Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Криско за най-новия си хит: Мога да я пея по 30 пъти на участие и да си ходя

 

 

Имам неонов тен, той се вижда само в дискотека. Базука в момента е на път да бие най-големият ми хит до момента. На втория ден откакто излезе имах участие и за първи път ми се случи това - публиката скандираше "Базука", "Базука".

 

Песента е много гореща. Мога да я пея по 30 пъти на участие и да си ходя. Това заяви пред Деян Веселинов в "Събуди се" Криско. 

 

 

"За втора година подред съм жури в "Х фактор". Дотук знаем, че Заки е единият човек от журито. Първият път, когато бях жури, ми беше много интересно. Всички хора, които идват на този кастинг, им трепва под лъжичката, това е голямо вълнение. Това е единственото музикално предаване в България, от което излизат звезди, имат участия и изкарват пари от това, което обичат", каза той. 

 

 

"Миналата година, на предварителните кастинги бях във Варна и първият човек, който видях, беше Дара. Не знаех дали се е записала на кастинг и като я видях и ми казаха, че се е записала си казах "Тази ще е на финал". Поговорих с нея, каза нещо в нейния си стил", призна си Криско. 

 

 

Той призна, че е много дисциплиниран, а пътят, по който е вървял, е дълъг. "Пиша биографична книга. От много време си го мислех, но тази година правя 10 години на сцената. Реших вместо да правя голям концерт, да напиша книга. Концерт ще направя, след като издам още няколко парчета, които вече съм замислил. В книгата ми хората ще разберат всичко за мен, пътя, по който съм вървял. Ще има много лични истории. Не на всички хора съм написал имената, но си личи по описанието кои са", разкри той и призна, че мисли вече на всеки 10 години да изкарва по една книга. 

 

 

"Не искам да ставам шоубизнес бос или магнат. В личен план съм много щастлив и да не съм, не бих се оплакал, не обичам хора, които се оплакват. Готов съм за деца. С приятелката ми гледаме в една посока. За мен сватбата е по-остарял метод. Това да викнеш 500 човека, а от тях да познаваш 50, е, не го разбирам", каза Криско

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато Рени направи супер яко влизане - даде заявка за супер звезда и си тръгна като проста чалгаджийка. :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Даде заявка, защото влезе с името, което хората уважават и е градила толкова години. Влезе в манипулациите, монтажите, задкулисните игри и изготвяне на сценарии, с цели и политики. Ако беше в Пайнер да и ударят една ваксина против излагане, щеше да я изкарат в още по - добра светлина, уви - без връзки не става. Сама каза колко от положителните и позитивни моменти не са излъчени, както и още по - излагащи такива за Емануела. И пак въпреки това интелигентните хора оценихме това, че беше усмихната и лъчезарна, справедлива, естествена и непринудена, без цели и роли. Пряма и отстояваща думата и позицията си, не направи един евтин скандал и не употребяваше цинизми. Държа си се достойно, а и видимо към нея имаше по - добро отношение, нищо че и двете с Емануела са в попфолка, защо ли.. Забравени, дори неща, които не се знаят се научават, но простащината трудно се поправя. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даде заявка, защото влезе с името, което хората уважават и е градила толкова години. Влезе в манипулациите, монтажите, задкулисните игри и изготвяне на сценарии, с цели и политики. Ако беше в Пайнер да и ударят една ваксина против излагане, щеше да я изкарат в още по - добра светлина, уви - без връзки не става. Сама каза колко от положителните и позитивни моменти не са излъчени, както и още по - излагащи такива за Емануела. И пак въпреки това интелигентните хора оценихме това, че беше усмихната и лъчезарна, справедлива, естествена и непринудена, без цели и роли. Пряма и отстояваща думата и позицията си, не направи един евтин скандал и не употребяваше цинизми. Държа си се достойно, а и видимо към нея имаше по - добро отношение, нищо че и двете с Емануела са в попфолка, защо ли.. Забравени, дори неща, които не се знаят се научават, но простащината трудно се поправя. :3fdb8960598fa63e:

 

Стига мрънка и търси оправдания... Рени се изложи много! Не за друго, а защото се правеше на такава каквато не е... бягаше от себе си. Правеше се на много интелигентна... каквато не е.

Нямам търпение да й чуя бисерите и в "Открит микрофон"... Може би и тогава ще бъдат виновни "Пайнер" и Емануела? :scratch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига мрънка и търси оправдания... Рени се изложи много! Не за друго, а защото се правеше на такава каквато не е... бягаше от себе си. Правеше се на много интелигентна... каквато не е.

