Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Защо бързате да си хвалите фаворитките, като клипчетата ще дойдат? :whistling:

 

След днес, просто млъкни! :) КРАЙ!

 

Едно към едно с оригинала. :notworthy:

 

Боже , Емилия е уникалнаа....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, за една вечер Деса с главна женска роля в най-гледаното предаване в праймтайма и с ТОП прием на концерт в най-голямата зала... Нека й е зле... :1000 (29):

С Ивана трябваше да изпеят дуета, представям си какво щеше да стане ако се бяха комбинирали две от най-добре приетите!

Глория наистина е липсвала, щеше да си пасне страхотно с тях!

 

На мен обаче ми се струва, че в последните седмици е имало големи промени по сценария за концерта. Уж щеше да има други изпълнители, уж бенда щеше да свири само ретро песни, уж половината щяха да представят нови сингли... а накрая някои като Галена и Преслава дори не си пяха тазгодишните самостоятелни хитове... Но мисля, че се е получил добър и успешен концерт, ще почакам да го видя в цялостност за да мога да коментирам. Радвам се, че имена като Ивана и Деси Слава са пяли и красиви песни извън дискографията си- само така!

Link to comment
Сподели в други сайтове

С най-добър прием: Ивана, Преслава, Галин, Джена, Деси Слава!

 

Като цяло две неща ме учудиха: Галин се прие по-добре от Фики, а очаквах да е обратното - и второто - "Генерал" на Анелия не се прие чак толкова силно, колкото се надявах. За Бога, дори "Ти къде беше" на Джена се пееше по-силно, а ние я смятахме за провал ... като цяло самия микс на Анелия беше някак протяжен, дори като запя "Погледни ме в очите" не се пееше чак толкова силно, колкото на други ретро песни.

 

Много ми хареса Цура, докато не се появи 100 кила обаче - яко ни отегчи тогава.

Напоследък рядко сме на едно мнение, но и на мен ми направи впечатление, че "Погледни ме в очите" беше най - слабо приетата песен от микса на Анелия, а "Генерал" най - добре приетата. Но съгласи се, че Ана пя след 1000 гайди на килата. Сега... това беше хипер нагло, въобще цялата идея даси пеят цели народни песни беше излишна, нали имаха фолклорен концерт. Ивана, Деса, Джена., Фики, Пики и т.н. това са едно половин час без да броим и бисовите изпълнения и речите.

 

Дуета на Галена и Деси се прие по - зле от "Диагнозата" и "Кой", за какво говорим?

 

Мария пя уникално зле. Аз съм потресен, просто потресен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мноооого проточен концерт! От 19:30 до 00:00! :gun_bandana:

На мен като цяло ми липсваше концепция. Прекалено хаотично излизаха и пяха някакви песни, водещите се появиха само 2-3 пъти, нямаше кой да обяви изпълнителите, нямаше кой да създаде настроение. Все едно половината Пайнер са били около Арена Армеец по това време и са излязли да изпеят по някоя песен ей така между другото.

Ивана, Цветелина Янева и Галена пяха по 20-25 мин! Че на всичкото от горе и 100 кила си пя негови песни, след Янева.

 

Иначе изживях 2 леки шока за вечерта:

1. Извикаха Татяна на бис :1000 (29):

2. Галена почти не я отразиха. Помислих, че публиката е изморена, но пък веднага след нея излезе Преслава и всички избухнаха.

 

Слаба работа като цяло, концертите в НДК бяха 100 пъти по-добре.

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мноооого проточен концерт! От 19:30 до 00:00! :gun_bandana:

На мен като цяло ми липсваше концепция.

 

Слаба работа като цяло, концертите в НДК бяха 100 пъти по-добре.

 

Ще си дойдем на приказката, ама нека мине адреналина. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мноооого проточен концерт! От 19:30 до 00:00! :gun_bandana:

На мен като цяло ми липсваше концепция. Прекалено хаотично излизаха и пяха някакви песни, водещите се появиха само 2-3 пъти, нямаше кой да обяви изпълнителите, нямаше кой да създаде настроение. Все едно половината Пайнер са били около Арена Армеец по това време и са излязли да изпеят по някоя песен ей така между другото.

Ивана, Цветелина Янева и Галена пяха по 20-25 мин! Че на всичкото от горе и 100 кила си пя негови песни, след Янева.

 

Иначе изживях 2 леки шока за вечерта:

1. Извикаха Татяна на бис :1000 (29):

2. Галена почти не я отразиха. Помислих, че публиката е изморена, но пък веднага след нея излезе Преслава и всички избухнаха.

 

Слаба работа като цяло, концертите в НДК бяха 100 пъти по-добре.

100 Кила е много нагъл... не знам Пайнера защо му е разрешил. Аз гледах на Галена и на Преслава изпълненията и да ти кажа и двете имат своите плюсове. Галена показа как се прави шоу, а Преслава показа как да направиш шоу само с глас и хитове, това е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забравих да спомена, че и Емилия много ми хареса - тя беше първата на която станахме прави повечето.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много гадно, че не го излъчиха.... Не мога да им разбера златната логика на Пайнер.

