Jump to content



Емануела - Свекървище


Препоръчани коментари

Различно, иновативно, безпрецедентно, политически коректно и философки компетентно, развива социална тематика без да се допира до англо-саксонското мислене, но и не се откъсва напълно от западния мироглед за феминизма. Музикантско, ефектно, доближаващо се до исторически доказани класики. Оценката напълно безпристрастно от моя страна е 10/10.

zach-campbell-zachary-campbell.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Различно, иновативно, безпрецедентно, политически коректно и философки компетентно, развива социална тематика без да се допира до англо-саксонското мислене, но и не се откъсва напълно от западния мироглед за феминизма. Музикантско, ефектно, доближаващо се до исторически доказани класики. Оценката напълно безпристрастно от моя страна е 10/10.

zach-campbell-zachary-campbell.gif

Дума по дума, каквото мисля, но напълно обратното.

Нейните песни и клипове не се различават от поне десетилетие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добро! Това мисля, че ще е хит? Класи над Втори дом, че дори за мен е много по-добра от Устните ти мръсни. Става ми любимото след Направо в коша.
Единствената ми забележка е, че Асенов явно е използвал отсвирите от Граници. Иначе текста е брутален, нахъсващ както тя си го може. Видеото е също толкова добро като предното. 
Ами този път съм повече от доволен! От Направо в коша не ми е харесвала повече нейна самостоятелна песен, наистина ми е много над всички. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DarkChild каза:

Дума по дума, каквото мисля, но напълно обратното.

Нейните песни и клипове не се различават от поне десетилетие.

Буквално не ме интересува

monkey-makeup.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела има толкова много повече потенциал. Започнала е да прави някакви песни ей така на конвейер, за 2 дни текст, за 2 часа клип, 2 часа монтаж и айде. Сама се забива супер жестоко. И тази песен ще мине и ще замине

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом Рамания хейти значи ще е хит!

преди 3 минути, DarkChild каза:

Но ми отговори, че и с gif. Типично за едно свекървище.

Ами ти цитираш мой пост, значи би следвало да ти отговоря. По принцип ти игнорирам скучните опити за заяждане, но сега реших да те успокоя че ги забелязвам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако и тази песен й забие на 1 милион гледания за месеци:
monkey-makeup.gif

преди 7 минути, Гальо каза:

Емануела има толкова много повече потенциал. Започнала е да прави някакви песни ей така на конвейер, за 2 дни текст, за 2 часа клип, 2 часа монтаж и айде. Сама се забива супер жестоко. И тази песен ще мине и ще замине

потенциалът й винаги е бил повечко за магистралата, откколкото в пеенето 😘 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Гальо каза:

Емануела има толкова много повече потенциал. Започнала е да прави някакви песни ей така на конвейер, за 2 дни текст, за 2 часа клип, 2 часа монтаж и айде. Сама се забива супер жестоко. И тази песен ще мине и ще замине

Ох, не и Алисия фенс да го каже това след като е обявил “Сряда” за нещо по-различно от еднодневна боза която никой не забеляза. Както и повечето ѝ предни опити от последните няколко години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Emanuela.Carey каза:

Щом Рамания хейти значи ще е хит!

Ами ти цитираш мой пост, значи би следвало да ти отговоря. По принцип ти игнорирам скучните опити за заяждане, но сега реших да те успокоя че ги забелязвам.

Интересно ми е наистина ли ти харесва, или е яко ирония това😂 Това буквално е бейсик мазньоч с малоумен текст. Кога изобщо е ставала хит песен, в която се пее ходи при майка си смотльо 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Гальо каза:

Интересно ми е наистина ли ти харесва, или е яко ирония това😂 Това буквално е бейсик мазньоч с малоумен текст. Кога изобщо е ставала хит песен, в която се пее ходи при майка си смотльо 

Не знаех че само задълбочено философски чалги стават хитове. Нека попитаме Теди Александрова или Джордан който трябваше напълно да се затъпи като материал, за да го забележат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Emanuela.Carey каза:

Ох, не и Алисия фенс да го каже това след като е обявил “Сряда” за нещо по-различно от еднодневна боза която никой не забеляза. Както и повечето ѝ предни опити от последните няколко години.

Е това пък грам няма нищо общо. Алисия поне всяка песен и е в различен стил, и като музика и като текст, че и като видео. Тръгнали сме я да я сравняваме с падението на Емануела. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

О не стига с тия Тенджери.... Пак е прекалил с баса гръмна ми главата...

Припевите ми напомнят на друга песен ама коя беше..

Предпочитам това

svekarvishte-dvd-31.jpg.c3c030b3bbf1bf5380229cb590b86347.jpg

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами хит ще е, 3 припева, има-няма куплет и половина, това само от едно слушане ти се набива в главата! Яко, че се е върнала при Биолчев. Сигурно този проект е наполовина по-евтин от "Втори дом", а ще е двойно по-голям хит. 

Песента изглежда направена с абсолютна лекота, чист аранжимент и звук. Абсурдно е да забелязвам и да ми правят впечатление такива  неща, но това е ефекта на Тенекията и бълвнето му на продукция. 

9/10 и от мен. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Emanuela.Carey каза:

Щом Рамания хейти значи ще е хит!

Ами ти цитираш мой пост, значи би следвало да ти отговоря. По принцип ти игнорирам скучните опити за заяждане, но сега реших да те успокоя че ги забелязвам.

Мерси, успокоих се страшно много.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Гальо каза:

Е това пък грам няма нищо общо. Алисия поне всяка песен и е в различен стил, и като музика и като текст, че и като видео. Тръгнали сме я да я сравняваме с падението на Емануела. 

Алисия дрехите не си сменя, пък камо ли материала. NEXT

Като говорим за падения тя е първа в списъка дето изгони целия Ара Мюзик и пак само с дуети успя да прокопса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Emanuela.Carey каза:

Алисия дрехите не си сменя, пък камо ли материала. NEXT

Като говорим за падения тя е първа в списъка дето изгони целия Ара Мюзик и пак само с дуети успя да прокопса.

На Емануела вече и дуети не помагат! Кой, всъщност беше последният й хит? ☠️😭

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

На Емануела вече и дуети не помагат! Кой, всъщност беше последният й хит? ☠️😭

Устните ти мръсни още е в класациите 🥰

Къде е продутия хит Телефона? Или Инсомния дето плати реклами в три социални платформи и пак до никъде? Или Сладка Работа дето уж иновативен хит от Кости пък умря за две седмици?

А ти вече си в категория врагове!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

Хит,който вече гърми в 3 апартамента-в моя,в този на @Emanuela.Carey и на @meleto !

Чух я. Нещо не ми се запамети. Малко по-добре от предната, но не знам дали ще си я пусна втори път. Втръсна Емануела с текстовете-кълнежи. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Чух я. Веднага я запаметих. Същото високо ниво като предната, след малко ще си я пусна за 20ти път. Обожавам Емануела с текстовете-кълнежи. 

Ей за тоя коментар сега ще си пусна всичко на Графа ❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...