Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не ми стига!

Категорично искам клип!

И аз, но Василка да се бръкне малко повече и да направят нещо грандиозно! Карлеуша се знае, че ще се бръкне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И аз, но Василка да се бръкне малко повече и да направят нещо грандиозно! Карлеуша се знае, че ще се бръкне.

Едва ли...

Азис едно време като се бръкваше наистина, правеше супер интересни и wow неща. Сега след Хабиби (песен с максимално 5 000 лева бюджет) едва ли ще видим нещо кой знае какво, и нормално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едва ли...

Азис едно време като се бръкваше наистина, правеше супер интересни и wow неща. Сега след Хабиби (песен с максимално 5 000 лева бюджет) едва ли ще видим нещо кой знае какво, и нормално.

Някой беше казал, че Хабиби е струвал клипа 1400лв

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой беше казал, че Хабиби е струвал клипа 1400лв

Да, самия Азис го каза :D Но все пак като прибавим и някакви ротации, качване в музикални платформи и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не предизвиква никакъв интерес! Всичко е безинтересно. Единствено Яница бих слушал... :)

 

Когато Яница събере толкова хора в дискотека тогава си отваряй устата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

О значи, песента на Кама излиза след 2-3 седмици...

 

Нещо ми е съмнителна тая конфигурация с Гъмзата. Що ли ми звучи като Щипни ме 2...

 

Също така, Азис избяга от лустрото на женските дрехи и започна да пее сериозни текстове, Кама някога ще излезе ли от имижда на сексбомба... Има и по-млади, и по-вървежни от нея.

 

Този имидж й помага в нощните клубове, но като песни и клипове - Минута живот и както бяха другите й песни - не се получиха хитове.

 

От онзи хамелеон, който имаше различни визии, провокираше, се превърна в застаряваща чалгаджийка... нищо ново не представя. И затова така от 10 години е забила без хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като няма Планета, има BiT, да подскаже какво ще прави Камелия....

 

 

Телевизия, която повечето ще чуят за първи път, а и фактът че ти единствен даваш линк говори достатъчно. А Фен Телевизия, защо не я отразиха с подобно интервю или успяха да се договорят за един тийзър и евентуална ротация на клипа за седмица-две?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз, но Василка да се бръкне малко повече и да направят нещо грандиозно! Карлеуша се знае, че ще се бръкне.

Азис никога няма да се бръкне за клип на песен, която е чужда, не е по негова идея и в която е поканен да участва. :mf_surrender: Вижте, че на всяка втора минута в интервютата си той говори колко скъпо платен е и как не му се плаща достатъчно. В Сърбия не е нужно да имаш видеоклип, за да бъде една песен хит. Но Карлеуша изпъква много с визия и шоу, така че множе да се навие да прави клип. Просто всичко трябва да плати сама, включително присъствието на Азис.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много моля, да не се изказват за телевизия пъпчасали чалгари и Мелето, когато си нямат абер от понятие какво е BiT. И ако може, да не ми правят кардинални изводи за най-популярната чалгарка в България за 2017 година, че концерта във Варна наближава и сеирите с клишетата в Рамания са вече близо. Специално за нищо не разбиращото от телевизия Меле да отбележа, че колкото и да се напъва, щом най-новата и модерна българо-американска телевизия, с 10 милиона зрители ефир, както е логото и след откриването на офиса в България, не променя факта, че след пускането на новата програмна схема и изобилието от светски предавания, още в първите си да тичат след Кама е най-малкото намигване към подобни на Мелето, да си затварят плювалниците. Благодаря!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много моля, да не се изказват за телевизия пъпчасали чалгари и Мелето, когато си нямат абер от понятие какво е BiT. И ако може, да не ми правят кардинални изводи за най-популярната чалгарка в България за 2017 година, че концерта във Варна наближава и сеирите с клишетата в Рамания са вече близо. Специално за нищо не разбиращото от телевизия Меле да отбележа, че колкото и да се напъва, щом най-новата и модерна българо-американска телевизия, с 10 милиона зрители ефир, както е логото и след откриването на офиса в България, това няма да промени факта, че след пускането на новата програмна схема и изобилието от светски предавания, още в първите си да тичат след Кама е най-малкото намигване към подобни на Мелето, да си затварят плювалниците. Благодаря!

