Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Излишно напомпани друг път, явно не можете да преживеете, че Преслава смаза Десислава за пореден път. :3fdb8960598fa63e:

Никой никого не е смазал. Песните на Деса и Преса са еднакви по големина мини сезонни хитчета. Нито много добре, нито много зле. Разликата е, че Преслава е напомпвана от феновете си по класациите без реално да е направила нещо особено- нищо ново.

Деската за момента не го дава сериозно за годината, явно е повярвала на онази антроложка, че няма да има силна година и затова амбицията ѝ не е голяма. :D То не че на Преси ѝ е голяма след като ѝ отнеха възможността да получава най-ценното. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Никой никого не е смазал. Песните на Деса и Преса са еднакви по големина мини сезонни хитчета. Нито много добре, нито много зле. Разликата е, че Преслава е напомпвана от феновете си по класациите без реално да е направила нещо особено- нищо ново.

Деската за момента не го дава сериозно за годината, явно е повярвала на онази антроложка, че няма да има силна година и затова амбицията ѝ не е голяма. :D То не че на Преси ѝ е голяма след като ѝ отнеха възможността да получава най-ценното. :roll1:

Песента на Преслава е по-харесвана, с по-хубав клип и е нормално да има повече гласувания за нея.

А що се отнася до безумните ти твърдения - защо тогава "Без теб" няма нито 1 топ 5 място, а "Моето слабо място" дори и не стигна върха в Сигнал?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Преслава е по-харесвана, с по-хубав клип и е нормално да има повече гласувания за нея.

А що се отнася до безумните ти твърдения - защо тогава "Без теб" няма нито 1 топ 5 място, а "Моето слабо място" дори и не стигна върха в Сигнал?

Е да, при "Без теб" някак си не я пробутахте. :1000 (29): Но това все пак беше най-неуспешната песен в кариерата ѝ.

Не смятам, че единия клип е по-хубав от другия, еднакви са откъм бюджет. На Десислава е по-добър откъм свежест и пейзажи, а на Преслава- откъм излъчване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Cally, припадай!

 

Читател на HotArena ни увери, че според информация, идваща директно от композитора Николай Пашев, враждуващите чалга изпълнителки Преслава и Джена са записали дует!

Хитмейкърът Пашев е автор на парчето. В сигнала се твърди, че съвместният проект на двете фолкпевици ще се появи в разгара на лятото, като нещата около него се движат изцяло от Преслава, която претърпя грандиозен провал с последната си песен „Пада звезда“ (едва 3,5 милиона гледания за 2 месеца) и вече повече от 2 години не може да случи на масов хит.

 

„Важно е да се спомене, че доскоро двете певици бяха в изключително обтегнати отношения, основно покрай годишните музикални награди на фирмата, в която се изявяват. Джена неведнъж беше ощетявана за сметка на вечно привилегированата си колежка. Но както знаем, лицемерието е неизменна част от този бизнес и това ще бъде потвърдено с пълна сила съвсем скоро“, докладва още информаторът ни.

 

Двете певици са изгубили позиции в жанра и този музикален съюз ще им помогне срещу техните „общи врагове“, в лицето колежките (топ три в поп фолка) - Галена, Емануела и ДесиСлава.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Tатяна е толкова фалшива-почивки в Дубай, Гърция с новия си мъж, а доскоро само разправяше какво щастливо семейство имала и колко обичала бившия си. Всичко е толкова показно и фалшиво. Оказа се златотърсачка с богаташ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Cally, припадай!

 

Читател на HotArena ни увери, че според информация, идваща директно от композитора Николай Пашев, враждуващите чалга изпълнителки Преслава и Джена са записали дует!

Хитмейкърът Пашев е автор на парчето. В сигнала се твърди, че съвместният проект на двете фолкпевици ще се появи в разгара на лятото, като нещата около него се движат изцяло от Преслава, която претърпя грандиозен провал с последната си песен „Пада звезда“ (едва 3,5 милиона гледания за 2 месеца) и вече повече от 2 години не може да случи на масов хит.

