Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Поне чухме чалга песен в праймтайма... :1000 (29):

Жестока песен, адско чувство ама наистина беше смешно и грозно да е на плейбек...Добре, че свършва предаването, че Деса само тъпче :gun_bandana: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коцьо, Коцьо, Коцьо... поне да беше реален като братовчедка си и да не излагаш Деси Слава с този плейбек в праймтайма, да те еВа! :gun_bandana: Само като го видях и разбрах коя песен ще пее, ми стана ясно какво ще последва...
Link to comment
Сподели в други сайтове

Динко е една от най-противните селски мутри - изкарва пари, имитирайки патриотизъм и загриженост за хората. Още по-големия проблем е, че хората му се радват, понеже нямат никаква достоверна информация този човек какво всъщност работи. :1000 (27):

 

Чалга певица + селска мутра = ВНЛ :ba:

 

Жестока песен, адско чувство ама наистина беше смешно и грозно да е на плейбек...Добре, че свършва предаването, че Деса само тъпче :gun_bandana: :3fdb8960598fa63e:

 

Коцьо не може по друг начин. :dontknow: Забелязахте ли, че пак си изтъкваше гледанията? И като защитаваше Емануела на един от лайфовете, пак се хвалеше колко много гледания имал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://hotarena.net/liubovni-aferi-dinko-z...a-s-magazinerka

Тежка е.... тежка е короната селска - един голтак ти бие шута ... само за да дойде следващият такъв. :helpsmilie:

 

Тва ли ти е пикантерията бе? :D :D :D Това, че пяла на негов рожден ден нищо не значи, ама щом те влече съчинявай си глупости каквито искаш. И кога ли е с него ми е много чудно, след като всяка вечер си спи в нейната къща.

 

Ето достоверно интервю от самия него. ЦЪК

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тва ли ти е пикантерията бе? :D :D :D Това, че пяла на негов рожден ден нищо не значи, ама щом те влече съчинявай си глупости каквито искаш. И кога ли е с него ми е много чудно, след като всяка вечер си спи в нейната къща.

 

Ето достоверно интервю от самия него. ЦЪК

Да, Динко всъщност е администратор на страницата й :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис беше написал във фейса си "По-голяма излагация по тв скоро не бях виждал :D :D :D " но го изтри. Дали е заради плейбека? :1000 (29):

Василка мачка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://hotarena.net/liubovni-aferi-dinko-z...a-s-magazinerka

Тежка е.... тежка е короната селска - един голтак ти бие шута ... само за да дойде следващият такъв. :helpsmilie:

Плача !! Динко от Ямбол... Лика прилика са си и двамата от село, израснали с крави :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Плача !! Динко от Ямбол... Лика прилика са си и двамата от село, израснали с крави :1000 (29):

 

Ако в същия сайт напишат, че е с Обама пак ли ще повярваш? Иначе ти също си от село, тъпо е, че намираш нещо срамно в това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако в същия сайт напишат, че е с Обама пак ли ще повярваш? Иначе ти също си от село, тъпо е, че намираш нещо срамно в това.

Стига, ма, Бидиферковице. Толкова години не ти ли омръзна да плямпаш за това чудо на дивата природа Тотя Чаршафа? Умря й кариерата още преди да е постигнала каквото и да е, мир на праха й 🙏🏻

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако в същия сайт напишат, че е с Обама пак ли ще повярваш? Иначе ти също си от село, тъпо е, че намираш нещо срамно в това.

Така... Бидиферке само да ти поясня, че не ме срам да кажа, че съм от село! Панагюрище ако го имаш за село аз съм Лили Иванова. Динко и Тотя са си лика прилика, само си представете каква семейна идилия на къра сред кравите !!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига, ма, Бидиферковице. Толкова години не ти ли омръзна да плямпаш за това чудо на дивата природа Тотя Чаршафа? Умря й кариерата още преди да е постигнала каквото и да е, мир на праха й ����

 

Не и няма да ми омръзне анастасковице. Бисовете й не говорят за умряла кариера, ама ти гледай на нещата както искаш.

 

Така... Бидиферке само да ти поясня, че не ме срам да кажа, че съм от село! Панагюрище ако го имаш за село аз съм Лили Иванова. Динко и Тотя са си лика прилика, само си представете каква семейна идилия на къра сред кравите !!!

 

Защо имаш крава за нещо обидно, че с такава ярост и присмех го пишеш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не и няма да ми омръзне анастасковице. Бисовете й не говорят за умряла кариера, ама ти гледай на нещата както искаш.

Защо имаш крава за нещо обидно, че с такава ярост и присмех го изтъкваш?

Честно по- заблуден човек от теб не познавам, ама ти си знаеш де

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно по- заблуден човек от теб не познавам, ама ти си знаеш де

 

Ама защо си толкова загрижен за мен и какъв ти е проблема, че харесвам талантлива и красива певица? Всъщност какъв ви е проблема на всички с това, че подкрепям Татяна? Нали знаете, че ако подкрепях така Юнона, никой нямаше да си направи труда да ме отрази, но всички знаете, че относно Татяна говоря само истина, а тя не ви изнася и скачате като хиени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...