 

Толкова години не можа да спреш да лъскаш на Кама имиджа излишно. Правиш някакви генерални изводи и заключения, базирайки се на собствените си предпочитания. От 10 години съм по тия форуми, как един път не прочетох да намериш ей така един недостатък на Камелия? Раздаваш квалификации наляво и надясно за това, че всички тук сме пъпчасали и пристрастни, а ти самия не виждаш по-далеч от Кама и величието и. Промени си мирогледа и бъди поне малко обективен, че ставаш за посмешище на цял един форум вече десетилетка. Благодаря!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много моля, да не се изказват за телевизия пъпчасали чалгари и Мелето, когато си нямат абер от понятие какво е BiT. И ако може, да не ми правят кардинални изводи за най-популярната чалгарка в България за 2017 година, че концерта във Варна наближава и сеирите с клишетата в Рамания са вече близо. Специално за нищо не разбиращото от телевизия Меле да отбележа, че колкото и да се напъва, щом най-новата и модерна българо-американска телевизия, с 10 милиона зрители ефир, както е логото и след откриването на офиса в България, не променя факта, че след пускането на новата програмна схема и изобилието от светски предавания, още в първите си да тичат след Кама е най-малкото намигване към подобни на Мелето, да си затварят плювалниците. Благодаря!

 

 

Цветане, аз пък ако съм написал и дума за BiT??? Не преставаш да се излагаш с безумните си постове.

 

Но тъй като ми се правиш на открехнат... ще поговорим за твоята нова любима телевизия.

 

BiT изобщо няма 10 млн зрители. Разпространението й е твърде слабо, за да достигне и милион (далеч е от топ 20 на най-гледаните канали). Източник

 

Бит не се разпространява в повечето тв платформи за българи в чужбина. Булсатком, доколкото знам неотдавна започнаха да я разпространяват. Тяхната основна цел и таргет са българи в чужбина, но за съжаление те самите нямат представа как искат да се разпространяват. По едно време бяха решили, че ще се излъчват само онлайн, без посредници. Понастоящем, сайтът им генерира 200к посещения на месец, което е около Номер 700 по популярност. А дори не може да става дума за приближаване до топ тв като Нова и БТВ. Впрочем, те и до БНТ, която е трета по рейтинг не се приближават. За да разбереш какво имам предвид - сайтът на БНТ е посещаван 1.5 млн пъти месечно. Сайтът на Нова - 7млн, на БТВ - 4млн. А ако сложим ВБОКС на НОВА нещата съвсем стават ясни.

 

По своята същност, не съществува рейтинг от 10млн зрители. Макс за нашата страна е 1,2к. Бит има 500 абонати в Ютуб, клипчето което ни предлагаш е с 100 гледания. Ти наистина ли вярваш, че можеш да заблудиш, който и да е. Може да познаваш някого ог Бит, може да ти плащат, за да тролиш и да ги споменаваш по форуми, но фактите са такива. Тая ТВ не е никакъв лидер, даже кандадит не е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цветане, аз пък ако съм написал и дума за BiT??? Не преставаш да се излагаш с безумните си постове.

 

Но тъй като ми се правиш на открехнат... ще поговорим за твоята нова любима телевизия.

 

BiT изобщо няма 10 млн зрители. Разпространението й е твърде слабо, за да достигне и милион (далеч е от топ 20 на най-гледаните канали). Източник

 

Бит не се разпространява в повечето тв платформи за българи в чужбина. Булсатком, доколкото знам неотдавна започнаха да я разпространяват. Тяхната основна цел и таргет са българи в чужбина, но за съжаление те самите нямат представа как искат да се разпространяват. По едно време бяха решили, че ще се излъчват само онлайн, без посредници. Понастоящем, сайтът им генерира 200к посещения на месец, което е около Номер 700 по популярност. А дори не може да става дума за приближаване до топ тв като Нова и БТВ. Впрочем, те и до БНТ, която е трета по рейтинг не се приближават. За да разбереш какво имам предвид - сайтът на БНТ е посещаван 1.5 млн пъти месечно. Сайтът на Нова - 7млн, на БТВ - 4млн. А ако сложим ВБОКС на НОВА нещата съвсем стават ясни.

 

По своята същност, не съществува рейтинг от 10млн зрители. Макс за нашата страна е 1,2к. Бит има 500 абонати в Ютуб, клипчето което ни предлагаш е с 100 гледания. Ти наистина ли вярваш, че можеш да заблудиш, който и да е. Може да познаваш някого ог Бит, може да ти плащат, за да тролиш и да ги споменаваш по форуми, но фактите са такива. Тая ТВ не е никакъв лидер, даже кандадит не е.

Лъжеш! Фокса каза!

Плюшено мече има 200 милиона гледания, а БИТ 10 млн зрители!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато Яница събере толкова хора в дискотека тогава си отваряй устата!

Ей така като почнете, ще рече човек, че Преслава или която и да е сами са си събрали тая публика.

