Jump to content

Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Марче по-добре, че изпя "Най-добрия", за да има този сносен прием, иначе на "Спомен" се съмнявам да бяха реагирали и да я помнят. На "Не те обичам" щяха. Дотам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Марче по-добре, че изпя "Най-добрия", за да има този сносен прием, иначе на "Спомен" се съмнявам да бяха реагирали и да я помнят. На "Не те обичам" щяха. Дотам.

 

Съмнявам се някой да не помни или поне да не знае Спомен...според мен точно с нея щеше да си получи най-добрия възможен за нея прием, но то не е вода да го налееш, а акъл.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе как няма да помнят "Спомен", луди ли сте .. покрай нас даже на песента на Соня се пееше.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съмнявам се някой да не помни или поне да не знае Спомен...според мен точно с нея щеше да си получи най-добрия възможен за нея прием, но то не е вода да го налееш, а акъл.

Не знам, но песен като "Погледни ме в очите", която е супер известна, получи един такъв рехав прием...

"Спомен" е хубава и беше хит през 2000, но Марче кога я е пяла, за да знаем как я приемат хората... Както и да е. За мен тя се представи добре. Не знам как е пяла, аз на място трудно преценявам, всички ми звучат еднакво. Но Емилия разби.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, но песен като "Погледни ме в очите", която е супер известна, получи един такъв рехав прием...

"Спомен" е хубава и беше хит през 2000, но Марче кога я е пяла, за да знаем как я приемат хората... Както и да е. За мен тя се представи добре. Не знам как е пяла, аз на място трудно преценявам, всички ми звучат еднакво. Но Емилия разби.

 

Ми хората бяха изморени, Анелия допълнително ги отегчи с "Искам те, полудявам", а и "Погледни ме в очите" е леко протяжна.

 

Пяла я ее, бях постнал клипче в Скандалите. :gun_bandana:

 

Да, на Емилия беше доста емоционално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми хората бяха изморени, Анелия допълнително ги отегчи с "Искам те, полудявам", а и "Погледни ме в очите" е леко протяжна.

 

Пяла я ее, бях постнал клипче в Скандалите. :gun_bandana:

 

Да, на Емилия беше доста емоционално.

"Утешителна награда" как звучеше? Как се прие?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, но песен като "Погледни ме в очите", която е супер известна, получи един такъв рехав прием...

"Спомен" е хубава и беше хит през 2000, но Марче кога я е пяла, за да знаем как я приемат хората... Както и да е. За мен тя се представи добре. Не знам как е пяла, аз на място трудно преценявам, всички ми звучат еднакво. Но Емилия разби.

Мария явно иска да си затрие творчеството преди 2010, не мога да разбера как може такова неадекватно поведение от нея. Викам си поне за ТОЗИ концерт ще се постарае, а то трябва да се радваме, че е пяла на живо поне...ми излагация е. Заради такива тъпи нейни решения е на това дередже и никой не я бръсне за жива...тя сама си е виновна. Как пък Ивана, Цветелина Янева, Галена, Емилия, Преслава можеха да си изпеят едни от най-големите хитове, а тя не можа. Нищо не я оправдава. :1000 (27): :1000 (27): :1000 (27):

 

Не и е трудна Спомен, Мария може да пее друг е въпроса, че не иска. И пак заради тази нейна простотия да не пее на живо, хората си мислят точно това. Пак сама си е виновна.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко,че Андреа с мозък колкото амеба не се махна след концерта.Щеше да размаже с шоу и микс от "Секс за ден"," Най-добрата","Пробвай се","Докрай" и "Дай ми всичко"😈

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Утешителна награда" как звучеше? Как се прие?

 

Добре звучеше. Средно се прие май, не си спомням много. Не че не я знаеха хората, ама ги мързеше вече, то и аз исках да пея силно на нея, ама вече ми беше паднал гласът. Някакви последни сили събраха всички за Преслава и това беше. :1000 (29):

 

Общата песен накрая не изчаках да видя дали ще я изпълнят, ама май не я изпълниха.

 

Някой имаше доста яко интро с едни крушки, или Малина, или Цветелина Янева беше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Утешителна награда" как звучеше? Как се прие?

Най-слабо от микса на Галена.

 

И тя разбира се я изпя последна и заспаха хората, ако беше завършила с "Кой" можеше и да има бис, ама знаем си я.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми хората бяха изморени, Анелия допълнително ги отегчи с "Искам те, полудявам", а и "Погледни ме в очите" е леко протяжна.

 

Пяла я ее, бях постнал клипче в Скандалите. :gun_bandana:

 

Да, на Емилия беше доста емоционално.

