Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

И пак е далеч по-добре от Анелия, която има почти 2 20 милиони песни и 1 10 милионно парче за 2016 и беше под Яница с гласовете.

 

Еми, да, то човек трябва да има и малко акъл в главата си освен нюх за хитове. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Преслава защо не презапише "Мотел" или "Дай ми още" - ще скандализира на макс, нали днес с Анелия са приятелки? :Д

 

Днес - да, за утре не съм сигурен

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отдавна не се бях смял толкова, просто Рени е много забавна.

 

 

Наистина е станала много по - забавна и духовита по интервюта. Преди се изказваше много по - обрано, стегнато и интелигентно, което ходи на певица от ранга - точни преценки и констатации. Дано е щастлива и това да е причината да се шегува така, усмихната и лъчезарна си е била винаги. Става и за сериозни разговори и за тези по - ларж с разговорен език и самоирония. Много младежки дух 1000%20(33).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина е станала много по - забавна и духовита по интервюта. Преди се изказваше много по - обрано, стегнато и интелигентно, което ходи на певица от ранга - точни преценки и констатации. Дано е щастлива и това да е причината да се шегува така, усмихната и лъчезарна си е била винаги. Става и за сериозни разговори и за тези по - ларж с разговорен език и самоирония. Много младежки дух 1000%20(33).gif

Истината е, че се държа прекалено самоуверено. Хит имала, рекорди разбила... Рени е добър човек, готина певица, обаче на моменти като вземе да се самоизтъква и да преувеличава, ме дразни дори мен, който й симпатизирам. Затова хората не я разбраха правилно в брадъра. Да, откровена е, земна, емоционална, има и морал някакъв, ама е много самонадеяна. Първо, песента й не е хит. Второ, купила си е гледания. Трето, никой не иска от нея да пее простотии, за да твърди, че търсенето определя предлагането. Тя като се опитва да влезе в актуалната вълна, е гротескна. Виж, парчета като „Мъжете също плачат” са друго нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истината е, че се държа прекалено самоуверено. Хит имала, рекорди разбила... Рени е добър човек, готина певица, обаче на моменти като вземе да се самоизтъква и да преувеличава, ме дразни дори мен, който й симпатизирам. Затова хората не я разбраха правилно в брадъра. Да, откровена е, земна, емоционална, има и морал някакъв, ама е много самонадеяна. Първо, песента й не е хит. Второ, купила си е гледания. Трето, никой не иска от нея да пее простотии, за да твърди, че търсенето определя предлагането. Тя като се опитва да влезе в актуалната вълна, е гротескна. Виж, парчета като „Мъжете също плачат” са друго нещо.

Не знам дали е купила, но по-бързо натрупа от Гло 500 К дори и ако махнем евентуалните 200К купени и то в канал с 5К последователи, а Гло в такъв с 800К.

Песента е яка, чакаме и кака да избухне!

Link to comment
Сподели в други сайтове

19657406_1410171112369898_6396146825446692467_n.jpg

 

Да се чуди човек от кой клип е снимката: "Женското сърце", "Почти непознати", "Обратно броене", "Криле" или пък може би "Инсомния". :mf_surrender: Как не и се иска да направи нещо различно и да им покаже коя е Глория? Толкова да ме е яд на нея..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се чуди човек от кой клип е снимката: "Женското сърце", "Почти непознати", "Обратно броене", "Криле" или пък може би "Инсомния". :mf_surrender: Как не и се иска да направи нещо различно и да им покаже коя е Глория? Толкова да ме е яд на нея..

Нашата също нищо не прави! :feminist_en:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нашата също нищо не прави! :feminist_en:

 

"Принцеса"-та си беше попадение, особено с тази комерсиална нотка. Не казвам, че нашата е цвете за мирисане, но се старае да разнообразява откъм клипове. Да видим дали ще пусне нещо за лятото или ще си останем с ТВ версиите от фолклорния албум..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...