 

Не можеш да се хвалиш, че си напълнил дискотека, защото тази дискотека и без самият изпълнител си прави добър оборот, защото има добър алкохол, добра музика, добро местоположение и ИМЕ. Изпълнителя е само ЧАСТ от всичко това. Бога ми, те дори не стоят два часа плътно на сцената. Когато един изпълнител направи самостоятелен концерт и види пред залата такава опашка, тогава да се хвали. :)

 

Разбира се, в случая Преса се е изкефила, снимала е и това е, но чак повод за такава хвалба от страна на феновете не виждам.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако обичаш се разкарай на секундата и не ми казвай к'во да правя. Точно пък тази тема съм тровел. Сигурно 10 години ще станат откакто имам регистрация тук, тази тема винаги е била такава, супер неподходяща за хора, които не се интересуват от жанра. Емилия ако е амеба ти каква си, че в петък вече си влязля на място, дето не ти е приятно да си... :mf_surrender:

Не разбирам амебски език. Искам превод. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей така като почнете, ще рече човек, че Преслава или която и да е сами са си събрали тая публика.

 

Не можеш да се хвалиш, че си напълнил дискотека, защото тази дискотека и без самият изпълнител си прави добър оборот, защото има добър алкохол, добра музика, добро местоположение и ИМЕ. Изпълнителя е само ЧАСТ от всичко това. Бога ми, те дори не стоят два часа плътно на сцената. Когато един изпълнител направи самостоятелен концерт и види пред залата такава опашка, тогава да се хвали. :)

 

Разбира се, в случая Преса се е изкефила, снимала е и това е, но чак повод за такава хвалба от страна на феновете не виждам.

"Преса" я канят да открива тази дискотека за трети път вече.Ходила съм на предишните 2 пъти и мога да ти кажа,че фурора е на макс.Естествено,че главна роля играе и това,че въпросната дискотека си се посещава по принцип,но когато видиш толкова голяма опашка пред дискотека за твое участие много ясно,че ще се изкефиш!Предните два пъти като ходих беше по абсолютно същия начин отвънка.Падаше яко чакане,но си заслужаваше и хората си избухваха на макс.Ходила съм и на Мария на участие и е било степени по-слабо от тези на Преслава или на Галин примерно.Друга като пълни дискотеките по шевовете се изкарва кралица и незаменима,а Преслава като пълни не било само заради нея.Оляхте се вече :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Преса" я канят да открива тази дискотека за трети път вече.Ходила съм на предишните 2 пъти и мога да ти кажа,че фурора е на макс.Естествено,че главна роля играе и това,че въпросната дискотека си се посещава по принцип,но когато видиш толкова голяма опашка пред дискотека за твое участие много ясно,че ще се изкефиш!Предните два пъти като ходих беше по абсолютно същия начин отвънка.Падаше яко чакане,но си заслужаваше и хората си избухваха на макс.Ходила съм и на Мария на участие и е било степени по-слабо от тези на Преслава или на Галин примерно.Друга като пълни дискотеките по шевовете се изкарва кралица и незаменима,а Преслава като пълни не било само заради нея.Оляхте се вече :mf_surrender:

Чакай ся, къде е Мария, къде е Преслава.... нали :D Аз не знам какво лошо казах по-горе за Преслава?! Написаното не е за нея, а за всички. Така, че не намирам смисъл да се обясняваш къде било силно, колко пъти я канели и какво, що.

Факт е, че само Галена и Преслава могат да накарат така хората да чакат, но всичко е комплексно, както казахме. Когато и двете си напълнят залите с тези хора, без останалите неща, които дискотеките предлагат и пак има опашки отпред, тогава вече ще са големи, всичко дотогава е просто една метафора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

О значи, песента на Кама излиза след 2-3 седмици...

 

Нещо ми е съмнителна тая конфигурация с Гъмзата. Що ли ми звучи като Щипни ме 2...

 

Също така, Азис избяга от лустрото на женските дрехи и започна да пее сериозни текстове, Кама някога ще излезе ли от имижда на сексбомба... Има и по-млади, и по-вървежни от нея.

 

Този имидж й помага в нощните клубове, но като песни и клипове - Минута живот и както бяха другите й песни - не се получиха хитове.

 

От онзи хамелеон, който имаше различни визии, провокираше, се превърна в застаряваща чалгаджийка... нищо ново не представя. И затова така от 10 години е забила без хит.

Може ли да спреш да философстваш? Звучала му, като Щипни ме? Що за олигофрен трябва да си , да кажеш как ти звучи песен която дори не си чул?

Николай Пашев няма нищо общо, като стил с Кастрати, бахти хейтъра.

Азис направи 2 песни, като мъж и край, запял сериозни песни. А Камелия, когато пееше Залеза и зората,Има любов, ти къде бешв?

Дори една Престъпно е, като текст и тематика е супер хай.

 

Добре си се движи Камелия, пуска супер песни, които макар и в малък канал си се движат ок. Не може всички да са, като Азис.