 

Ами залата бе наполовина празна и то с толкова много покани. За последния етаж, който събира къв 4000 души пък въобще не се продаваха билети и бе затворен. Като сложиш и 3000-3500 зад сцената и половината празно игрище какво да излъчват?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напълно излишна първа част, макар да се избухна на Емануела, Александрова, Галин, Фики.

Концертът почна от Нещо нетипично и бенда.

Страхотен прием на Деса, още на първите акорди на Казваш, че ме обичаш. Жалко, че имаше проблем с микрофона и не можа да се включи с Мангава тут мангава. Но като държание беше мн освободена, а визията от 2003, жестока.

 

Блестяща Емилия! Браво!!!

 

На Галин се кефеха повече сякаш, особено на С мене да вървиш, но и на Фики се избухваше.

Джена, Анелия, Галена и Преслава са ясни, макар накрая хората да почнаха да си ходят.

И кой каза, че не се знаят ретро песните? Щом и на Къде си батко се пееше?!

Янева получи як прием, особено с 100 кила, но сякаш беше мн дълга тяхната изява.

 

Мара е глупачка, за нея кариерата й почва от Кости...

 

Общо взето теренът беше рехав и секторите от А1 не мн пълни, но С и В бяха ок, даже на С почти нямаше празно.

 

Сцената не беше нищо особено. Жадни за любов трябваше да се изпее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нарочно не го излъчваха на живо, за да може повече хора да отидат в залата. Аз може би нямаше да отида, ако можех да го гледам вкъщи пред ТВ-то, а вярвам, че и още много други биха направили така.

 

За прием - в началото публиката изригваше на почти всеки излязъл. Но категорично Галин беше най-аплодиран. На Яница и Теди Александрова също много избухнаха. Ивана, Деси Слава, Емилия и другите топ имена няма смисъл да ги споменавам, викаше се яко и на тях.

 

Джулия представи нова песен, леко баладична. Много ме кефи това момиче. Дано скоро излезе в нета. :)

 

Имаше 2 гафа за вечерта - Райна и Ивана на моменти не си влизаха навреме с пеене в песните, разминаваха се с музиката, а при втората имаше и сериозно пръщене и смущения в звука на една от песните.

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Лъжа е....

 

8494268r.jpg

 

Незнам преди Бис-а ли е това или преди началот она концерта, но определено не беше такава залата на "Лъжа е"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана размаза буквално за пореден път!!! Нещо страшно беше!!! Въпреки проблемите със слушалките, които захвърли си се справи убийствено. Деса също с много добър прием.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Незнам преди Бис-а ли е това или преди началот она концерта, но определено не беше такава залата на "Лъжа е"

 

Съжалявам, но е точно по време на "Лъжа е".....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това 100% Преди или След концерта !!!

Няма как да е, защото залата тогава е светла. Аз също си тръгнах на Лъжа е. Уморих се, доспа ми се, нищо че още клеча тук хаха

 

Мн хора почнаха да де изнасят още на Янева и Анелия. Това е пик от А секторите, а там по начало имаше по-малко хора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нз аз на тия клипчета на Деса не виждам прием като за някъф топ. Иначе браво, ако изключим Дельо - и продължавам да смятам, че на Фатмишка трябва да и забранят със Държавен вестник да пее родопско - си е подбрала ок песните и пее наживо, ама приема и е вял. Ако това е като за топа, толкова по-зле за целия концерт.

 

Иначе интересното около концерта ми се видя откриването от леля Ванче и Трио Сопрано - неочаквано добра комбинация, и нещо ново и изненадващо от кокошарника, и биса за Татяна, дано не е бил крайно измислен.

 

Преса що ми се струва, че не е изневерила на себе си и на живо е само първия куплет от Лъжа е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съжалявам, но е точно по време на "Лъжа е".....

 

Махай се никой не ти вярва... :lol: Не се чуди какво да изсмукаш!

 

Много се радвам за успеха на концерта! Най-накрая затвори усти!!!

 

За Деси Слава не съм очаквал да е в топ 3! Мислех, че пак ще е с неадекватни песни..но браво!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е... докажи, че тази снимка е правена тогава, аз се изнесох точно на БИС-а на Преслава и редовете още бяха пълни.

 

След като предавах цялава вечер на Тишо, а той на вас... да изкажа моето мнение. Браво на Пайнер! Отдавна не са имали толкова добър концерт. За пръв път идеята за ретро блок беше почти перфектно реализирана, с някакви изключения. Милко Калайджиев много издразни как излезе от никъде... :D Татяна получи първия бис в живота си, мисля! Евала, песните и са жестоки. Малина се размаза, интересно ми беше, че само при нея като подкани публиката, направо цялата публика светна с разни телефони на "Студ", беше уникално! След нея подканиха Соня Немска и Галена, но при тях не се получи толкова сполучливо. Соня Немска изненада много приятно със "В Сряда се приготви".

Ивана, Галена, Преслава, Татяна, Фики, Галин, Роксана, Теди и Деси Слава бяха приети много добре. Тони Дачева с "бедни и богати", всякаш не се приеха много добре. Анелия милата многооо се прецака... ужасен подбор. На 100 кила откачиха... общо взето маай това... :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...