Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

 

Обиновено песните на Анелия тук много се хвалят и се изкарват най-големите хитове. За мен това е истинската Анелия, може би затова не мога да харесам сеганшните песни, които пуска. Слушайте това и гледайте клипа и вижте каква огромна разлика има с днес.

Време е да смаже отново на подобно ниво, писна ми от нейните цигании.

 

Брутална песен! Жалко, че по това време Ютуб не беше така разпространен, както и самия им канал, че не успя да се популяризира до нивото, което заслужава.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутална песен! Жалко, че по това време Ютуб не беше така разпространен, както и самия им канал, че не успя да се популяризира до нивото, което заслужава.

 

Същото мога да кажа и за тази песен. Може да е леко комерсиална, но също беше различна, макар и комерса, който носи в себе си.

Май беше крадена ли какво, чак я няма в канала на Планета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Същото мога да кажа и за тази песен. Може да е леко комерсиална, но също беше различна, макар и комерса, който носи в себе си.

Май беше крадена ли какво, чак я няма в канала на Планета.

 

Точно нея щях да ти пращам! :D

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скоро големия философ в случая си ти. Кой пък е Люси,че трябва да слушам мнението му, което не съответства с моето?

Люси е доста прехвален режисьор, но честно ако трябва да го нареждам до имена като Нанков,Милев, Башмоушън,Стенли и тоя Манов ми е нелеп направо. Да не говорим, че покрай добрите видеа, които прави от време на време, прави и толкова нелепи и аматьорски,че не е истина. Колко хора се изказаха, че Глория далеч не е блестяла с добри клипове и преди и сега, ти се опитваш да убеждаваш, че е обратното с някакви мнение на Люси.

Една анкета може би ще ти покаже мнението на масата.

A кой си ти? Люси е име което е познато в този бизнес, изкарва си парите с това и смятам, че мнението му тежи повече от твоето и моето. Но все тая, убеждавай и прави анкети за който си искаш. Всеки избира кой да слуша и мнението на Сашо пред фактите (6 награди за Глория за клипове и 2 за Камелия до 2004) поне за мен не важи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вероятно се е извинил и е казал защо няма да ходи.

Организаторът на този концерт беше evtimow и хубаво е да каже той как стоят нещата.

Малко късно ви отговарям, но сега видях какво се случва.

 

Галин наистина се успа, имаше участие предната вечер в Асеновград. Всички го отнесохме заради постъпката му, както той, така и аз, така и цялата останала организация. В крайна сметка, всичко е наред, той се извини чрез видеоклип публично, дари парите още в първия работен ден след концерта. Нещата утихнаха. Той сгафи, факт, но направихме най-доброто след това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше една "Налей си" беше мега яката!

Дам :3fdb8960598fa63e:

 

Помня, че клипът беше сниман на фонтаните в центъра на Пловдив, но в тубата не го откривам. Само това клипче има. Тук се е облякла ала Марго Лозанова, като изключим голия пъп :1000 (29):

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дам :3fdb8960598fa63e:

 

Помня, че клипът беше сниман на фонтаните в центъра на Пловдив, но в тубата не го откривам. Само това клипче има. Тук се е облякла ала Марго Лозанова, като изключим голия пъп :1000 (29):

 

Toва ми е една от любимите песни евър. Нелина тогава цепеше, после се позагуби.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Toва ми е една от любимите песни евър. Нелина тогава цепеше, после се позагуби.

През 2016 се завърна :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най - добрата песен:

 

Само Анелия е много грозна и прилича на травестит в клипа, което е нетипично.

 

През 2016 се завърна :3fdb8960598fa63e:

Завърна е много силна дума затова. Но беше малко по - актуална от нормалното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На големи глупости се начетох тук. Само един "Ти си" слага всичките клипове на Гло от този период в малкия си джоб. Изключителен видеоклип. :Vishenka_05:

 

Айде, бе. И кое му е изключителното? Ками се разхожда по сцената и уж, че е на прослушване. Има някаква наченка на сюжет, но не е ясно какво.

 

По тази логика Последен адрес е много по-добър клип с повече сюжет и игра. А е и по-стар. Като цяло Глория в този период има доста клипове, където го играе актриса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дам :3fdb8960598fa63e:

 

Помня, че клипът беше сниман на фонтаните в центъра на Пловдив, но в тубата не го откривам. Само това клипче има. Тук се е облякла ала Марго Лозанова, като изключим голия пъп :1000 (29):

 

Tова е страхотна песен!

Бях я забравил , направо ме върна в 1ви клас :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://hotarena.net/liubovni-aferi-dinko-z...a-s-magazinerka

Тежка е.... тежка е короната селска - един голтак ти бие шута ... само за да дойде следващият такъв. :helpsmilie:

 

И за да стане ясно всъщност как изглежда Динко от Ямбол:

 

2111003595.jpg

 

2111019397.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лияна се отказа от надпяване с Деса. Била обективна и си знаела възможностите.

 

Да ти кажа , не очаквах и да пеят честно :D

 

Стилна, оригинална, неповторима!

 

Олелеее :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Динко е една от най-противните селски мутри - изкарва пари, имитирайки патриотизъм и загриженост за хората. Още по-големия проблем е, че хората му се радват, понеже нямат никаква достоверна информация този човек какво всъщност работи. :1000 (27):

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...