Като излезе песента друга песен ще пееш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само да кажа на Мелето и на не особено грамотните латерни от горните постове, че като не могат да правят нещо и не могат да имитират Фокс е по-добре, да продължават още 10 години да ме четат, за да разберат как се прави без да си учил журналистика и без да си наследник на Гьобелс. Виждам как особено непонасящите Камелия (от много години) избухнаха реейки ред сълзи и ред сополи (това личи от постовете им), само при линкване от мен на едно видео, заснето, монтирано и излъчено в пъти по-добре, отколкото който и да е екип на ТВ Планета, през всичките години на съществуване на тази телевизия, преживяваща след напускането на Камелия 66-та серия от "Ледена епоха".

 

И сега, на фона на този кратък репортаж от снимачната площадка, на новия клип на Камелия, да ми ревете като прясно обладани девици, че видите ли слуховете, за кариерната смърт, на кариерата "чипровска" (най-съкровенната ви мечта в чалгата), се оказаха за пореден път силно преувеличени е повече от смешно. Да, знам че и вие знаете, че чалгата в медиите просто не съществува в последните години и тоталният фурор на Камелия в "Гласът на България", след който същите лаици лаещи тук са изпаднали в перманентна деменция е болезнено. Това, на фона на десетилетието и горница плюене, на всичко нейно само, защото нещастните ви фаворитки не могат да я стигнат като тиражи, поведение, качество на продукцията, излъчване, физически и женски достойнства показва нагледно пълната безпомощност да опонирате, на който и да е "камелот", по каквато и да е тема в чалгата.

 

ОК, лаехте като бесни псета 3 години, заради пълната си убеденост, че без Пайнер живот няма, след като тя не подписа 3-ти договор с Пайнер, поради липса на взаимно съгласие с фирмата, относно предложените и клаузи в него. Но не съм ви виновен аз и "камелотите", че а`компанирахте на обсебените и доста нагли "десови", опитващи се по глуповатичък начин, да представят Фатмето, като възможен опонент на легенда със златни и платинени албуми, като невероятната дама, артист и изпълнител от Чипровци. Ето, минаха 3 години и Пайнер все повече затъва, а статии, в които ги подиграват брутално, са ежедневие. Къде са сега онези фекаломети, които ми обясняваха през лятото на 2014 година как без Кама започва нов живот и ренесанс, на чалгата? Скриха се, нали? Ми нормално, като се провалиха за пореден път в мечтите си, какво да правят друго? А да, броят горките! Броят в тубата, щото друго не им остана. Ми нека си броят, след Варна и това няма да правят. Щото то едно е студийно и с жокери в нета, а съвсем друго на живо, само с микрофон в ръка. Ето, четете как и невежите, се ебават с тях.

 

Пайнер фалира! Краят на Чалгария е близо

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли да спреш да философстваш? Звучала му, като Щипни ме? Що за олигофрен трябва да си , да кажеш как ти звучи песен която дори не си чул?

Николай Пашев няма нищо общо, като стил с Кастрати, бахти хейтъра.

Азис направи 2 песни, като мъж и край, запял сериозни песни. А Камелия, когато пееше Залеза и зората,Има любов, ти къде бешв?

Дори една Престъпно е, като текст и тематика е супер хай.

 

Добре си се движи Камелия, пуска супер песни, които макар и в малък канал си се движат ок. Не може всички да са, като Азис.

Като излезе песента друга песен ще пееш.

 

Предполагам, че е някаква щракалка, щом Гъмзата е вътре. Просто предположение. Откога не може да продполагаш???

 

Престъпно е си следва линията на Кама от 10 години - голота, която уж е "облечена" в светлосенки... "престъпен" секс, който излъчва.

 

Така е, Кама има някоя друга песен със смислен текст, но това е преди 15 години.

Аз питах за последните 10 защо е забила в тая голота и еротика и това е всичко, което представя.

 

То и за мечето беше казал, че ще е супер яка, а какво се оказа - евтин кавър на Хабиби. Убеждаваше ме, че ще счупи брояча, че ще е бесен хит по дискотеките. Аз ти казах, че не звучи добре. Не знам дали ще си признаеш, че изобщо не се получи, както се надяваше и че много надцени тая песен.

 

Така, че оставам си с резерви докато не чуя вселенския хит.

А пък, както разбрахме, Кама получи реклама от БИТ ТВ, която има 10 млн. зрители... грандиозен успех. :whistling:

 

ПП към Фокса... и да тролиш по цял ден е все тая. Никой не ти се връзва... само ти се смеят...

Направо не мога да повярвам как и ти за 5 години тотално счупи връзката с реалността. Плю си на всички коментари преди 2013г...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Меле, защо си толкова изтръпнал, че има някакъв вариант журито, на "Гласът на България", да е същият и догодина? :scratch: Спокойно бе човек, нищо кой знае какво не се е случило. Стягай се за есента, че има вариант, за пряка среща на Камелия, с Галена и Преса в западното полукълбо и по плажовете в Доминиканската република. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...