Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

От както са конкуренция, Камелия има доста по-добри клипове.

Прикъзен сън , Така ми липсваш, Залеза и Зората , Къде си ти, Ти си. Дори и преди 2004 Камелия обираше наградите за клипове(Залеза и зората и Къде си ти)

Камелия ги взе 2000 и 2002. Глория ги взе 2001 (Илюзия) и 2003 (Крепост). 2004 нито едната не взе :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички световни звезди имат магазин в сайтовете си, някои от тях - дори отделен сайт само за мърчандайзинга.

Не ме разбра или аз не се изразих правилно. Визирам по-точно отношението на Глория и там нейните помощници към поръчките на хората. Нека си има магазин, въпреки че кажи ми ти например какво би си купил от там... Има някои озадачаващи моменти в цялата работа, но ще си ги запазя за себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме разбра или аз не се изразих правилно. Визирам по-точно отношението на Глория и там нейните помощници към поръчките на хората. Нека си има магазин, въпреки че кажи ми ти например какво би си купил от там... Има някои озадачаващи моменти в цялата работа, но ще си ги запазя за себе си.

 

А, не знам какво им е отношението. Ако искам нещо такова ще ида до фотото на булеварда и ще си поръчам. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия ги взе 2000 и 2002. Глория ги взе 2001 (Илюзия) и 2003 (Крепост). 2004 нито едната не взе :)

 

Ами реално това са най-добрите клипове на Гло. Както и написах по-горе.

 

Ама да твърдите, че имала най-добрите клипове преди 2004та е супер смехотворно. Все едно да кажем, че Преса е лидер при клиповете между 2006-2012.

 

Гло е слаба на сцената. Слаба е в клипове - вечно по дивани и рокли... добре напомниха за Инсомния, която не се забеляза като цяло. Но е нещо разчупено от нея...

Малко участия.

 

Плюсове - чиста и разнообразна дискография, държи си някаква фенска група от 3к души, много добър глас и това е всичко. По другите параграфи е гола вода.

 

 

Кама пък няма всичко, което Гло има. Каква ирония... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия ги взе 2000 и 2002. Глория ги взе 2001 (Илюзия) и 2003 (Крепост). 2004 нито едната не взе :)

Еми какво излиза, че от както са конкуренция /98 накъде , и двете имат по еднакъв брой добри и отличени клипове, а след 2004-та до днес Камелия я мачка в тая графа. Така пак излизам прав, че винаги е била с по-добрите клипове.

Немога да раЗбера, защо отричате очевидни неща и факти проверени във времето? За никъде другаде не споря, но за клипове,хитове,частия Камелия отдавна е минала Глория.

Да, Глория е по-гласовита, с по-богат репертоар и повече фенска маса, не съм и ги отрекъл успехите, но нека не я бутаме, там където не и е мястото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами реално това са най-добрите клипове на Гло. Както и написах по-горе.

 

Ама да твърдите, че имала най-добрите клипове преди 2004та е супер смехотворно. Все едно да кажем, че Преса е лидер при клиповете между 2006-2012.

 

Гло е слаба на сцената. Слаба е в клипове - вечно по дивани и рокли... добре напомниха за Инсомния, която не се забеляза като цяло. Но е нещо разчупено от нея...

Малко участия.

 

Плюсове - чиста и разнообразна дискография, държи си някаква фенска група от 3к души, много добър глас и това е всичко. По другите параграфи е гола вода.

Кама пък няма всичко, което Гло има. Каква ирония... :whistling:

 

Понякога се чудя дали ти плащат да си толкова тъп или просто ти идва отвътре?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А, не знам какво им е отношението. Ако искам нещо такова ще ида до фотото на булеварда и ще си поръчам. :1000 (29):

Еми ето... за това говоря. Да не говорим и че вече не сме по на 15. Може и други неща да се измислят и да бъде наистина иновативна, но нека първо да си оправят отношението и бланката. Не говоря за мен, а за много други потърпевши, които с нищо не са виновни.

