Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

СКАНДАЛНО! Яни има шанс да мине гледаемостта на "Пей, сърце" за първите 24 часа :3fdb8960598fa63e:

 

Хах, не се увличай, няма да стане. Въпреки факта, че абонатите на канала са с 200К повече от миналата пролет.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Абсолютното. За болежките на кака Кели, новият хит на Яни си е истински мехлем :Vishenka_05:

Кели, има ли шанс скоро Яни да мине Преси в твоето сърце ?

Усещам големи симпатии от твоя страна към нашето русенско момиче! :Vishenka_05:

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязахте ли, че Пайнер вече пишат автори/режисьори в описанието?

 

Галена - Moro mou

продуцент: "Пайнер" ООД

музика и аранжимент: Даниел Ганев

текст: Анастасия Мавродиева

режисьор и сценарист: Георги Манов

 

Яница ft.Галин - Няма да ме купиш

продуцент: "Пайнер" ООД

музика и аранжимент: Николай Пашев

текст: Росен Димитров

режисьор, сценарист и оператор: Георги Марков

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязахте ли, че Пайнер вече пишат автори/режисьори в описанието?

 

Галена - Moro mou

продуцент: "Пайнер" ООД

музика и аранжимент: Даниел Ганев

текст: Анастасия Мавродиева

режисьор и сценарист: Георги Манов

 

Яница ft.Галин - Няма да ме купиш

продуцент: "Пайнер" ООД

музика и аранжимент: Николай Пашев

текст: Росен Димитров

режисьор, сценарист и оператор: Георги Марков

Сетиха се след 100 години.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кели, има ли шанс скоро Яни да мине Преси в твоето сърце ?

Усещам големи симпатии от твоя страна към нашето русенско момиче! :Vishenka_05:

Напълно е възможно, миличка!

Мачкаш с подпис :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля CallyPressyfan' да бъде сменено с CallyYannifan'.

Не ми харесва как стои написано - по-скоро - CallYani :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам търпение да излезе песента на Преслава с Цеци Лудата Глава.

Паметен момент ще бъде реакцията на Cally!

Това или ще бъде или последният пирон в ковчега на кариерата й, или най-после огромен хит! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва как стои написано - по-скоро - CallYani :3fdb8960598fa63e:

Време е да популяризираш Яни в университета и да направиш презентация под звуците на ''Няма да ме купиш''.

Време е да станеш истински фен на Яница - винаги подкрепяш най-силните и хитови! Дано това е кармичния път на Яни към върха.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Време е да популяризираш Яни в университета и да направиш презентация под звуците на ''Няма да ме купиш''.

Време е да станеш истински фен на Яница - винаги подкрепяш най-силните и хитови! Дано това е кармичния път на Яни към върха.

Не знам за това, но мигом си купувам сива котка и люлка!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скоро второто. Кели ги урочасва. :3fdb8960598fa63e:

Дано, дано! Дано и тази година зачене под звуците на "Морому" :3fdb8960598fa63e: Тъкмо догодина с Галена ще развеждат заедно малките с детски колички. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам за това, но мигом си купувам сива котка и люлка!

Дали това коте в клипа не е препратка към друго коте и така да заявява, че тъй като не получава моменти е решила да не се бръсне и да е с много косми като наказание? :3fdb8960598fa63e:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано, дано! Дано и тази година зачене под звуците на "Морому" :3fdb8960598fa63e: Тъкмо догодина с Галена ще развеждат заедно малките с детски колички. :Vishenka_05:

Галче се снима бременна в клип, дано Преси роди в такъв. :Vishenka_05: Дори и инсценирано тип "Гага". :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали това коте в клипа не е препратка към друго коте и така да заявява, че тъй като не получава моменти е решила да не се бръсне и да е с много косми като наказание? :3fdb8960598fa63e:

Ужас .... :roll1: :roll1: :roll1:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поп-фолкът най-накрая се размърда, браво. Много силни предложения от Галена и Яница. И да отбележим, че първата този път не е влагала толкова пари в клипа, но въпреки това и на видеото, и на песента се дават високи оценки в 90% от коментарите, които чета. Нека е показателно за следващия път, когато тук се твърди, че Галена си гради имиджа само с пари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас .... :roll1: :roll1: :roll1:

Клиповете на Яни са с история и трябва да вникваш в контекста за да схванеш нещата!

Истински новатор!

След няколко dark и стилни клипове реши да заложи на цветно и натруфено видео! :3fdb8960598fa63e:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Поп-фолкът най-накрая се размърда, браво. Много силни предложения от Галена и Яница. И да отбележим, че първата този път не е влагала толкова пари в клипа, но въпреки това и на видеото, и на песента се дават високи оценки в 90% от коментарите, които чета. Нека е показателно за следващия път, когато тук се твърди, че Галена си гради имиджа само с пари.

И Анелия със силно предложение! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докато съм писал, и тя взела че 'предложила'... :1000 (29): Пускам да чуя.

Коментирай, че 7-8 човека влязоха в темата за клипа и избягаха без да коментират :roll1:

Тази песен не е лоша, ама Анелия няма мярка и не знае кога да приключи с дуетите. :3fdb8960598fa63e:

Пък и да пуснеш това в един ден с родилата Галка е...живо самоубийство :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай, че 7-8 човека влязоха в темата за клипа и избягаха без да коментират :roll1:

Тази песен не е лоша, ама Анелия няма мярка и не знае кога да приключи с дуетите. :3fdb8960598fa63e:

Пък и да пуснеш това в един ден с родилата Галка е...живо самоубийство :3fdb8960598fa63e:

Коментирай, че половината кадри от клипа на Анелия са 1:1 с "Пиши го неуспешно" :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай, че 7-8 човека влязоха в темата за клипа и избягаха без да коментират :roll1:

Тази песен не е лоша, ама Анелия няма мярка и не знае кога да приключи с дуетите. :3fdb8960598fa63e:

Пък и да пуснеш това в един ден с родилата Галка е...живо самоубийство :3fdb8960598fa63e:

 

Анелия едва ли залага на тва парче. Тя си има мегахит, не ми се вярва да разчита на трио, в което пее със некадърен сутеньор-охрана на нощен клуб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия едва ли залага на тва парче. Тя си има мегахит, не ми се вярва да разчита на трио, в което пее със некадърен сутеньор-охрана на нощен клуб.

Тя все не залага на нещо, а все се бута в дуети/триа. Ей, не се спря. :mf_surrender:

Тя си има мегахит балгодарение на Галена, да не забравяме все пак :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...