Тя и Утешителна награда е леко протяжна, затова и тя се прие вяло. То ако е балада, трябва да е някаква ултра пиянска, че да скочат и да реват всички. Или нещо като Залеза и зората. Щото и на Бедни и богати беше едно такова никакво. Мързеше ли ги, не знам. Абе, народът си иска кючеците.

Кога е пяла? Не говоря на участие.

Мара наистина има страхотни стари песни и трябва да ги налага. Но просто не й се рискува ли, не знам. Снощи иначе беше весело с "Най-добрия". Аз мислех, че не я помнят, но си скочиха и пяха. Явно не е била само сезонен комерсиален хит през 2010.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре звучеше. Средно се прие май, не си спомням много. Не че не я знаеха хората, ама ги мързеше вече, то и аз исках да пея силно на нея, ама вече ми беше паднал гласът. Някакви последни сили събраха всички за Преслава и това беше. :1000 (29):

 

Общата песен накрая не изчаках да видя дали ще я изпълнят, ама май не я изпълниха.

 

Някой имаше доста яко интро с едни крушки, или Малина, или Цветелина Янева беше.

 

Цура

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи всички са пели на живо, така ли?? Без Коця?

 

Изгониха бездарниците от Пайнер и накрая се пропя..

 

Да и някой песни като "Питбул" и дуета на Янева и 100 кила ..

Малина само не я разбрах на живо ли е или не .. .


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да и някой песни като "Питбул" и дуета на Янева и 100 кила ..

Малина само не я разбрах на живо ли е или не .. .

 

Колкото и странно да звучи, Малина май пее на живо "Студ" , но на другата има някакви плейбеци..Микрофона на Малина е усилен на макс, а музиката на "Студ" намалена до край, за да може да я изпее, но нищо айде да не го коментираме, че пак ще млъкне за още 15 години, докато навърши 90.. :lol:

 

 

Нещо хейтърите не са много активни днес, защо така, не знам...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да и някой песни като "Питбул" и дуета на Янева и 100 кила ..

Малина само не я разбрах на живо ли е или не .. .

 

"Студ" беше на живо :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Cally-Pressyfan' избухнахте ли още на първите тонове на хита "Моето слабо място"?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Cally-Pressyfan' избухнахте ли още на първите тонове на хита "Моето слабо място"?

Разбра се.

За съжаление не пя "Играчки за момчета", не си го обяснявам :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбра се.

За съжаление не пя "Играчки за момчета", не си го обяснявам :gun_bandana:

 

И за мен е непростимо!

Но нищо, все пак за 10-ти път продължава да удължава живота на Мястото :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшно съм разочарован от Райна. Не може да имаш толкова много мегахитове зад гърба и на всеки концерт да излизаш и да си пееш посредствените песни и да се задоволяваш с прием на ниво дебютантка. :mf_surrender: Има някакъв проблем явно и дано скоро го разреши. Такът потенциал да има, а да го пилее..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшно съм разочарован от Райна. Не може да имаш толкова много мегахитове зад гърба и на всеки концерт да излизаш и да си пееш посредствените песни и да се задоволяваш с прием на ниво дебютантка. :mf_surrender: Има някакъв проблем явно и дано скоро го разреши. Такът потенциал да има, а да го пилее..

 

Да не се мъчи вече. Да си прекратява договора. Чак ми става жал за нея :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубавото в фен зоната беше, че не е адската блъсканица и спокойно можеш да си играеш :D ,

 

Да, имаше прекалено много свободно място. Бяхте не повече от 100 души, а зад вас в никакъв случай повече от 500. Толкоз за терена.....

 

Иначе виждам, че докато пътувах днес, пак са се надпреварвали тук да си хвалят стоката. :whistling: Голямата мъка е, че този концерт бе опит за мощна измама и всички го знаят в този форум. Но пък имаме достатъчно време сега да обсъдим всичко и да видя докога едни люде ще си пишат мечтите, които никога не се сбъдват. Но първо да преброя колко хора имаше в залата. Че тук ми се пробутваха някакви схеми преди концерта, които уж бяха разпродадени секторите на първите 2 етажа, па като отидох на касата в деня на концерта се оказа, че навсякъде имаше места. Днес снаха ми случайно отвори сайта на "Арена армеец" и като видях какво чудо е на Камен Донев, направо ми стана жалък опита на водещите на снощният концерт с твърденията, че залата била почти продадена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, имаше прекалено много свободно място. Бяхте не повече от 100 души, а зад вас в никакъв случай повече от 500. Толкоз за терена.....

:mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...