Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

И тая прогноза ти отиде на вятъра :whistling:

 

Не е прогноза. Написах "дано", не ще.

 

Иначе, прогнозичката ми за Кама се изпълва със съдържание. Казах ви, че това не е хит.

 

Готина и луда имаше над 400к, а предната й над 350к.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

На "Готина и луда" забиха гледанията, но си пишеше около 310-320К.

 

Защо клипът на Яница не присъства в плейлистата на 4К в канала на Планета? Пак ли се опитват да я прецакат. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо не поствате гледанията в тази тема? По-лесно е за намиране после. Тук, в скандалите, се губят.

 

304 хиляди. Май няма да мине 318.

Рекордът е 327 хиляди - "С друг ме бъркаш".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е прогноза. Написах "дано", не ще.

 

Иначе, прогнозичката ми за Кама се изпълва със съдържание. Казах ви, че това не е хит.

 

Готина и луда имаше над 400к, а предната й над 350к.

При Камелия в момента е достатъчно да пуска силни песни, като тази, като Минута живот, Неповторим.

За малък канал нешата се развиват по-бавно, но песента със слайд ще направи милион за 3 седмици, така като гледам, може и 4. Което е доста добре. От старата генерация само Деса и тя правят такива гледания. Като гледам на Ивана и Глория песните им трябва година-две че да стигнат милиона, хем са в канал с 800к.

Нали знаеш,че тея песни ако ги беше пуснала сега в Канала на Планета , щяха да са с 3/4 милиона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

При Камелия в момента е достатъчно да пуска силни песни, като тази, като Минута живот, Неповторим.

За малък канал нешата се развиват по-бавно, но песента със слайд ще направи милион за 3 седмици, така като гледам, може и 4. Което е доста добре. От старата генерация само Деса и тя правят такива гледания. Като гледам на Ивана и Глория песните им трябва година-две че да стигнат милиона, хем са в канал с 800к.

Нали знаеш,че тея песни ако ги беше пуснала сега в Канала на Планета , щяха да са с 3/4 милиона.

 

Не мога да кажа. Помня, че Престъпно е си остана на 270к :whistling: Зависи от песните.

 

Ивана и Гло пускат абсолютни бози, претоплени и евтини.

 

При Кама е рекламата. Реално на МИнута живот има 500 хилки без реклама (мина половин година и повече). Положението й не е толкова перфектно, колкото описваш.

 

Реално от старите само Деса важи в момента. Но тя не се води ретро. Или просто гравитира сред популярните на деня. Нещо, което при ГИК липсва. Те биват следени само от старата генерация фенове. И тук таме някой младеж, който си пуска 1 път новите им неща.

 

А Сашо ти откога си фен на Галка? От коя песен?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не успяха да се актуализират.

311к за 24ч часа със 10К лайка. :beware_mods:

 

А и във фейсбук и събрала почти 300 хиляди от страници. :helpsmilie:

 

Вече никой не може да ме убеди, че Галена не е най-голямата звезда в България (след Азис)!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми иди на промивка на ушите, няма да ти излезе скъпо.

Аз дето не го говоря езика, ясно чувам - КСАНА ... Ти говориш ли го? Или го говориш, както Фики английския?

Да, ще ида ако имам нужда, не щото ти ме пращаш. Всъщност си единственият, който чува нещо различно от Шана, демек си приложи собствения съвет.

И да, говоря го и не само гръцки. Езиците са ми силна страна. Затова и се обадих, иначе все ми е тая на какво й се радвате.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече никой не може да ме убеди, че Галена не е най-голямата звезда в България (след Азис)!

 

Така е - вече е ясно за всички.

 

Тоя път не минава номера "Ама песента е дует, ама гледанията са заради Азис, ама тая кога ще изкара голям хит със самостоятелно парче?".

 

Рекордът за най-гледана солова попфолк песен в историята на youtube вече официално принадлежи на Галена.

 

Сега ме напушва на смях, като се сетя за вчерашните предвиждания на любимия на всички ни модератор, че песента била слаба и щяла да бъде флоп. :1000 (29):

 

btw в последното си интервю Митко Димитров май намекна, че за догодина ще се опитат да организират награди, или поне анкета, която да няма как да се манипулира. Ай дано!!! Галена още отсега започна да ги мачка здраво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе, прогнозичката ми за Кама се изпълва със съдържание. Казах ви, че това не е хит.

 

Бе я се разкарай оттук с глупавият си опит, да насаждаш пропита с омраза ерес. Песент си е хит и не зависи от броячи като теб, а ти се пръсни от злоба....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не успяха да се актуализират.

311к за 24ч часа със 10К лайка. :beware_mods:

 

А и във фейсбук и събрала почти 300 хиляди от страници. :helpsmilie:

 

Вече никой не може да ме убеди, че Галена не е най-голямата звезда в България (след Азис)!

Само тя го може с песен половината на гръцки.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно, как винаги тези, които са дъното и не предизвикват никакъв интерес у хората, правят заключения и говорят за алчност, пропадане и като цяло все негативни неща..

 

Галена ги сцепи тотално. За пореден път доказа коя е Лидерката. Най-гледаният самостоятелен клип в историята на поп-фолка. Настръхнах само като го пиша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джина Стоева е дала много добро интервю в Сигнал+. Прекрасно е обяснила как чалгата и кръчмарите, се самоубиват взаимно от алчност.... :happyppl:

Брутално откровена и обективна. Тя по принцип е супер пич и винаги разсъжденията й са на място.

Действително доста добро интервю. Но едва ли тези, които трябва, ще се замислят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно, как винаги тези, които са дъното и не предизвикват никакъв интерес у хората, правят заключения и говорят за алчност, пропадане и като цяло все негативни неща..