 

„Важно е да се спомене, че доскоро двете певици бяха в изключително обтегнати отношения, основно покрай годишните музикални награди на фирмата, в която се изявяват. Джена неведнъж беше ощетявана за сметка на вечно привилегированата си колежка. Но както знаем, лицемерието е неизменна част от този бизнес и това ще бъде потвърдено с пълна сила съвсем скоро“, докладва още информаторът ни.

 

Двете певици са изгубили позиции в жанра и този музикален съюз ще им помогне срещу техните „общи врагове“, в лицето колежките (топ три в поп фолка) - Галена, Емануела и ДесиСлава.

Преси ще вземе да види хит тази година :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Cally, припадай!

 

Читател на HotArena ни увери, че според информация, идваща директно от композитора Николай Пашев, враждуващите чалга изпълнителки Преслава и Джена са записали дует!

Хитмейкърът Пашев е автор на парчето. В сигнала се твърди, че съвместният проект на двете фолкпевици ще се появи в разгара на лятото, като нещата около него се движат изцяло от Преслава, която претърпя грандиозен провал с последната си песен „Пада звезда“ (едва 3,5 милиона гледания за 2 месеца) и вече повече от 2 години не може да случи на масов хит.

 

„Важно е да се спомене, че доскоро двете певици бяха в изключително обтегнати отношения, основно покрай годишните музикални награди на фирмата, в която се изявяват. Джена неведнъж беше ощетявана за сметка на вечно привилегированата си колежка. Но както знаем, лицемерието е неизменна част от този бизнес и това ще бъде потвърдено с пълна сила съвсем скоро“, докладва още информаторът ни.

 

Двете певици са изгубили позиции в жанра и този музикален съюз ще им помогне срещу техните „общи врагове“, в лицето колежките (топ три в поп фолка) - Галена, Емануела и ДесиСлава.

Лицемерна Богиня, отдавна трябваше да употреби и захвърли Джена за дует и вече да се е ориентирала към Теди Александрова и Азис. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е да, при "Без теб" някак си не я пробутахте. :1000 (29): Но това все пак беше най-неуспешната песен в кариерата ѝ.

Не смятам, че единия клип е по-хубав от другия, еднакви са откъм бюджет. На Десислава е по-добър откъм свежест и пейзажи, а на Преслава- откъм излъчване.

Когато говориш за феновете на Преслава, ако обичаш не ме слагай в кюпа, както аз не те слагам в кюпа с десовите безмозъчници!

Що се отнася до "Без теб" - песен, разочарование, пак се въртеше по дискотеките и за толкова тъпа песен има страшно много гледания, близо 2 милиона и половина.

"Пада звезда" е страшен проект и като клип, и като песен, напомня за старата Преслава, гърмя по баловете, напълно си заслужава позициите. Но нека Преслава бъде по-активна и пусне още две песни до края на сезона, какъв е този чутовен мързел от нея.

И в двата клипа има гафове, Деса е като праскова, Преслава като циганка...да не говорим за хилядите гафове в "Пада звезда", но пък на Деса - самата тя на места изглежда покъртително, особено във визията с розовата коса и там с панделката...Песента й е тотално копие на "Майната ти". :mf_surrender: Очаквах нещо по-хитово от нея. Преслава добре си върви с гледанията, за 2 месеца ще има 3,6, а за 3 - над 4 милиона, такива високи цифри при нетотален хит от нея не сме виждали от "Аматьорка" или "Нокаут".

____________________

И като говорите за Джени, въпреки, че стартира с 10К над "Няма да ти пиша" не успя да я мине за 10 дни и 1 месец, съответно:

;10 дни ; 1 месец

"Коя" - 1,8 милиона ; 4,2 милиона

"Няма да ти пиша" - 2,2 милиона ; 4,7 милиона

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако трябва да бъдем обективни, "Пада звезда" не е провал, а просто средно популярна песен. За година ще направи 5-6 млн. гледания, което е на нивото на някои от старите й среднопопулярни песни. Внушението, че парчето е флоп идва от факта, че бая мегахитове направиха по 10-20 млн. в последните няколко години и сега очакванията са, че всяка втора песен от топ имената трябва да генерира толкова трафик. Да, ама не. В последните 6 месеца има осезаем спад в гледанията на чалгата, жанрът е в цикъл, еднообразието писна на всички. Нека да им е за урок, че публиката не е глупава и няма да прости претоплени манджи.