 

Стефански, не принизявам Галена. Постоянна е, вслушва се, бива я за тоя бизнес, но се иска и индивидуалност, разпознаваемост, а такава виждам повече в модната й линия и колекциите, за които евала, отколкото в някои от най-добрите й клипове, особено от "Аз".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми какво излиза, че от както са конкуренция /98 накъде , и двете имат по еднакъв брой добри и отличени клипове, а след 2004-та до днес Камелия я мачка в тая графа. Така пак излизам прав, че винаги е била с по-добрите клипове.

Немога да раЗбера, защо отричате очевидни неща и факти проверени във времето? За никъде другаде не споря, но за клипове,хитове,частия Камелия отдавна е минала Глория.

Да, Глория е по-гласовита, с по-богат репертоар и повече фенска маса, не съм и ги отрекъл успехите, но нека не я бутаме, там където не и е мястото.

За да е била побеждавана от Глория в определени години, значи не е било винаги. Иначе Камелия като цяло има по - добри клипове, защото убиха Георги Илиев и Камелия ги плаща от джоба си. Глория не и не иска, затова Камелия да, има като цяло по - добри клипове. Стремяла се е да работи с добри режисьори - Нанков и сие. Глория работи с Люси основно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на старата генерация се оляхте с глупости..

Как може да твърдите, че Глория е с по-хубави клипове от Галена :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Аха, сега вече започнахме да се делим на генерации, на нови и тези от третата възраст фенове... Добре де, знаем, че остаряваме, нужно ли е да ни го натякваш сега? :gun_bandana: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стефански, не принизявам Галена. Постоянна е, вслушва се, бива я за тоя бизнес, но се иска и индивидуалност, разпознаваемост, а такава виждам повече в модната й линия и колекциите, за които евала, отколкото в някои от най-добрите й клипове, особено от "Аз".

Toва винаги ще си остане проблем на Галена. Тя няма трибуната за да се налага. Леля ми доскоро не я знаеше коя е, според мен дори вече я е забравила. Последната истинска голяма звезда на поп - фолка се нарича Преслава. Говорим за огромна, която 70% от хората да я знаят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Понякога се чудя дали ти плащат да си толкова тъп или просто ти идва отвътре?

 

Май се изнерви, а? :whistling:

Давам ти безплатно акъл, като за заблудено фенче. :whistling:

 

Фактите са такива. Едно време, Гло имаше и някои мислищи фенове. Като гледам сега са останали застаряващи хапльовци, на които един аргумент не им е останал. Толкова да сте загубили тренинг. Но така е... вече колко години Гло не е имала едно сносно представяне на масовка. :whistling:

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май се изнерви, а? :whistling:

Давам ти безплатно акъл, като за заблудено фенче. :whistling:

 

Фактите са такива. Едно време, Гло имаше и някои мислищи фенове. Като гледам сега са останали застаряващи хапльовци, на които един аргумент не им е останал. Толкова да сте загубили тренинг. Но така е... вече колко години Гло не е имала едно сносно представяне на масовка. :whistling:

Рече и отсече :) Преди време ти симпатизирах, опонираше и приемаше критика. За моя изненада, сега говориш точно като фокси, менторски и като последна инстанция. Не допускаш, че и другите хора имат мнение. Не приемаш гледната точка, не показваш съгласие. Хм, не мисля, че дори трябва да се аргументирам за казаното от теб и да го оборвам, приеми, че съм съгласен. Много грозно изказване по много критерии. Очаквах по - зряло поведение, коментара не беше приятен, но можеше да покажеш повече ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За да е била побеждавана от Глория в определени години, значи не е било винаги. Иначе Камелия като цяло има по - добри клипове, защото убиха Георги Илиев и Камелия ги плаща от джоба си. Глория не и не иска, затова Камелия да, има като цяло по - добри клипове. Стремяла се е да работи с добри режисьори - Нанков и сие. Глория работи с Люси основно.

Защото убиха Георги Илиев ? И заради това има по-добри клипове :Д

За мен Феникс и Крепост (които са спонсорирани от Г. Илиев) съвсем не могат да ми се наредят до най-добрите видеа в поп-фолка. Дори към ден днешен като ги погледна изглеждат доста аматьорски. Особено Крепост - дивани, джипове, дискотеки и мутри - УАУ, бахти иновативния клип.

