Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Галка кове 400К от раз! Към този момент са 290,537. Счупи им зъбите на всички! :Vishenka_05:

Горките Фаст и компания , плюха вчера, кълняха и предричаха провал, Галена им го наби.

Горкия толбухински куровляк, сигурно проклина деня в който е излязла Моро му.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Горките Фаст и компания , плюха вчера, кълняха и предричаха провал, Галена им го наби.

Горкия толбухински куровляк, сигурно проклина деня в който е излязла Моро му.

Много си злобен, само това ще кажа - все Преслава ти е в устата, никой не говори за нея, само и единствено комплексиараните Галенови, а комплексираните Преславови плюят Галена. И двете компанийки сте си един дол дренки, няма значение, че са ви различни любимките :mf_surrender: Как веднъж не се порадвахте на чуждото щастие, как веднъж не ги затворихте тези усти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много си злобен, само това ще кажа - все Преслава ти е в устата, никой не говори за нея, само и единствено комплексиараните Галенови, а комплексираните Преславови плюят Галена. И двете компанийки сте си един дол дренки, няма значение, че са ви различни любимките :mf_surrender: Как веднъж не се порадвахте на чуждото щастие, как веднъж не ги затворихте тези усти.

По тая логика и ти си страшно злобен. Или не помниш коментарите ти за Деса от преди няколко дни. Влез си в хронологията и си ги припомни и не се обаждай неподготвен, че почваш да ме дразниш и мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По тая логика и ти си страшно злобен. Или не помниш коментарите ти за Деса от преди няколко дни. Влез си в хронологията и си ги припомни и не се обаждай неподготвен, че почваш да ме дразниш и мен.

Да ти кажа искрено - дали те дразня или не, хич не ме интересува. Моите коментари за Десислава никога не са били толкова черногледи, наситени с жлъч и злоба. Аз, ако съм злобен, за 98% от Рамания не знам какви са.

Впрочем още в това интервю Галена говори за наградите и казва, че според нея било по-добре да ги няма, заради натрупващото се напрежение между феновете, и това между изпълнителите. И казва, че напрежението щяло да се прекрати само, ако изпълнителя не отиде на церемонията, това обяснява и действията й от миналата пролет:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо не поствате гледанията в тази тема? По-лесно е за намиране после. Тук, в скандалите, се губят.

 

304 хиляди. Май няма да мине 318.

И въпреки това е най-силната самостоятелна премиера. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо не поствате гледанията в тази тема? По-лесно е за намиране после. Тук, в скандалите, се губят.

 

304 хиляди. Май няма да мине 318.

 

Аз вчера я търсих тая тема, обаче никъде не я найдох (каква звучна дума :3fdb8960598fa63e: )

 

318 "С друг ме бъркаш" ли ги направи?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз вчера я търсих тая тема, обаче никъде не я найдох (каква звучна дума :3fdb8960598fa63e: )

 

318 "С друг ме бъркаш" ли ги направи?

318 е имала Готина и луда.

С друг ме бъркаш - ок. 330.

 

В чалгата самостоятелно Преса е имала най-много. Бием я. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

318 е имала Готина и луда.

С друг ме бъркаш - ок. 330.

 

В чалгата самостоятелно Преса е имала най-много. Бием я. :3fdb8960598fa63e:

Готина и луда нямаше ли 550 к? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...