоя силна смислена песен. Искаме ми се някоя тежка балада която да ме разтърси. Време и вече....

Е На прага на сърцето, само да видим кога ще я пусне.

А,че Камелия е фактор смятам всички го знаят.

Другото, което е , Камелия ако искаше отдавна да беше направила колаборация с някоя топ певачка. Няма певица която да не и е предлагала дует. Дори двете топ имена на врмеето и бутаха оферти за дует. Честно казано, ше ми е интересно да я видя в дует с колежка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, че не е правила до момента, защото щеше да лъсне неможенето й още повече.

Помним неловките й включвания в дискотеката с Бони и Глория, както и с двете Камелии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, че не е правила до момента, защото щеше да лъсне неможенето й още повече.

Помним неловките й включвания в дискотеката с Бони и Глория, както и с двете Камелии.

:mf_surrender:

Тази тема с "не пеенето " на Камелия е толкова изтъркано вече. Да, имала моменти когато не е била в форма. Но нека припомним изпълненията и в Гласът на България. Камелия никога не се е имала за космически глас. Тя сама го е казвала. Помним и пеенето и в Хъшове преди доста години но и трябва да се отбелеше факта че тя работи по този проблем с най добрите музикални педагози в България и това е минало. От 10 години Камелия пее изцяло на живо на концерти и участия и хората го оценяват. За разлика от много свои колежки като Преслава, Малина, Андреа , и много други. В 2017 година нямаш никакво оправдание да пееш на плейбек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:mf_surrender:

Тази тема с "не пеенето " на Камелия е толкова изтъркано вече. Да, имала моменти когато не е била в форма. Но нека припомним изпълненията и в Гласът на България. Камелия никога не се е имала за космически глас. Тя сама го е казвала. Помним и пеенето и в Хъшове преди доста години но и трябва да се отбелеше факта че тя работи по този проблем с най добрите музикални педагози в България и това е минало. От 10 години Камелия пее изцяло на живо на концерти и участия и хората го оценяват. За разлика от много свои колежки като Преслава, Малина, Андреа , и много други. В 2017 година нямаш никакво оправдание да пееш на плейбек.

По-добре недей, че беше много зле. Особено на своята песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф, гледам Глория не се е сдържала и е качила самостоятелният клип на дъщеря си и в своя канал. :mf_surrender: Мислех, че след като Симона има свой канал вече, ще се отдели от майка си в кариерно отношение, но явно не - доживот ще се движат в комплект. Как иска да пробие така?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментар под дуета на Азис с Карлеуша, разочаровани са от него. :1000 (29):

Azis je pokazao kakav je covek, razocarao me je. Nigde nece da pomene da je snimio pesmu sa JK, nit da je okaci na svoje drustvene mreze iako ga pitaju u komentarima sta se desava sa ovom pesmom. Izgleda da se boji da ova pesma ne ugrozi njegovu pesmu Motel koju je objavio dva dana ranije. Mozda se fizicki promenio, ali je pokazao da je jako sujetan.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф, гледам Глория не се е сдържала и е качила самостоятелният клип на дъщеря си и в своя канал. :mf_surrender: Мислех, че след като Симона има свой канал вече, ще се отдели от майка си в кариерно отношение, но явно не - доживот ще се движат в комплект. Как иска да пробие така?

 

Grey Gardens - The Chalga Years

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф, гледам Глория не се е сдържала и е качила самостоятелният клип на дъщеря си и в своя канал. :mf_surrender: Мислех, че след като Симона има свой канал вече, ще се отдели от майка си в кариерно отношение, но явно не - доживот ще се движат в комплект. Как иска да пробие така?
Тя и предния път я качи - първо като излезе като аудио. Симона си създаде канал. Защо й беше да задушава нещата и да разводнява гледанията. Винаги са ме изумявали майки орлици, които в стремежа си да помогнат на децата си, минават в крайност и им правят мечешка услуга. Ако майката не се усеща, да се усети щерката. Глория си е Глория и нейният канал си е неин. Дано следващата стъпка не е дуетен албум. Жалко, че песента на Симона е супер яка. Въпросът ми е къде ще се завърти и кога?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя и предния път я качи - първо като излезе като аудио. Симона си създаде канал. Защо й беше да задушава нещата и да разводнява гледанията. Винаги са ме изумявали майки орлици, които в стремежа си да помогнат на децата си, минават в крайност и им правят мечешка услуга. Ако майката не се усеща, да се усети щерката. Глория си е Глория и нейният канал си е неин. Дано следващата стъпка не е дуетен албум. Жалко, че песента на Симона е супер яка. Въпросът ми е къде ще се завърти и кога?

Да, знам, че първо я чухме от Глориевия канал, но след като Симона предприе крачката да участва в Гласът и уж да се опита да се отдели, смятам за грешен ход, че първият й самостоятелен клип (не ТВ версия) пак е качен и в на мама канала. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя и предния път я качи - първо като излезе като аудио. Симона си създаде канал. Защо й беше да задушава нещата и да разводнява гледанията. Винаги са ме изумявали майки орлици, които в стремежа си да помогнат на децата си, минават в крайност и им правят мечешка услуга. Ако майката не се усеща, да се усети щерката. Глория си е Глория и нейният канал си е неин. Дано следващата стъпка не е дуетен албум. Жалко, че песента на Симона е супер яка. Въпросът ми е къде ще се завърти и кога?

Глория=секирата=liberta=Анита

Симона=Полина

 

:D :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...