Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Каквото и да направи Преслава се оплюва. Така че по-добре да не прави нищо публично.

Абсурд, убеден съм, че ако й честити ще се издигне на много хора в очите. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не, просто Преслава не е в добри отношения с нея.

Каквото и да направи Преслава се оплюва. Така че по-добре да не прави нищо публично.

Само тя си е виновна, че е на такъв хал в момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсурд, убеден съм, че ако й честити ще се издигне на много хора в очите. ;)

И мислиш, че няма да я обвиняват, че иска пак да бъде център на вниманието? Явно не познаваш хейтърите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

и само Преслава не поздрави Галена и Галин във фейсбук... :mf_surrender:

Кралица! Пак над останалите :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

и само Преслава не поздрави Галена и Галин във фейсбук... :mf_surrender:

 

Още я държи коментара на Галена " :* ", който беше против нея. А и да не забравяме, че Преслава ѝ харесваше всяка снимка до МамаУраган в инстаграм, но после се усети, че Галена я е отпроследила и го направи и тя.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още я държи коментара на Галена " :* ", който беше против нея. А и да не забравяме, че Преслава ѝ харесваше всяка снимка до МамаУраган в инстаграм, но после се усети, че Галена я е отпроследила и го направи и тя.

 

В такъв случай от какъв зор да я поздравява??

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма работа, като не е честитила за пред хората. Дразнеща е тая показност. Може да са се чули, и да не са - какво ви интересува? Аз самият не поздравявам приятели още първия ден. Излишна суматоха. На родилите не им е до това изобщо. След някой и друг ден може.

А ако не са близки, изобщо няма смисъл да се затормозяват една с друга.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-смешното е как редовните хейтъри (не искам да казвам фенове на Преслава, ама...) още с появяването на песента, веднага нацъкаха дислайковете. Така в първия час имаше 300 дислайка - значителен дял от крайния брой, а сега са 400 към 5400 лайка. Жалка работа е да си дотолкова обсебен от някой, че да чакаш да дебнеш кога ще излезе песента, за да си излееш злобата. Има някакво пишлеменце, което ѝ спами под всичките клипове със жлъч и помия - гнусна история.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-смешното е как редовните хейтъри (не искам да казвам фенове на Преслава, ама...) още с появяването на песента, веднага нацъкаха дислайковете. Така в първия час имаше 300 дислайка - значителен дял от крайния брой, а сега са 400 към 5400 лайка. Жалка работа е да си дотолкова обсебен от някой, че да чакаш да дебнеш кога ще излезе песента, за да си излееш злобата. Има някакво пишлеменце, което ѝ спами под всичките клипове със жлъч и помия - гнусна история.

Все едно феновете на Галена не направиха същото под клиповете на Преслава от 15 години Планета ;)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена вече джитка с тела,лайква снимки в Insta :1000 (29):

Сигурно ще стои една седмица в болница, особено ако е раждала със секцио. Кво да прави жената. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментарите за новата песен на Галена в ютуб са 99% положителни, честно казано не съм го очаквал, Кралицата сцепи с хит!

 

То и тук положението е същото, освен обичайните заподозрени, но за тях е ясно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой ще чупи YouTube рекорди, ми се струва...

Moro Mou вече има над 80k за по-малко от 8 часа, и то преди да е започнало обичайното двойно и тройно по-голямо натрупване на гледания през нощта. 250k са сигурни, според мен, да видим дали ще успее да стигне 300k и нагоре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей това е да си спечелил уважението на всички твои колеги, от малки до големи. :) Затова всички я подкрепят и обичат, защото е истинска и няма лицемерие при нея...Респект!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...