Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Защо непременно се реши, че добрият клип трябва да е шокиращ, разтърсващ и т.н. Не може всеки изпълнител да е перфектен на всяко ниво.

За Глория мрънкахме, че снима на дивани ТВ версиите си. И тя го промени - в последните години винаги се опитва да прави различни ТВ версии, както и да снима клиповете си навън.

Освен това смятам, че клиповете й от 2006, 2007, 2009 изобщо не са лоши, даже са си много хубави. В следващите години също е имала попадения. Какво им е на "Лятно пълнолудие", "Хипноза", "Вярвам в любовта", "Пясъчни кули", "Град на греха", "Кръговрат"и т.н... Със сигурност са по-добри от видеопродукцията на топ имена като Джена и Преслава (примерно).

Link to comment
Сподели в други сайтове

И пак Камелия .. !!! Нямам думи просто :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо непременно се реши, че добрият клип трябва да е шокиращ, разтърсващ и т.н. Не може всеки изпълнител да е перфектен на всяко ниво.

За Глория мрънкахме, че снима на дивани ТВ версиите си. И тя го промени - в последните години винаги се опитва да прави различни ТВ версии, както и да снима клиповете си навън.

Освен това смятам, че клиповете й от 2006, 2007, 2009 изобщо не са лоши, даже са си много хубави. В следващите години също е имала попадения. Какво им е на "Лятно пълнолудие", "Хипноза", "Вярвам в любовта", "Пясъчни кули", "Град на греха", "Кръговрат"и т.н... Със сигурност са по-добри от видеопродукцията на топ имена като Джена и Преслава (примерно).

Преслава също има страхотни попадения, които тук масово се отричат и забравят. Една "Червена точка" за времето си беше невероятно нещо, тогава Галена нямаше толкова добри клипове като идея, заснемане и монтаж. Да не говорим за "Усещане за Мерилин", това е първият чалга клип с масовка, интересен, скъп и иновативен. Също и "Не ми пречи" е на много високо ниво! От останалите "Лъжа е", но той си е баш стил Вероника - цветове, идея. Но е доста различим и забележим. От последните години единствено "Аматьорка" и "In control" мога да похваля, и двата са на много високо ниво! "Пиши го неуспешно" пък е семпъл, но харизмата, чара и обаянието на Преслава са на фокус. Другото е зле. Още ме яд за махнатите кадри от "Ако утре ме губиш" и заменени с тези, на които се чекне на стълбите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава също има страхотни попадения, които тук масово се отричат и забравят. Една "Червена точка" за времето си беше невероятно нещо, тогава Галена нямаше толкова добри клипове като идея, заснемане и монтаж. Да не говорим за "Усещане за Мерилин", това е първият чалга клип с масовка, интересен, скъп и иновативен. Също и "Не ми пречи" е на много високо ниво! От останалите "Лъжа е", но той си е баш стил Вероника - цветове, идея. Но е доста различим и забележим. От последните години единствено "Аматьорка" и "In control" мога да похваля, и двата са на много високо ниво! "Пиши го неуспешно" пък е семпъл, но харизмата, чара и обаянието на Преслава са на фокус. Другото е зле. Още ме яд за махнатите кадри от "Ако утре ме губиш" и заменени с тези, на които се чекне на стълбите.

 

Имам предвид, че и без клипове като на Галена Преслава е успешен изпълнител.

За мен проблемът с чалгата по-скоро е, че клиповете са чалга като идея и заснемане. Яница си е турила лампа между краката, ама каква е идеята - гинекологичен преглед ли ще й правят или?

При Глория (а и не само де) най-големият проблем е, че масово няма символика, а нещата са доста банални и очевидни. Сюжетите й са блудкави, визиите - скучни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава също има страхотни попадения, които тук масово се отричат и забравят. Една "Червена точка" за времето си беше невероятно нещо, тогава Галена нямаше толкова добри клипове като идея, заснемане и монтаж.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен реално първият що-годе добър клип на Камелия е Ти си виновен. Преди това няма нищо кой знае какво.

Една Стрелките спират (която е снимана в хотел и дивани) слага в малкия си джоб голяма част от клиповете тогава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една Стрелките спират (която е снимана в хотел и дивани) слага в малкия си джоб голяма част от клиповете тогава.

"Залеза и зората" май също е от преди това? "Ти си..." не е ли първият черно-бял клип за поп-фолка?

Link to comment
Сподели в други сайтове

На големи глупости се начетох тук. Само един "Ти си" слага всичките клипове на Гло от този период в малкия си джоб. Изключителен видеоклип. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На големи глупости се начетох тук. Само един "Ти си" слага всичките клипове на Гло от този период в малкия си джоб. Изключителен видеоклип. :Vishenka_05:

И аз това им викам, ама спорят. Прикъзен сън - също!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз това им викам, ама спорят. Прикъзен сън - също!

Да, също скандален клип за времето си. Сещам се първите години на Планета, когато качеството на видеопродукцията им се вдигна, старите клипове стояха смешно до тях, а "Приказен сън" изглеждаше напълно адекватно. Да не говорим пък песента колко е брутална!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Големи философи, в този форум хората разбират повече от Люси и Йовко Петров, дето са снимали всички певици по онова време. Но къде тези хора ще се сравняват с мнението на хора от форума на Рамания. Същото както днес гледах Уорън Бъфет, винаги има хора, които знаят всичко. Няма смисъл да спориш с тях, гледай професионалистите. Щом Люси казва, че за онова време нейните клипове са били най, значи сигурно има нещо предвид, но той само си вади хлабя с това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пуснете си Хитът на Композиторът на година!

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Големи философи, в този форум хората разбират повече от Люси и Йовко Петров, дето са снимали всички певици по онова време. Но къде тези хора ще се сравняват с мнението на хора от форума на Рамания. Същото както днес гледах Уорън Бъфет, винаги има хора, които знаят всичко. Няма смисъл да спориш с тях, гледай професионалистите. Щом Люси казва, че за онова време нейните клипове са били най, значи сигурно има нещо предвид, но той само си вади хлабя с това.

По-скоро големия философ в случая си ти. Кой пък е Люси,че трябва да слушам мнението му, което не съответства с моето?

Люси е доста прехвален режисьор, но честно ако трябва да го нареждам до имена като Нанков,Милев, Башмоушън,Стенли и тоя Манов ми е нелеп направо. Да не говорим, че покрай добрите видеа, които прави от време на време, прави и толкова нелепи и аматьорски,че не е истина. Колко хора се изказаха, че Глория далеч не е блестяла с добри клипове и преди и сега, ти се опитваш да убеждаваш, че е обратното с някакви мнение на Люси.

Една анкета може би ще ти покаже мнението на масата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Обиновено песните на Анелия тук много се хвалят и се изкарват най-големите хитове. За мен това е истинската Анелия, може би затова не мога да харесам сеганшните песни, които пуска. Слушайте това и гледайте клипа и вижте каква огромна разлика има с днес.

Време е да смаже отново на подобно ниво, писна ми от нейните цигании.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Обиновено песните на Анелия тук много се хвалят и се изкарват най-големите хитове. За мен това е истинската Анелия, може би затова не мога да харесам сеганшните песни, които пуска. Слушайте това и гледайте клипа и вижте каква огромна разлика има с днес.

Време е да смаже отново на подобно ниво, писна ми от нейните цигании.

Супер силна песен. И като музика, и като текст, и изпяване, и клипа - всичко е изпипано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...