Нямам търпение да й чуя бисерите и в "Открит микрофон"... Може би и тогава ще бъдат виновни "Пайнер" и Емануела? :scratch:

 

Рени си е такава попринцип. Никога не се е причислявала към певици, които са станали известни със скандали и не блестят с гласови данни, и с право. Била е против винаги тези пошли и вулгарни текстове, облекла и поведения и нормално да избере нормална компания, със която да има какво да си каже наистина, а не само да клюкарства като на махленски сбирки. И въпреки това, да не забравяме, че да не кажа само Рени я подкрепяше в началото, дори с песента "Таралежа", като я оправда и я защити, че трябва да има всякакви песни, и че песента е весела и създава настроение, бяха си и дружки. Просто с позицията си на успешна жена на 47 и самотна майка на 2 деца, просто рано или късно ще се преориентира там, където изглежда по адекватно. И пак ми е странно, как една "Нобелова награда" е по - голяма излагация от епичното напиване на Емануела и влизането и в тоалетната с Христо. Добре че ни спестиха как са я вадили заспала от там и как са я преобличали и къпали. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

+ това си е интелигентна. Знае как се дава интервю говори много правилно и интелигентно, изказва се адекватно и на място с точни преценки. Просто там така се случи, за това беше такава изненада, водеха я иначе към интелигентните певици по анкети и т.н. Не че вече не е, но просто се изкриви тотално този и имидж. Но за толкова години една изцепка, при положение че знае 4 езика и доскоро не живееше в България, не е срамота. Нека не забравяме определението на Лара за Емануела : "Богът на мисълта". Тя намираше в Миглена своя изказ, защото не може да се изразява, а Миглена говореше вместо нея буквално. И по интервюта неадекватна, видяхме за последното отзивите и тук.
Link to comment
Сподели в други сайтове

+ това си е интелигентна. Знае как се дава интервю говори много правилно и интелигентно, изказва се адекватно и на място с точни преценки. Просто там така се случи, за това беше такава изненада, водеха я иначе към интелигентните певици по анкети и т.н. Не че вече не е, но просто се изкриви тотално този и имидж. Но за толкова години една изцепка, при положение че знае 4 езика и доскоро не живееше в България, не е срамота. Нека не забравяме определението на Лара за Емануела : "Богът на мисълта". Тя намираше в Миглена своя изказ, защото не може да се изразява, а Миглена говореше вместо нея буквално. И по интервюта неадекватна, видяхме за последното отзивите и тук.

 

Това, че знаеш 4 езика не те прави умен. Нито това, че си въртял кариера в 2 държави.

 

Лара и тя се оказа проста - даже много повече, отколкото някой е очаквал.

 

Как все простите се имат и самопровъзгласяват за интелектуалци...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
Това, че знаеш 4 езика не те прави умен. Нито това, че си въртял кариера в 2 държави.

 

Лара и тя се оказа проста - даже много повече, отколкото някой е очаквал.

 

Как все простите се имат и самопровъзгласяват за интелектуалци...

Не ме разбра, казвам, че заради това може да сбърка някоя дума или да направи лапсус, не че я прави умна, просто причина за някои грешки, някои смесват даже езиците без да се усетят. Иначе спора е излишен, предимството на Емануела е, че е актуална и слаба, иначе по всички други критерии не може да я мине, не се и доближава.

Поздрав с нещо любимо от слабия период :happy:

Редактирано от Runevski
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Поздрав с нещо любимо от слабия период :happy:

На този тип песни, с подобно зучене, отдавна им мина модата. Даже и в кръчмите не пускат вече такава музика. Определено вкусовете на хората са безвъзратно променени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На този тип песни, с подобно зучене, отдавна им мина модата. Даже и в кръчмите не пускат вече такава музика. Определено вкусовете на хората са безвъзратно променени.

 

Така е, времената и модата се измениха напълно. Но, нормално все пак - всяка година идват нови течения, променят се и вкусовете. Ако когато е излязла тази песен е била актуална за времето си, то сега е ретро. Те по Планета в блока с ретро пускат песни от 2013, пък за тази не знам :D Иначе се слушат още, даже се иска все повече тази ретро мелодична и музикантска нотка в модерните песни. А по кръчмите да не кажа, че се пеят повече старите и златни хитове - хората си имат носталгия към тези песни, някои са израсли с тях, други имат куп спомени на тях. За това им казват неостаряващи, а днешните и догодина няма да се пеят :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...