Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Знаеш ли, точно този начин на приключване на разговор е описан в едни книги, но от куриозност няма да довърша.

 

Заяждането ми беше насочено към това, че съответният потребител стига до най-ниската точка - обявявайки някой колко е тъп. Сещаш ли се? Досадно е да спориш с човек, чийто аргумент е "ти тъп ли си"... Тогава осъзнаваш колко безсмислен е спорът.

А тази вечер, вашата банда просто коментира, защото трябва да коментира.

 

От последните ти думи, разбирам че всъщност вече твоята теза е, че Глория е поддържала ниво, но не е била най-най при клиповете? :whistling:

 

А последното изречение, което си написал е лишено от всякакъв смисъл - ами в този ред на мисли да затваряме форума... така и така стигаме все до безсмислени теми и си губим времето.

 

Оценявам опита ти да олекотиш тона, но емоцията-патосът, който бликва от написаното не е в твоя полза. Върху това трябва да работиш. :girl_witch:

 

Лека :)

Виж как ме караш да си губя времето с глупости. Ама айде, дай ми един по - добър клип от "Крепост" от всичките клипове през 2003. Понеже споменахме "Къде си ти", ами сори, сравни го с "Очакване":

 

 

 

 

Да, Глория беше лидер при клипвете до 2004. Затова й взе наградите 2001 (когато имаше албум) и 2004(заради Крепост), защото беше абсолютен лидер тогава по всеки критерий.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно Ивана накрая се отказа да участва в големите статуетки, за да даде път на младите.

Да е жива и здрава!

Да е жива и здрава !

Има рожден ден днес дори :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно Ивана накрая се отказа да участва в големите статуетки, за да даде път на младите.

Да е жива и здрава!

Не се е отказала, а започнаха да налагат Преслава. Ивана награди не връща. След като и награда за благотворителност й измислиха... може да не я защитаваш в тоя случай. Нека да е жива и здрава иначе, честит рожден и още много хубави песни като тази:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно Ивана накрая се отказа да участва в големите статуетки, за да даде път на младите.

Да е жива и здрава!

Отказала се е друг път. Просто и мина "царуването" и годините на бясно налагане от страна на продуцента. Но не тя е виновна, а политиката на Пайнер която доскоро си беше добре познатата от 2003-та насам, която дори няма нужда от пояснения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 90-те почти няма клип, който да е сторил впечатление. Единствено на Камелия Ти си, и това е. Всички забележими клипове са от този век.

 

За първият с големи декори и много статисти, мисля, че титлата е за Есил Дюран и Сладки лъжи от 2004 г. Но тя винаги е била пренебрегвана заради това, че говори турски. И до днес мисля, че единствената й награда от цялата й кариера е за Леле Яно, и то каква ли награда беше, една миниатюрна статуетка. Която дори мисля, че беше специална или нещо такова.

 

Малина напоследък прави много хубави клипове от страна на фотографията, като например При теб ми е Сърцето, Давай питай и Не те забравям. Светлосенките и като цяло оцветяването на клиповете й е много професионално и си личи, че някой обръща внимание да не преекспонира картината, да не пренасити цветовете или да им тупне един контраст, който да погуби всички сенки. От към тая страна, клиповете й са много хубаво изпипани. Има и доста добри попадения за концепцията в клиповете, но на мен най-добро впечатление ми прави фотографията към нейните клипове. Разбира се, има и изключения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж как ме караш да си губя времето с глупости. Ама айде, дай ми един по - добър клип от "Крепост" от всичките клипове през 2003. Понеже споменахме "Къде си ти", ами сори, сравни го с "Очакване":

 

 

Да, Глория беше лидер при клипвете до 2004. Затова й взе наградите 2001 (когато имаше албум) и 2004(заради Крепост), защото беше абсолютен лидер тогава по всеки критерий.

 

Крепост беше топ клип на годината. Но само той направи истниски бум.

 

Иначе други, които се оцениха като силни:

Безумна цена

Леден свят

Лабиринт

 

И ми даваш само 2003та за пример. Имаме един клип от 2001ва - Илюзия и толкоз. А 2002? А 2000? А по-назад във времето?