Камелия с един прост клип навремето към Ти си, разбуни духовете в чалгата с първия черно-бял клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Години наред се опитваха да я принизят Глория, в един момент на човек спира да му пука и се отдръпва от безмислени борби. В този ред на мисли, Стеф спомена "Благодаря", там беше включила едно клипче, което направи специално за едни награди на Планета - точно по онова време започна да и писва, след като собствената и компания започна да я пренебрегва брутално и не получи почти никакви награди през 2003 и 2004, въпреки че и бяха едни от най-силните години. От там нататък тя остана обидена и започна да посещава сборните им концерти много рядко, а ако отиде пееше по една песен (както случая с Влюбена в живота Ремикс) и си биеше камшика. А през това време други изпълнители пееха миксове от по половин час... чак не искам да си спомням. Други пък с времето се усетиха и започнаха да си налагат старите хитове пред нови слушатели на жанра и така малко по малко Глория оставаше на заден план.

Но въпреки всичко не съжалявам, успя да се запази доколкото можа и продължава да пусна неща, които ми харесват. А в крайна сметка всеки си има своята истина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото убиха Георги Илиев ? И заради това има по-добри клипове :Д

За мен Феникс и Крепост (които са спонсорирани от Г. Илиев) съвсем не могат да ми се наредят до най-добрите видеа в поп-фолка. Дори към ден днешен като ги погледна изглеждат доста аматьорски. Особено Крепост - дивани, джипове, дискотеки и мутри - УАУ, бахти иновативния клип.

Камелия с един прост клип навремето към Ти си, разбуни духовете в чалгата с първия черно-бял клип.

Като пренебрегнем иронията ти, ще се аргументирам, но за последно, защото няма смисъл да спорим повече. Понеже убиха фионсето на Глория, секнаха парите. Тя вероятно щеше да направи още по - добри клипове, дори една Присъда изглеждаше добре. Иначе това са стари клипове, които за времето си бяха на най - доброто ниво. Разбира се към днешна дата бизнеса се е развил и изпълнители като Галена, Цветелина Янева, Андреа, ДесиСлава и в това число, Камелия влагат повече, а режисьорите и екипите имат по широк спектър от идеи, които реализират с тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рече и отсече :) Преди време ти симпатизирах, опонираше и приемаше критика. За моя изненада, сега говориш точно като фокси, менторски и като последна инстанция. Не допускаш, че и другите хора имат мнение. Не приемаш гледната точка, не показваш съгласие. Хм, не мисля, че дори трябва да се аргументирам за казаното от теб и да го оборвам, приеми, че съм съгласен. Много грозно изказване по много критерии. Очаквах по - зряло поведение, коментара не беше приятен, но можеше да покажеш повече ниво.

 

Тоест, наричаш критика "ти тъп ли си"? :1000 (10): Не виждам защо да не приземя този потребител, чийто ник съвсем честно дори не помня (точно понеже никога не нападам лично).

 

Всички ние изказваме мнение. Само, че при вас липсва обосновка.

 

Казвате, че Гло била лидер по видеоклипове до 2004та. Съгласих се, че 2 клипа са били топ - Илюзия (която ви влезе в постановката в последствие) и Крепост. Но това е. Другата й продукция нито е била високобюждетна, нито по-качествена или добра от на конкурентите й.

 

Камелия има ужасно много грехове в тоя жанр, но за нея може да се каже, че системно е опитвала да предлага добри клипове.

 

Това, за което споря е, че Гло никога не е била лидер при клиповете.

 

ПП... учудвам се, че точно ти се обиди на горния ми пост. В интерес на истината, понякога от теб произлиза някаква смислена критика и обективност, когато става дума за Гло. Е, днес не ти е ден.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоест, наричаш критика "ти тъп ли си"? :1000 (10): Не виждам защо да не приземя този потребител, чийто ник съвсем честно дори не помня (точно понеже никога не нападам лично).

 

Всички ние изказваме мнение. Само, че при вас липсва обосновка.