 

Галена ги сцепи тотално. За пореден път доказа коя е Лидерката. Най-гледаният самостоятелен клип в историята на поп-фолка. Настръхнах само като го пиша.

Прочете ли интервюто изобщо? Тя дори хвали Галена в него. Критикува други изпълнители и по други параграфи.

Плюс това не мисля, че Джина и такива като нея са дъното, но това е тема на друг разговор. Права е от първото до последното изречение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутално откровена и обективна. Тя по принцип е супер пич и винаги разсъжденията й са на място.

Действително доста добро интервю. Но едва ли тези, които трябва, ще се замислят.

 

Абсолютно, а липсата на всякакъв вид друга концертна дейност, освен кръчмарската свива пазара брутално. Ето, даже бакалската сметка като мен е направила...

 

Собствениците на заведения не разбират, че те самите си правят лоша услуга, като чрез търсенето им, вдигат хонорарите на изпълнителите и те стават непосилни за тях. Сметката няма как да им излезе, защото колко вход могат да сложат, за да не изплашат хората - 5-10 лв. И една консумация, която на среден капацитет, и то в софийските клубове, от 400-500 души, може да им донесе толкова пари, колкото - в най-добрия случай – да си покрият разходите и да излязат 0:0. Т.е., излиза, че те канят скъпите изпълнители, не толкова за да печелят, колкото за имидж.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Все едно не ви е ясно, че масата популярни заведения в големите градове са перачница на пари. Много им пука дали се набутват, или са капо, като канят изпълнители да им пеят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все едно не ви е ясно, че масата популярни заведения в големите градове са перачница на пари. Много им пука дали се набутват, или са капо, като канят изпълнители да им пеят.

 

Ами като има глупави продуценти, които търсят печалба от 6-7 имена, а католога им е от 60 чалгари, така ще бъде. Като има глупави кръчмари, на 10 клуба, които не търсят печалба от клубове, а само имидж, като се набутват за 6-7 имена, така ще бъде. Иначе в България по 2-3 клуба има във всеки областен и по 1 във всеки общински център. Общините са 256, а областните центрове 28. Значи има минимум 300 действащи клуба със средна вместимост 300 души. При едни по-нормални и пазарни цени, можеше да има предостатъчно работа за всичките около 70-80 чалгари, а така има само за 10-ина. Останалото се храни от панаири, събори и почти липсващи банкети.

 

 

Докладвай си, на кого му пука? Щом си се обидил, значи си съгласен, че нещо ти хлопа. :happyppl:

 

Е докладвал съм те де, на Фаст и Христина. Чакай си там решението на модераторите и не ме занимавай с персоната си....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно, а липсата на всякакъв вид друга концертна дейност, освен кръчмарската свива пазара брутално. Ето, даже бакалската сметка като мен е направила...

Да, тя прави една елементарна аритметика, за да може обикновеният човечец да схване схемата. Реално доста клубове не се и самофинансират - само това не е споменала... че на доста определени приходите им идват и от другаде.

Със сигурност и Галена е от това поколение, което носи промяната - къде за хубаво, къде за лошо, но тя не е вредителите... не те дразни така, както Преслава. Не отбива номера с проекти. Може да не е гласище и да се лигави по участия, но поне пее на живо и има енергия, така че това не остава незабелязано. За разлика от други не го кара по инерция. Просто тя си е родена за този бизнес във вида, в който е момента. Жалко само, че липсва концертна дейност, защото тя би стояла добре и на голяма сцена, а климатът с участията отдавна е на изчерпване. Това също не е споменала Джина - че бидейки канени едни и същи по дискотеките и пускани 5 песни на кръст, това води до изхабяване на образите им. Хората ги приемат като прекалено достъпни и не просто свикват с тях, а вече са им скучни и като даденост. Затова в такива моменти изпъква Галена с някоя идея.

Какво ти е мнението за този статус в този ред на мисли - https://m.facebook.com/story.php?story_fbid...=message_bubble

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ти е мнението за този статус в този ред на мисли - https://m.facebook.com/story.php?story_fbid...=message_bubble

 

Ами ето една, която не е била тук в последните години и само няколко месеца, след като преподписа с Пайнер разбира, че те с нищо не могат да и помогнат, като продуценти. Надявала се е, те да и ударят едно рамо, защото уж имат позиции, но видно от патоса в поста и личи, че е разочарована от ситуацията. Зад тези думи прозира онова, за което отдавна си говорим тук, а аз особено наблягам. А именно, че сем. Димитрови много лъжат и свалят звезди при преговорите, а после прехвърлят недоволството, на такива като Хари, Панчо и т.н. Стане ли скандал, задължително плюят протестиращият и твърдят, че си правел PR. Този филм сме го гледали. Случаят с Екстра Нина е като този с Глория от миналата година, когато и тя там преговаряше с тях дълго време, а резултати днес няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

а климатът с участията отдавна е на изчерпване. Това също не е споменала Джина - че бидейки канени едни и същи по дискотеките и пускани 5 песни на кръст, това води до изхабяване на образите им. Хората ги приемат като прекалено достъпни и не просто свикват с тях, а вече са им скучни и като даденост.

 

Чудил съм се кога ли ще дойде тоя момент - когато участията ще секнат поради липса на интерес/тръпка от страна на посетителите.

 

Обаче дори и това да стане (а то до голяма степен вече се е случило), на хората винаги ще им се пие и ходи на дискотека да се забавляват, така че може би системата с участията ще си остане по начина, по който я познаваме от последните години. Изпълнителите просто ще бъдат за фон с изключение на такива, които грабват публиката, като Галошица Смядовлийска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...