 

Под лидер разбирам да си системен играч. ДА караш силно ниво. Гло имаше 1 читав клип измежду 10 тв версии. А днес има 1 читав измежду 50 тв версии... както споменахме, май Инсомния й е единственият по-сполучлив опит за приличен клип за последните близо 10 години.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Крепост беше топ клип на годината. Но само той направи истниски бум.

 

Иначе други, които се оцениха като силни:

Безумна цена

Леден свят

Лабиринт

 

И ми даваш само 2003та за пример. Имаме един клип от 2001ва - Илюзия и толкоз. А 2002? А 2000? А по-назад във времето?

 

Под лидер разбирам да си системен играч. ДА караш силно ниво. Гло имаше 1 читав клип измежду 10 тв версии. А днес има 1 читав измежду 50 тв версии... както споменахме, май Инсомния й е единственият по-сполучлив опит за приличен клип за последните близо 10 години.

Давам ти пример:

 

98 - 100% жена

2001 - Илюзия

2002 - Любовен дъжд

2003 - Лабиринт, Крепост

2004 - НЕ ЗАСЛУЖАВАШ, Изповед не е лош клип, Присъда не е лош клип

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ютуб за пореден път се е побъркал. като подредиш клиповете на Планета по популярност, липсват над 200 видеоклипа с над 1 милион гледания. Аман вече от номерата на тоя сайт - напоследък е пълен с бъгове. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж как ме караш да си губя времето с глупости. Ама айде, дай ми един по - добър клип от "Крепост" от всичките клипове през 2003. Понеже споменахме "Къде си ти", ами сори, сравни го с "Очакване":

 

 

 

 

Да, Глория беше лидер при клипвете до 2004. Затова й взе наградите 2001 (когато имаше албум) и 2004(заради Крепост), защото беше абсолютен лидер тогава по всеки критерий.

Изброихме ти : Прикъзен сън ,Ти Си , Залеза и зората, Така ми липсваш.

Освен това Малина също имаше по-добри клипове от Глория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изброихме ти : Прикъзен сън ,Ти Си , Залеза и зората, Така ми липсваш.

Освен това Малина също имаше по-добри клипове от Глория.

Нито един от тези не е по - добър от "Лабиринт" или "Крепост".

2001

Попфолк клип на годината – Глория - Илюзия

 

2002

Попфолк клип на годината – Камелия – Залеза и зората

 

2003

„Лабиринт видеоклип с най-добри специални ефекти

„Крепост“ Видеоклип с най-добър сценарий

„Крепост“ Видеоклип с най-добра режисура

 

За времето до 2004, Глория има 6 награди за клипове, Камелия има само 2. Другото са лични мнения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Давам ти пример:

 

98 - 100% жена

2001 - Илюзия

2002 - Любовен дъжд

2003 - Лабиринт, Крепост

2004 - НЕ ЗАСЛУЖАВАШ, Изповед не е лош клип, Присъда не е лош клип

 

Другите да кажем мога да се съглася, че са били ок, но 2004? Така превъртях ги ... ами те са на ниво ТВ версия... Не заслужаваш си е направо ТВ версия. :mf_surrender: А Изповед се чекнеше на един диван, това ми е споменът. Изобщо никакво ниво не са, особено за най-голямата.

 

2004та се сещам за Жадувам (дето ползват изкуствен огън), Като на 17, МАлина със сигурност имаше и тя, Ти си виновен.. 2004 си беше тежка артилерия вече. Даже клипчетата на Гуци и Анелия бяха по-новаторски и интересни. А и Мария - Обич назаем... мисля, че е от 2003. Много приятно клипче. Още и Къв си ти, бе направи впечатление.

 

И така... общо взето, дори с изброените горе до 2003та... това са по 1-2 клипа на година. Доколкото помня албумите Илюзия и Крепост, и т.н бяха снимани - ако не всички песни, то поне по 5-6 от тях с клипове в стил "Не заслужаваш".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито един от тези не е по - добър от "Лабиринт" или "Крепост".

