Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Става интересноо :D Не очаквах да се престрашат точно в тази година след рязането оттук-оттам. Ако направят концерт с оркестър, както си му е редът, може и да им се получи. Митьо да разпореди на този концерт да участват само тези, които могат и искат да пеят с оркестър/бенд. Да видите тогава как 20-на пълнежа веднага отпадат и става един сносен концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предричам провал, освен ако концерта не е безплатен.

Те една зала 1 не могат да напълнят какво остава за арената.

залата ще е препълнена!

 

с такива изпълнители няма как да е провал Галена,Преслава,Деси Слава,Фики,Ивана,Галин,Андреа,Емилия,Анелия,Джена,Яница,Кали ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че това ще е най-голямата греда за поп фолка някога.

Дано да греша.

 

13 Год. музикални награди на Тв Планета беше най-добрия концерт от години

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Митко Пайнера едва ли ще направи концерт само с изпълнители от старата ВИП генерация.(Ивана,Глория,Тони Дчева и т.н)Със сигурност ще има Фики,Галин,Яници,Роксани Оцковата и тя.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Концертът ще е меко казано изненадващ - нямате идея какво ще се случи...Искате да ви кажа? Е, няма...:)

Еее,стига де поне малко загатни малко .. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз съм 100% убеден, че ако не са замислили нещо добро и интересно, изобщо нямаше да се впуснат в тази авантюра. Защото иначе с този концерт "Пайнер" може да се закопае много надълбоко. Дъртият димитровградски не е изкукал дотолкова, че да си направи ритуално самоубийство с плейбек певачиците през празна Армеец. Същата тая Армеец, в която Слави и Цеца изкъртиха няколко месеца по-рано, а Брена ще изкърти само месец преди 01.12. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концертът ще е меко казано изненадващ - нямате идея какво ще се случи...Искате да ви кажа? Е, няма...:)

Ако ти вярваш, че ще им се получи, значи наистина ще им се получи. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Крайно време беше да се обяви. Вече няма да ми се налага да си мълча за това. :1000 (29):

Смело решение от страна на Пайнер, но то именно със смелост и риск понякога се получават добри неща. Надявам се, че ще имат интересна и различна концепция за този концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концертът ще е меко казано изненадващ - нямате идея какво ще се случи...Искате да ви кажа? Е, няма...:)

Няма, защото нямаш какво да ни кажеш :roll1:

И аз го виждам като провал, но дано греша

Link to comment
Сподели в други сайтове

ХАУАХАХАХААХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХААХАХХААХХА

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Къде сте сега Фокси, Камелия и още 1-2 хейтъра, които така се смеехте, че нямаше концерт в Пловдив??? !! Оп, ИЗНЕНАДА!! Нали ви казах.. :whistling: :whistling: :whistling: Ще има самоубийства..

 

Иначе, БРАВО!!!! Най-накрая!!! :1000 (33): :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно, колко ли ще е входа и съответно - колко ли ще е пълна залата? Щото мааалко леко ме съмнява че актуалните изпълнители на кокошарника да продадат 10000 и отгоре билета за стандартното си 6часово плейбек шоу на куцо, кьораво и сакато, при условие, че в последните години се затрудняват да напълнят зала 1 на НДК, която с три пъти по-малко капацитет. (Да не споменаваме феноменални плейбек народен концерт пред цели 350 души в Ст Загора)

 

Потготвили са нещо ново? Живо пеене? Евентуално с бенд? Без плейбек? (Начи отпадат Дъртия Малинаж и Андреа със сигурност) Ще разчитат на стара гвардия? Или наричания Инженер Димитров си прави сепуко и ще обяви че концерта е прощален за фирмата, поради фалит?

