Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

 

Да не говорим, че сравнението е супер неуместно.

Това не е на Генка песента, разбираемо защо няма никакъв успех в Гърция тоя кавър, Генка на всеки носи лош късмет. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ами аз не съм чувал български песни да са известни в Гърция.

Няма и няма и да има. Те там не са така широкоскроени като вас :3fdb8960598fa63e:

 

Това е музика, където няма език, религия, цвят на кожата и т.н., всеки е свободен, на който си поиска език. Не виждам проблеми в това. Има примери как са пеят на английски, не само от чалгарки, означава ли, че са чуждопоклонници? Музиката е за обединява, не разделя. Жалко, че имаш подобно мислене.
Английски е едно, гръцки друго. И такива лозунги ги запази за Хелзинския комитет :gun_bandana:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма и няма и да има. Те там не са така широкоскроени като вас :3fdb8960598fa63e:

Значи, защото съм българин, трябва да харесвам единствено и само българска музика? Айде стига.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи, защото съм българин, трябва да харесвам единствено и само българска музика? Айде стига.

 

За миг се почувствах като по времето на комунизма. Аман от тесногръди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един ден едната джуревка пуска на турски, следващия - другата пее на гръцки, а първата същевременно прави дует със сутеньор, който едва говори български. Абе любов и щастие цари. Идилия пълна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи, защото съм българин, трябва да харесвам единствено и само българска музика? Айде стига.

 

Ама то изобщо не е нещо, което да зависи от теб. Не си прави илюзии. Проблемът е, че няма българска музика. Има един вагон цигански коври, които диктуват какво да се харесва.

 

За миг се почувствах като по времето на комунизма. Аман от тесногръди.

Много знаеш ти какво е било по комунизма. Аман от плиткоумни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един ден едната джуревка пуска на турски, следващия - другата пее на гръцки, а първата същевременно прави дует със сутеньор, който едва говори български. Абе любов и щастие цари. Идилия пълна.

Аз не разбрах какъв е проблема, че български изпълнители пеят на други езици? Забранено със закон ли е или как?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не разбрах какъв е проблема, че български изпълнители пеят на други езици? Забранено със закон ли е или как?

 

Потребителят изразява вид нациолизъм в момента. Остави му 10 минути слава пък ти :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пресо, честити на Галена, ма, патко :gun_bandana:

Сега е момента да си стоплите отношенията :mf_surrender:

Грозна история. Преслава е дъното като човек, за пореден път се убеждавам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откъде знаете, че не й е честитила лично? Ако го беше направила публично, щяхте да кажете, че се подмазва...

Да, то почти цял Пайнер й се подмазва значи. :3fdb8960598fa63e:

 

П.С Айде докажете, че й е честитила по телефона, умници такива? Много знаете да говорите, сигурно сте й преглеждали съобщенията на Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не разбрах какъв е проблема, че български изпълнители пеят на други езици? Забранено със закон ли е или как?

 

Разбира се, че не си разбрал. Какво ново? 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена съсипа кариерата на Преслава с нейните глупости и болни амбиции. Разбира се, че няма да ѝ честити.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена съсипа кариерата на Преслава с нейните глупости и болни амбиции. Разбира се, че няма да ѝ честити.

 

Смях в залата! :roll1:

Преслава сама се закопа. С алчност и лицемерие трудно се успява, не може всеки път да се минава между капките.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, то почти цял Пайнер й се подмазва значи. :3fdb8960598fa63e:

 

П.С Айде докажете, че й е честитила по телефона, умници такива? Много знаете да говорите, сигурно сте й преглеждали съобщенията на Галена.

Не, просто Преслава не е в добри отношения с нея.

Каквото и да направи Преслава се оплюва. Така че по-добре да не прави нищо публично.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...