Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Коментирай, че 7-8 човека влязоха в темата за клипа и избягаха без да коментират :roll1:

Тази песен не е лоша, ама Анелия няма мярка и не знае кога да приключи с дуетите. :3fdb8960598fa63e:

Пък и да пуснеш това в един ден с родилата Галка е...живо самоубийство :3fdb8960598fa63e:

Е, нямало е как тримата да предвидят, че днес МамаУраган ще роди и по този повод ще пусне парче с потенциал за супер хит. :1000 (29):

Триото не е лошо, но Анелия става все по-неузнаваема стилово... По време на албумите "Не поглеждай назад" и "Пепел от рози" не съм и очаквал, че някой ден ще пуска през месец парчета ала Тони Стораро. :1000 (29): Предполагам хората не коментират, защото са шокирани. :1000 (29):

Самото парче всъщност е добро, особено текстът е много хубав. А гласът на Софи може да вкара стойност във всяка песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ако се запази тази гледаемост, спокойно може да кажем, че Яни влиза в А група. Може да има много гледания - поради дългото чакане и Ефектът "Галин". Ако продължи, ще говори добре за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно е!

Галена е толкова противна на подписа ти, прилича на тези негърски деца, където от недохранване са им големи коремите :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е толкова противна на подписа ти, прилича на тези негърски деца, където от недохранване са им големи коремите :gun_bandana:

Какво мислиш за мегахита на Галена?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия едва ли залага на тва парче. Тя си има мегахит, не ми се вярва да разчита на трио, в което пее със некадърен сутеньор-охрана на нощен клуб.

Не залага на песента, а се надява Гринго да я вземе на работа в скоро време, като се има предвид, че кариерата ѝ е към края си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми даде списък от гръцки песни, в които се пее на български? Сигурно са много! Защото само при нас смядовската луканка има поне 2 вече на гръцки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми даде списък от гръцки песни, в които се пее на български? Сигурно са много! Защото само при нас смядовската луканка има поне 2 вече на гръцки.

 

Стан пее на български в "Страдам", ако ти е толкова важно. Най-голямата гръцка звезда в момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми даде списък от гръцки песни, в които се пее на български? Сигурно са много! Защото само при нас смядовската луканка има поне 2 вече на гръцки.

 

Да не говорим, че сравнението е супер неуместно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е всичко друго, но не и български :1000 (29): Някакво роботско скърцане.

Скърцане, нескърцане - идеята е да е на български. То гърците поначало хич не им се получава произношението на български, така че...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стан пее на български в "Страдам", ако ти е толкова важно. Най-голямата гръцка звезда в момента.
Защото Мара му е платила и тази песен е за България. Говоря за песен, самостоятелно записана, предназначена за гърците.

 

 

Да не говорим, че сравнението е супер неуместно.

 

Твоят пример е неуместен. Тука така е направено, че изобщо да не се разбира какво е.

 

Все още чакам примери, които са за аналогични на гръкоманката от Смядово.

 

Или те само рапират за продаване на български бели робини?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скърцане, нескърцане - идеята е да е на български. То гърците поначало хич не им се получава произношението на български, така че...

Защото на Ваната много ѝ се получава гръцкият :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото Мара му е платила и тази песен е за България. Говоря за песен, самостоятелно записана, предназначена за гърците.

Твоят пример е неуместен. Тука така е направено, че изобщо да не се разбира какво е.

 

Все още чакам примери, които са за аналогични на гръкоманката от Смядово.

 

Или те само рапират за продаване на български бели робини?

Ами аз не съм чувал български песни да са известни в Гърция. Ако нямаше по няколко хита на гръцки всяка година и толкова много ревностни почитатели тук, мислиш ли, че някой щеше да пее на гръцки?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото Мара му е платила и тази песен е за България. Говоря за песен, самостоятелно записана, предназначена за гърците.

Твоят пример е неуместен. Тука така е направено, че изобщо да не се разбира какво е.

 

Все още чакам примери, които са за аналогични на гръкоманката от Смядово.

 

Или те само рапират за продаване на български бели робини?

 

Това е музика, където няма език, религия, цвят на кожата и т.н., всеки е свободен да извявява, на който си поиска език. Не виждам проблеми в това. Има примери как са пеят на английски, не само от чалгарки, означава ли, че са чуждопоклонници? Музиката е да обединява, не разделя. Жалко, че имаш подобно мислене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е музика, където няма език, религия, цвят на кожата и т.н., всеки е свободен, на който си поиска език. Не виждам проблеми в това. Има примери как са пеят на английски, не само от чалгарки, означава ли, че са чуждопоклонници? Музиката е за обединява, не разделя. Жалко, че имаш подобно мислене.

Не, той няма, но нали трябва Галена да е най-черната и не може да се хване за нищо друго.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...