Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Никакъв шанс.

Чакаме големия ъпдейт към 4-5 часа, още тогава ще е стигнала 300-350к, според мен. Излезе в 12:35 някъде мое време, така че има реални шансове. Но дори и да не стане, пак ще счупи рекорда, нали (не помня в момента колко е точно и на кого)?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо не ми се мисли колко ще е крайната цифра. Представяте ли си да стигне 400к? :helpsmilie:

Пожелавам й го, защото проектът го заслужава, но тази цифра за България е малко УАУ... 300 000 със сигурност!

Гергана-Николина нямаше ли премиера с подобни мащаби или бяха 350 000 на Момиче като мен?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пожелавам й го, защото проектът го заслужава, но тази цифра за България е малко УАУ... 300 000 със сигурност!

Гергана-Николина нямаше ли премиера с подобни мащаби или бяха 350 000 на Момиче като мен?

Аз вече не съм убеден, че този трафик в канала на Планета е само от България. Мисля, че вече е преминал рамките само на България и една стабилна част от абонатите/гледанията са от чужбина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз вече не съм убеден, че този трафик в канала на Планета е само от България. Мисля, че вече е преминал рамките само на България и една стабилна част от абонатите/гледанията са от чужбина.

Така е, доста са хората от балканските държави, които са се абонирали за канала, който гони 800К абоната. След година-две при наличието на големи хитове нищо чудно да направи 1М абонати.

Ще видим какво ще стане, но каквото и да си говорим това ще е най-силната премиера по всички параграфи. Лично аз не я спирам вече цял ден!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гери-Никол имаше над 200k на "Готина и луда" след първите 12 часа и се оказа, че за 24 часа са 500k. Изобщо не бих се изненадал и случаят с Галена да е подобен. Не само ще счупи цялостния рекорд в чалгата, ами ще качи летвата много високо!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гери-Никол имаше над 200k на "Готина и луда" след първите 12 часа и се оказа, че за 24 часа са 500k. Изобщо не бих се изненадал и случаят с Галена да е подобен. Не само ще счупи цялостния рекорд в чалгата, ами ще качи летвата много високо!

318к е официалната бройка на "Готина и луда", тия 500к бяха фабрикации на ПР екипа ѝ, реално толкова гледания ги направи за 40-ина часа.

 

В чалгата коя е най-силната премиера?

Link to comment
Сподели в други сайтове

318к е официалната бройка на "Готина и луда", тия 500к бяха фабрикации на ПР екипа ѝ, реално толкова гледания ги направи за 40-ина часа.

 

В чалгата коя е най-силната премиера?

Фики ft. Галена - около 330к

Link to comment
Сподели в други сайтове

318к е официалната бройка на "Готина и луда", тия 500к бяха фабрикации на ПР екипа ѝ, реално толкова гледания ги направи за 40-ина часа.

 

В чалгата коя е най-силната премиера?

При всяко положение песента на Галена не върви по-зле от тази на Гери-Никол и със сигурност ще удари 300k.

Самостоятелния рекорд в чалгата е на Преслава с 275k, мисля... Него със сигурност го минава. Цялостния рекорд май беше на "С друг ме бъркаш"- някъде към 320-330 мисля, че беше. Може и "На Египет фараона" да е, и той се въртеше някъде там.

Но Галена има шанс да счупи цялостния рекорд в Бг, не само този в чалгата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

318к е официалната бройка на "Готина и луда", тия 500к бяха фабрикации на ПР екипа ѝ, реално толкова гледания ги направи за 40-ина часа.

 

В чалгата коя е най-силната премиера?

 

400К е официалната цифра на "Готина и луда" от статистиката става ясно това.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

400К е официалната цифра на "Готина и луда" от статистиката става ясно това.

Статистиката под клипа не показва реално първите 24 часа. Не съм сигурен "денонощието" в ютуб кога приключва, но тези статистики се разминават с нашето време тук. А пък и освен ако не е пусната едновременно с броенето за едно денонощие, няма как да се види бройката в тази статистика. В случая аз се водя от темата във форума, в края на 24-те часа някой е написал тази цифра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Статистиката под клипа не показва реално първите 24 часа. Не съм сигурен "денонощието" в ютуб кога приключва, но тези статистики се разминават с нашето време тук. А пък и освен ако не е пусната едновременно с броенето за едно денонощие, няма как да се види бройката в тази статистика. В случая аз се водя от темата във форума, в края на 24-те часа някой е написал тази цифра.

 

Оо, не го знаех това, но има логика. Иначе да - абсурдно е това, дето тръбеше Гери, че имала 500К :D

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ПР на Гери-Никол доста беше надул цифрата и после и тя се хвалеше с нереалните 500 хиляди, което си беше чиста лъжа. Някъде около 350 за 24 часа помня, че имаше в много коментари.

Сега Галена и да направи повече ЯкатаДупара вече си разнесе навсякъде лъжата с 500-те хиляди. А няма шанс наистина някой да направи толкова. Ама Анелия заби Дупарата и я изпревари с 1 милион вече, а излезе след нейната.

На мен ми е важно песента на Галена да стане тотален хит, пък гледанията ще се вървят добре, ако се харесва песента.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

YANITSA ft. GALIN - NYAMA DA ME KUPISH / Яница ft.Галин - Няма да ме купиш, 2017

 

Добавяне към Споделяне Повече

300 115 показвания

 

Разби, за малко над денонощие!

Link to comment
Сподели в други сайтове

YANITSA ft. GALIN - NYAMA DA ME KUPISH / Яница ft.Галин - Няма да ме купиш, 2017

 

Добавяне към Споделяне Повече

300 115 показвания

 

Разби, за малко над денонощие!

 

Яни и тя нацели хит този път май!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше 275 000 на "Няма да ти пиша" ;)

Да, което не означава че не е провал. Нулев прием, никакви награди за песента и т.н.т

Дори по-дискотеките не я въртяха...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кво казва, ако не Шана? Четири пъти това чух.

Не се чувствам хейтър, нито се самонавивам. Имам си мнение и го казвам. Не припадам.

Това, че на някого не му изнася, щото не е съгласен, че не й се кланям, нито ми вее нито ми грее.

Съгласете се, че толкова мнения, колкото цветове.

Ми иди на промивка на ушите, няма да ти излезе скъпо.

Аз дето не го говоря езика, ясно чувам - КСАНА ... Ти говориш ли го? Или го говориш, както Фики английския?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, което не означава че не е провал. Нулев прием, никакви награди за песента и т.н.т

Дори по-дискотеките не я въртяха...

Не е провал. Стабилен хит беше. Има 7 победи в 50те най и близо 10 милиона гледания. Това малко ли е за теб?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно Шана се чува. Луканката се опитва да изкара гръцко съскащо С, но става на Ш в нейната човка. А може би песента е на смядовския диалект на гръцки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е провал. Стабилен хит беше. Има 7 победи в 50те най и близо 10 милиона гледания. Това малко ли е за теб?

Галена я мина с МамаУраган.

Провал е - виж и приема в Арена. Защо няма награди за курволяка Преслава ?

 

Фаст- внимавай с % , ЛС-то ми беше само да те предупредя да не се занимаваш с мен. Просто не си проси сеири и скандали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...