Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

Хората, които не "следят" чалгата и певиците "отблизо" дори не знаят, че Преслава е дрогирана или пък, че въобще е имала проблеми с Бирмата. На мен ми се е случвало да си говоря с познати на тая тема и те с изцъклени очи ми отговарят "Да бе, Преслава наркоманка.... ". :3fdb8960598fa63e:

В шоуто имиджа й не е лош, напротив, дори мисля, че е за пример. Може Преслава да не е истинска, но в шоуто си създава имидж на въздържана, позитивна, весела, така че няма лошо да я гледа който си иска и да взима пример от нея, вярвайки, че тя си е просто такава. :az:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ами тъпо в такъв случай. Влизала е преди като такава, беше и участник, трябваше такъв да си остане, какво ще я натрисат като гост? Да бяха поканили друга звезда за гост...

Да видим в All stars кои ше бъдат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не отнася хейт във фейсбук самата Преслава, още по-малко тя като играч. Критиките са към предаването, че прави постановки. А за образ на наркоманка - това е сред изключително тесен кръг от хора, беше си поразвалила образа по-скоро около скандалите с Бирмата, може би и заради това влезе. И сега хората от екрана я видяха точно като лъчезарен и неконфликтен човек. Само един път викна на Луна за чиниите, ама то не може без да се отстояват позиции.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ритон са готини, но за съжаление покрай конфликтите с Кичка много олекнаха. Здравко още от Академията си го знам, че е сприхав.

В крайна сметка Кичка си има своите успехи - може да са били в миналото, но тя всяка година може да си позволи да напълни НДК, освен това онзи концерт се е състоял, обаче брадъра не направиха нищо по въпроса да го докажат. Не ги знам какво делят, ама на дърти години такива разправии са недопустими.

Силно се надявам Луна да не напусне, но май така ще стане, защото сега се поизчисти образът на Кичка, а за понеделник ще оставят да се разбере дали Луна е свалила опашката. Много я цакат и нея. Според мен тя е нужна на формата. Жалко, че е влязла с идеята да влиза в роли. Аз така и не можах по принцип каква е истинската Луна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако се има предвид мнението на публиката, хората искат "Ритон" да си ходят, не ги харесват.

 

Катя не се забелязва, а Здравко само твари! Луна и Кичка на финал! Всеки ден показват по нещо!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много мъжки постъпи Джино като си отряза косата ... а и така малко ще му олекне, щот не е лесно да си слагаш 1 литър гел и да я пипаш през 5 минути, за да се увериш, че е зализана. Нищо против него, но малко ме дразнеше така, а и сигурно още много дълги години нямаше да се осмели да си смени прическата, още по - малко да се обръсне. Не стана по - грозен и няма от какво да се притеснява. Друг е въпроса, че е леко нечестно едни да си режат косата, а други да пеят 1 песен .. какво като е чужда? Поне да ги бяха накарали да изпеят 'Напипай го' или друга подобна пошла песен, по - интересно щеше да е и по - можеше за се запънат, а те пяха хубави песни ..

Лухче май не си е свалила опашката .. много я е страх да я видят без нея щом чак в кенефа влиза да я оправя ... аз предполагам, че нейната си коса е тънка, може би рядка и къса. На нея това 100% не й харесва и за нищо на света не би се показала така.

В понеделник предпочитам да си тръгнат Ритон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много мъжки постъпи Джино като си отряза косата ... а и така малко ще му олекне, щот не е лесно да си слагаш 1 литър гел и да я пипаш през 5 минути, за да се увериш, че е зализана. Нищо против него, но малко ме дразнеше така, а и сигурно още много дълги години нямаше да се осмели да си смени прическата, още по - малко да се обръсне. Не стана по - грозен и няма от какво да се притеснява. Друг е въпроса, че е леко нечестно едни да си режат косата, а други да пеят 1 песен .. какво като е чужда? Поне да ги бяха накарали да изпеят 'Напипай го' или друга подобна пошла песен, по - интересно щеше да е и по - можеше за се запънат, а те пяха хубави песни ..

Лухче май не си е свалила опашката .. много я е страх да я видят без нея щом чак в кенефа влиза да я оправя ... аз предполагам, че нейната си коса е тънка, може би рядка и къса. На нея това 100% не й харесва и за нищо на света не би се показала така.

В понеделник предпочитам да си тръгнат Ритон.

 

Много се дразня, че така ги жалят Ритон!

На мисията с фобиите върху Гъмов изсипаха какви ли не лайна, а върху Катя - плюшени играчки и пера!

 

Ще кажа на Луна евала, ако не се поддаде и не си свали опашката! Няма да я обикнат повече, ако не го направи! И как й крещяха, въпреки че не е взела финално решение. Дано не се отметне от себе си.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще си свали опашката и ще позволи хората да я видят плешива? Нали се сещате какво ще се изсипе върху нея.Дано не я свали!

Отношението към Ритон обаче почва да ме дразни.Такова лансиране не си спомням да е имало.. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Качили са снимка в страницата на Вип Брадър - ''Кой ще напусне къщата?'' и най-много коментари и харесвания са за Ритон и Кичка.

Лунна за първи път не е най-мразената.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Качили са снимка в страницата на Вип Брадър - ''Кой ще напусне къщата?'' и най-много коментари и харесвания са за Ритон и Кичка.

Лунна за първи път не е най-мразената.

 

Чак не мога да повярвам какъв хейт има към Ритон в момента. Не го очаквах, мислех си че Кичка ще е по-оплюваната, макар че и аз съм на нейна страна.

 

Преслава днес ли ще се връща? Дано наистина да е само гост звезда, защото иначе няма е честно, особено ако спечели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Качили са снимка в страницата на Вип Брадър - ''Кой ще напусне къщата?'' и най-много коментари и харесвания са за Ритон и Кичка.

Лунна за първи път не е най-мразената.

 

Най-много коментари са за Ритон да си тръгнат чак учудващо много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само че забравяте, че вотът е положителен. Ако беше отрицателен, Луна щеше отдавна да си е заминала, а и Кичка. Може би и Люси, Джорджано, Деян и вероятно все пак Моника.

Според мен Луна си заминава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Влизането на Преслава според мен е сценарии, много ясно стана онзи ден Гъмов се прехласва по нея, брак ще и предлага и сега тя ще влиза :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...