Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ох, ако и това не е нагласено хахах

Лухче не може да не знае за Ненчо.

Иначе Ритон-Кичка омръзнаха. Съсипаха я тая Кичка. Едва ли лъже за залата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, ако и това не е нагласено хахах

Лухче не може да не знае за Ненчо.

Иначе Ритон-Кичка омръзнаха. Съсипаха я тая Кичка. Едва ли лъже за залата.

 

Аз Здравко не мога да го понасям! С какво право обижда така брутално..пълен истерик!

И аз мисля, че Кичка не лъже и предпочитам нея пред Ритон...

За Луна нямам представа... :1000 (29): незнам дали всичко това е сценарий.. дали тя наистина си вярва, но не ме дразни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въобще не мисля, че Кичка лъже.Една съесем наивна проверка води до зали в Чикаго,Лос Анджелис и Лас Вегас, да не говорим че ги попиля с песента си за "Напудреният Орфей".
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че Кичка е една пълна смешница и да спреш на всички вечерята, за да им кажеш "Между другото който иска да ме пита за концерта ми в Сизърс Палас ..." само го доказва.

 

Ритон-ци и те са там да си рекламират концерта април месец, но Катя се държи така умерено, че не дразнят толкова.

 

Ненчо беше трагичен, все едно бяха пуснали Бойко Борисов в Оцкови вокали. Вече може да сме убедени, че Луна ще страда по-малко за КТБ след като си получи паричките от шоуто. :Vishenka_05:

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая вечер Кичка удари ритонците по болното им място за липсата на деца, но пък и тоя Здравко ще излезе много долен - нямала концерт там, нямала еди какъв си успех, сакън да не някой да е повече от другия.

В тая естрада ще се изядат, те чалгарките така не биха се карали помежду си, явно с възрастта кариерата ти става много важна и трябва постоянно да доказваш нещо, много жалки са отстрани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да твърдя имала ли е, нямала ли е концерт Кичка. Чак в лъжа не мога да я обвиня, ама Ритон ги разбирам, че и се дразнят, защото тя сама си го предизвиква това държание към нея. Не спря да мърмори за нещо, все с претенции, все да се наложи. Сама прекъсна вечерята с цел да се заяжда и да се прави на важна, а после реве... Здравко наистина от време на време и той не е прав и много избухва, ама честно казано и мен би ме дразнила ако съм в една къща с нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук става въпрос за его и колко си го мерят.Напълно в реда на нещата е Кичка да реагира така след като едва ли не изкараха Светлана по-талантлива и успяла от нея.В интерес на истината знам поне 3 песни на Кичка срещу една "Джалма" на Ритон-ци.

 

Здравко от своя страна се държи като чорбаджия.В пъти по-приятно ми е да гледам накърнено его отколкото самозабравил се не толкова впечатляващ певец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз в общи линии спрях да го гледам. Само ей така поглеждам колкото да мога да се включа в разговорите, когато стане на въпрос за Вип Брадър. :1000 (29):

Нищо позитивно няма вече в предаването - едните се карат за кухнята, другите си мерят кариерите, моделките си дърпат косите, а Луна е за психодиспансер.

Не знам Гъмов как издържа. :1000 (29):

 

пс: Дует Ритон са много над Кичка като успехи и известност.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега го погледнах, беше ми любопитно. Много грозно, чак ми стана неудобно, как ги клевети за да става сеир. Това възпитава във всички нас един много много лош ориенталски маниер. Anyway, който иска е свободен да го гледа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

От брадъра се подиграват с Кичка ми се струва. Какво е това отношение на Ритон към нея? Защо въобще продуцентите позволяват? На страната на Кица съм. Такива обиди и тонът, който ЗДравко й държи, а напоследък и Катя си показва рогата, не мисля че заслужава.Тя е в пъти по-успешна от тях, дори и към днешна дата. Да почне да си отваря устата Кичка и да ги срине, че много неща може да каже.

Иначе Луна цепи отвсякъде... :)

Моника и Светла са мноооого прости к...и. Катрин никога не е била бита, просто винаги през годините се е опитвала да насочи вниманието си към нея. Същата е и тя, ами даже преди година две беше доста гладна.

Другите не ми правят впечатление. Гъмов ми беше забавен, ама вече ми идва туу мъч..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не е изкарал Светлана по-успешна от Кичка...В играта участваха най-вече Ритон, Преслава и Кичка, като най-известни...и тук таме Люси и Гьмов. А и тазм игра беше супер интригантска. Здравко и той не прави добре понякога, ама и Бодурова не е по-малко самозабравила се, веднага като влезе и почна с претенциите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евгени: Това е любов тип морзова азбука :1000 (29): :1000 (29):

 

- Обичам те!

- Мерси! :1000 (29):

 

Разговорът между Моника и приятеля й, ме остави без думи просто. От толкова много време да не си чувал половинката си, и когато се чуете да няма какво да си кажете...та те през цялото време се чудиха какво да дрънкат, за да не мълчат. Очаквах и за времето да започнат да си говорят. :mf_surrender: Голяма любов, какво да кажа.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Този разговор между Моника и възлюбения й ме хвърли в неудобство.... То не става и да се посмееш, толкова е зле...

Нека моника да си ходи, не й вярвам на крокодилските сълзи... А и тя иска, защото вижда, че взеха да й вадят кирливите ризи...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна продължава да разбива! :roll1: Тази история с Бойко беше грандиозно завръщане към предишния образ, но ще ми е малко жал ако не се преструва и накрая наистина се разочарова от истината...

Иначе кой би повярвал, че една на вид залязла ретро звезда като нея може да е ТОП име вече няколко седмици... Трябваше да подготви нещо ново, което да представи в предаването, имаше голям шанс да направи голям хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...