 

Аман вече от едни и същи композитори и мелодии. Как за 5-6 години не дойде ново поколение хитмейкъри, толкова ли не останаха музиканти в тая държава. Май пак Галена ще спасява положението това лято (надявам се, щото направо фолкът ще ме загуби като слушател).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако трябва да бъдем обективни, "Пада звезда" не е провал, а просто средно популярна песен.

 

Най-слабо популярна е сред последните песни на всички останали претендентки за топ - Галена, Джена, Емануела, Анелия, че даже и от Алисия и Теди Ал. Само Деса и Ема се изложиха и те на нивото на Преса. Галин и Фики пък са по-зле и от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако трябва да бъдем обективни, "Пада звезда" не е провал, а просто средно популярна песен. За година ще направи 5-6 млн. гледания, което е на нивото на някои от старите й среднопопулярни песни. Внушението, че парчето е флоп идва от факта, че бая мегахитове направиха по 10-20 млн. в последните няколко години и сега очакванията са, че всяка втора песен от топ имената трябва да генерира толкова трафик. Да, ама не. В последните 6 месеца има осезаем спад в гледанията на чалгата, жанрът е в цикъл, еднообразието писна на всички. Нека да им е за урок, че публиката не е глупава и няма да прости претоплени манджи.

 

Аман вече от едни и същи композитори и мелодии. Как за 5-6 години не дойде ново поколение хитмейкъри, толкова ли не останаха музиканти в тая държава. Май пак Галена ще спасява положението това лято (надявам се, щото направо фолкът ще ме загуби като слушател).

Повече ще са, само до края на юли ще мине 4 милиона най-вероятно.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-слабо популярна е сред последните песни на всички останали претендентки за топ - Галена, Джена, Емануела, Анелия, че даже и от Алисия и Теди Ал. Само Деса и Ема се изложиха и те на нивото на Преса. Галин и Фики пък са по-зле и от нея.

 

Не оспорвам. Мисълта ми е, че откакто го има канала на Планета и следим гледания, Преса редовно си пуска песни, които завършват живота си с по 5-6 млн. Не е нещо ново за нея, нито пък някакъв невиждан провал.

 

Иначе тя вече е аут от топ 3 на жените, анкетата на Планета в началото на тая година го доказа. И съответно пиявицата се е впила като удавник за сламка в твоята любимка Дженовева... Чудя се, ако Джена не беше изкарала такъв хит, а си беше продължила с поредицата от провали, дали Преса пак щеше да й се натиска за дует.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе тя вече е аут от топ 3 на жените, анкетата на Планета в началото на тая година го доказа. И съответно пиявицата се е впила като удавник за сламка в твоята любимка Дженовева... Чудя се, ако Джена не беше изкарала такъв хит, а си беше продължила с поредицата от провали, дали Преса пак щеше да й се натиска за дует.

 

Нямаше, разбира се. :) Тя Преса май само с нея не е правила дует още. Хич не ми се иска да го правят тоя дует, но явно ще го бъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не оспорвам. Мисълта ми е, че откакто го има канала на Планета и следим гледания, Преса редовно си пуска песни, които завършват живота си с по 5-6 млн. Не е нещо ново за нея, нито пък някакъв невиждан провал.

 

Иначе тя вече е аут от топ 3 на жените, анкетата на Планета в началото на тая година го доказа. И съответно пиявицата се е впила като удавник за сламка в твоята любимка Дженовева... Чудя се, ако Джена не беше изкарала такъв хит, а си беше продължила с поредицата от провали, дали Преса пак щеше да й се натиска за дует.

Според анкетата на Планета не знам, но според Анкетата за фолк идол чалгата е Галена, Галин и Преслава. А като гледам кметовете канят не Десислава, не Джена, не Емануела, а именно нея, говоря за шумен, а като гледам и във Варна е предпочетена пред Джена, Яница и сие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не оспорвам. Мисълта ми е, че откакто го има канала на Планета и следим гледания, Преса редовно си пуска песни, които завършват живота си с по 5-6 млн. Не е нещо ново за нея, нито пък някакъв невиждан провал.