 

Казвате, че Гло била лидер по видеоклипове до 2004та. Съгласих се, че 2 клипа са били топ - Илюзия (която ви влезе в постановката в последствие) и Крепост. Но това е. Другата й продукция нито е била високобюждетна, нито по-качествена или добра от на конкурентите й.

 

Камелия има ужасно много грехове в тоя жанр, но за нея може да се каже, че системно е опитвала да предлага добри клипове.

 

Това, за което споря е, че Гло никога не е била лидер при клиповете.

 

ПП... учудвам се, че точно ти се обиди на горния ми пост. В интерес на истината, понякога от теб произлиза някаква смислена критика и обективност, когато става дума за Гло. Е, днес не ти е ден.

Не съм се обидил, както и не оспорвам, че с времето Камелия успя да направи много добри клипове. Това което не одобрявам е пълното отричане. "Илюзия", "Любовен дъжд", "Ледена кралица", че дори "Крепост" не са лоши клипове за онова време. "Прави любов, а не война" също не е лош клип. Глория не е дъното на клиповете.

 

Но не беше това проблема, проблема е, че отговори на коментар със заяждане в стил ... Зарежи клиповете, зарежи Глория. От теб се очаква зряло поведение, аз се опитвам да не обръщам внимание на ирония и дребни заяждания. Гледам да дискутирам по същество.

 

Лека вечер ти пожелавам и на теб и на останалите, дискусията няма да роди нищо смислено и само си губим времето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото убиха Георги Илиев ? И заради това има по-добри клипове :Д

За мен Феникс и Крепост (които са спонсорирани от Г. Илиев) съвсем не могат да ми се наредят до най-добрите видеа в поп-фолка. Дори към ден днешен като ги погледна изглеждат доста аматьорски. Особено Крепост - дивани, джипове, дискотеки и мутри - УАУ, бахти иновативния клип.

Камелия с един прост клип навремето към Ти си, разбуни духовете в чалгата с първия черно-бял клип.

Ами Сашо, не виждам нищо лошо. В плочката на клиповете си пише фирмите кои са - Топ Бискит и Easy Travel, не са скрити. Фирмите и до днес си съществуват, развиват си дейността. За клипове и концерти знаеш, че трябват меценати. В крайна сметка всеки е получил някаква помощ от дадена фирма, собственик или независим спонсор. Камелия и тя в колко реклами участва. Глория и преди тия клипове има хубави, и след тях. "Двойна игра", който харесваш, не е от евтините. Като цяло Глория сама си влага, сама си изкарва. Не виждам проблем, че й е помогнато за два-три клипа и за един концерт през 2003, на който явно в надписите си пише кои имена и фирми участват. Ама нито си е купила награди жената, нито е пречила на някого. В това отношение Ивани, Преслави и т.н. бяха нагли до безобразие...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но не беше това проблема, проблема е, че отговори на коментар със заяждане в стил ... Зарежи клиповете, зарежи Глория. От теб се очаква зряло поведение, аз се опитвам да не обръщам внимание на ирония и дребни заяждания. Гледам да дискутирам по същество.

 

Лека вечер ти пожелавам и на теб и на останалите, дискусията няма да роди нищо смислено и само си губим времето.

 

 

Знаеш ли, точно този начин на приключване на разговор е описан в едни книги, но от куриозност няма да довърша.

 

Заяждането ми беше насочено към това, че съответният потребител стига до най-ниската точка - обявявайки някой колко е тъп. Сещаш ли се? Досадно е да спориш с човек, чийто аргумент е "ти тъп ли си"... Тогава осъзнаваш колко безсмислен е спорът.

А тази вечер, вашата банда просто коментира, защото трябва да коментира.

 

От последните ти думи, разбирам че всъщност вече твоята теза е, че Глория е поддържала ниво, но не е била най-най при клиповете? :whistling:

 

А последното изречение, което си написал е лишено от всякакъв смисъл - ами в този ред на мисли да затваряме форума... така и така стигаме все до безсмислени теми и си губим времето.

 

Оценявам опита ти да олекотиш тона, но емоцията-патосът, който бликва от написаното не е в твоя полза. Върху това трябва да работиш. :girl_witch:

 

Лека :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...