 

С две думи с нетърпение очаквам появата на по-подробно инфо за събитието.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В последните 3-4 години при всяка подобна новина тук започваха да се изхвърлят като аслани, а накрая се връщаха като нас*ани. Бъдете по-умни и умерени този път, че много им се насъбра на едни пайнерско-зависими... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно, колко ли ще е входа и съответно - колко ли ще е пълна залата? Щото мааалко леко ме съмнява че актуалните изпълнители на кокошарника да продадат 10000 и отгоре билета за стандартното си 6часово плейбек шоу на куцо, кьораво и сакато, при условие, че в последните години се затрудняват да напълнят зала 1 на НДК, която с три пъти по-малко капацитет. (Да не споменаваме феноменални плейбек народен концерт пред цели 350 души в Ст Загора)

 

Потготвили са нещо ново? Живо пеене? Евентуално с бенд? Без плейбек? (Начи отпадат Дъртия Малинаж и Андреа със сигурност) Ще разчитат на стара гвардия? Или наричания Инженер Димитров си прави сепуко и ще обяви че концерта е прощален за фирмата, поради фалит?

 

С две думи с нетърпение очаквам появата на по-подробно инфо за събитието.

Най-вероятно ще има бенд и целият концерт ще бъде на живо... от сега знам кои изпълнители ще са заети :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

В последните 3-4 години при всяка подобна новина тук започваха да се изхвърлят като аслани, а накрая се връщаха като нас*ани. Бъдете по-умни и умерени този път, че много им се насъбра на едни пайнерско-зависими... :whistling:

 

 

Напротив на тебе много ти се насъбра и сега не знаеш какво да кажеш и тая новина ти дойде като гръм от ясно небе, с което още веднъж доказа, че след изгонването на Камелия от Пайнер, нямаш ниикакво вътрешно инфо!! И това те влудява!! От сега почвай да мислиш как ще плюещ,защото концерта ще е изцяло на живо с бенд и всичко останало!! Твоята може да си купи билетче и да слуша хитове..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Междудругото ми е интересно колко е наема на залата и какво са възможностите концерта да бъде изгонен оттам, ако Бойко, Фандъкова и компания се изкажат че не му е мястото там ... Чисто теоретично нали, би било хубаво, ако кокошарника някак си надскочи възможностите си и собствената си ограниченост и спретнат един як концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какъв ще е тоя концерт, ама в Бургас е пълно с плакати и по автобусите и навсякъде с концерти на БГ изпълнители, народни изпълнители, а ние само един концерт- това си е направо срамота. Другия жанр имат много повече концертни изяви от нашия попфолк- за какво говорим.

Дори и в Гарнизонния Военен клуб в Бургас на 28 август ще има концерт -спектакъл на един народен певец. Нешка Робева и тя ще има спектакъл.

Концерт "Спомен за Гого" предстои в Летния театър в Бургас, всички БГ легенди от старата генерация пак концерт в Летния театър ще има, турнето на Миро, а попфолка- какво, излага се. Никакви концертни изяви- само в клубовете и дискотеките, това е направо не е за коментиране дори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На пайнерски изхвърляния се нагледах и наслушах в последните години. Все нещо обявяват и заявяват. И всеки път обявяват живо пеене и бендове и ефекти и какво ли не, а нарая все същото старо и до болка познато. 4 години не смееха да излязат на турне. А като го направиха, така се "харесаха", че после премонтираха всички миксове. Па беше уж лудница за наградите, а се оказа скука и позьорщина. И бяха лакардии цяла пролет за 25 години Пайнер, а накрая ги изгониха от "античния" като кучета. Па се преместиха в Ст. Загора и едвам 350 билета продадоха. Че и за лятно турне намекваха, па накрая нищо. А покрай Цеца си бе жив ташак. Приказки, заглавия, интервюта, навиване на пружинката и накрая едно голяво нищо плюс снимки на Анелия с Цеца. Не е лошо да си припомнят тези неща дежурните тролещи ту преди да навиват пружинката отново.

 

Толкоз от телефона, засега от мен. Довечера ще ви покажа кадри от това, за което говори Зайка....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...