 

Иначе тя вече е аут от топ 3 на жените, анкетата на Планета в началото на тая година го доказа. И съответно пиявицата се е впила като удавник за сламка в твоята любимка Дженовева... Чудя се, ако Джена не беше изкарала такъв хит, а си беше продължила с поредицата от провали, дали Преса пак щеше да й се натиска за дует.

Това за анкетата си беше в реда на нещата, все пак през 2016 г. Преслава имаше само един хит с 10 милиона и още две песни-провали, докато Емануела, Деси Слава, Галена, Анелия имаха минимум по два или три големи хита + успешно медийно присъствие, за разлика от Преслава, която беше резил след резил - Капките, побоища, наркотици.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

2007 - краха на Ивана

2017 - краха на Преси

 

КАРМА!

 

Митко вече залага на Теда.

Тя Преси от 2008-ма крахва, а като гледам през 2017 още е топ име, а доскоро беше и Лидерка, така че...И докато Ивана през 2007 бълна 3 песни за лятото, Преси има толкова за 2016-та.

Ще се изкефя дуетният напън да е провал и на Преси да й втаса главата, че само със самостоятелни.усилия при нея ще потръгнат отново нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според анкетата на Планета не знам, но според Анкетата за фолк идол чалгата е Галена, Галин и Преслава. А като гледам кметовете канят не Десислава, не Джена, не Емануела, а именно нея, говоря за шумен, а като гледам и във Варна е предпочетена пред Джена, Яница и сие.

 

Аз говоря за категорията "Певица на годината" от анкетата на Планета. Преди да опорочат гласуването ясно се откроиха тенденциите. Галена, Деса, Емануела и чак след това Преслава. Иначе категорията Идол е друго нещо и има друго значение. Аз лично не съм й привърженик, защото я изсмукаха от пръстите си само, за да има възможно най-малко обидени квачки и наранени егота.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман вече от едни и същи композитори и мелодии. Как за 5-6 години не дойде ново поколение хитмейкъри, толкова ли не останаха музиканти в тая държава. Май пак Галена ще спасява положението това лято (надявам се, щото направо фолкът ще ме загуби като слушател).

Че кой позволява на новото поколение да пробие? То не, че като пробие прави нещо различно от течението, но все пак...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя Преси от 2008-ма крахва, а като гледам през 2017 още е топ име, а доскоро беше и Лидерка, така че...И докато Ивана през 2007 бълна 3 песни за лятото, Преси има толкова за 2016-та.

Ще се изкефя дуетният напън да е провал и на Преси да й втаса главата, че само със самостоятелни.усилия при нея ще потръгнат отново нещата.

 

Никога не е била цяла година без хит. А от рожденденската песен мина година.

Сега Джена ще я спасява...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз говоря за категорията "Певица на годината" от анкетата на Планета. Преди да опорочат гласуването ясно се откроиха тенденциите. Галена, Деса, Емануела и чак след това Преслава. Иначе категорията Идол е друго нещо и има друго значение. Аз лично не съм й привърженик, защото я изсмукаха от пръстите си само, за да има възможно най-малко обидени квачки и наранени егота.

И пак е далеч по-добре от Анелия, която има почти 2 20 милиони песни и 1 10 милионно парче за 2016 и беше под Яница с гласовете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само аз ли си мисля, че за пореден път точно когато всички отписват Преслава тя ще скандализира с тотален хит ?

 

 

пс ''Новата ти'' спокойно вече може да се зачита като златен хит! Преди малко видях колко гледания е направила и останах скандализиран!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога не е била цяла година без хит. А от рожденденската песен мина година.

Сега Джена ще я спасява...

"Няма да ти пиша" гърмя до към Октомври, така че не е минала цяла година.

"Пада звезда" също е хит, не голям, не мега, но си е хитче и то с 24К лайка, нито на Емилия с Цеци може да се похвалили с толкова, нито Отново се родих, а са с 2-3-4 милиона отгоре...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...