2001

Попфолк клип на годината – Глория - Илюзия

 

2002

Попфолк клип на годината – Камелия – Залеза и зората

 

2003

„Лабиринт видеоклип с най-добри специални ефекти

„Крепост“ Видеоклип с най-добър сценарий

„Крепост“ Видеоклип с най-добра режисура

 

За времето до 2004, Глория има 6 награди за клипове, Камелия има само 2. Другото са лични мнения.

Изброяваш ми само тв версии. Освен това до 2004 , Камелия има само 4 награди за Залеза и зората за клип и 3 за Къде си ти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ютуб за пореден път се е побъркал. като подредиш клиповете на Планета по популярност, липсват над 200 видеоклипа с над 1 милион гледания. Аман вече от номерата на тоя сайт - напоследък е пълен с бъгове. :mf_surrender:

Направи ми впечатление че липсват всички песни на Преслава с изключение на "С теб или с никой" и "Невено моме" . Бива ли такова нещо? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен реално първият що-годе добър клип на Камелия е Ти си виновен. Преди това няма нищо кой знае какво.

 

Добре де, защо си го причинявате не мога да ви разбера? Какъв е този излишен опит да драматизирате по най-ясната материя в чалгата? - клиповете. 20 години гледате клиповете на Камелия като опулени всеки път като излязат, а сега сте се впрегнали да си доказвате нещо, което няма как да мине. Ако имаше по-добри клипове от "Къде си ти", Митака нямаше с него са си стартира телевизията. Какво правеха в чалгата на другата година, освен да зяпат новия балкон на Кама в "Залеза и зората" и нямаше да му надат 3 награди, ако не струваше. Докато обсъждате "Феникс" и "Присъда" от 2004-та, да се сещате за "Стрелките спират" и как Люси Иларионов го пробута на Галена а Андра години след това, за да се видят на екран и те като Камелия. От 2005 до 2015 е излишно да говоря дори. Кама снима нещо с Нанков и после опашка при човека да им направи реплики на "чипровският" безценен опит.

 

По добре обсъждайте оранената мома Деса, която най-после ви показа как отслабва.... готвейки. :1000 (29):

То като нема концерти, на които да се бори с анорексията поне да си похапне като хората. И без това от толкова почиване през януари, качествените натрупвания върху дребничката и снага я правят съвсем търкаляща се. Един път се живее да го ева. То друго удоволствие освен да си похапва не и остана. Оная приказка, че.... "к*р прави, к*р разваля"... очевидно важи с пълна сила за нея. Откакто се е хванала с този младеж трупа яко и видно не може да се запре да яде. Дисциплината отиде по дяволите....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако имаше по-добри клипове от "Къде си ти", Митака нямаше с него са си стартира телевизията.

 

Тук на 0:40 се обяснява кратко, точно и ясно защо. Било е чиста случайност.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Високобюджетният клип не означава непременно добър клип, така че взе да става излишна тая дискусия...

Интересно защо не се коментират такива клипове:

Тук изглежда много изморена и състарена, но песента, посланието са изключителни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Другите да кажем мога да се съглася, че са били ок, но 2004? Така превъртях ги ... ами те са на ниво ТВ версия... Не заслужаваш си е направо ТВ версия. :mf_surrender: А Изповед се чекнеше на един диван, това ми е споменът. Изобщо никакво ниво не са, особено за най-голямата.

 

2004та се сещам за Жадувам (дето ползват изкуствен огън), Като на 17, МАлина със сигурност имаше и тя, Ти си виновен.. 2004 си беше тежка артилерия вече. Даже клипчетата на Гуци и Анелия бяха по-новаторски и интересни. А и Мария - Обич назаем... мисля, че е от 2003. Много приятно клипче. Още и Къв си ти, бе направи впечатление.

 

И така... общо взето, дори с изброените горе до 2003та... това са по 1-2 клипа на година. Доколкото помня албумите Илюзия и Крепост, и т.н бяха снимани - ако не всички песни, то поне по 5-6 от тях с клипове в стил "Не заслужаваш".

Най-хубавите клипове бяха на Екстра Нина, Камелия и Малина! По-късно и Есил Дюран се засили!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...