Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Накратко ще споделя и моите впечатления от концерта. 6000 човека с билети и 3000 с покани, което е 9000+ и си е успех. Партера не беше фул до място, имаше си празни места тук там и правостоящите не бяха на 100, а на 60%, но беше много много добър концерт. Глория е имала златно място между Ивана и ДесиСлава, но сама губи шансовете си.

 

Не дочаках Преслава, напусна на Галена, но ето моите скромни наблюдения.

 

Ивана смаза, просто ги помля с "Нещо нетипично". 70% от хората бяха на крака, златно място на Ивана. Тя беше първата с бенда, веднага след Фили (Джале, джале), Галин (Парата) и Коцето(баладата + голям си коце). И разби! След нея бяха ДесиСлава и Галин може би. Това е моето топ 3 на вечерта, за Преслава не зная, но не вярвам да е била над тях. Хората си тръгваха вече.

 

Топ прием:

Ивана

ДесиСлава

Галин

Фики

Галена / Джена

 

Топ песни:

Нещо нетипично

Две сърца

Парата ако хвана / За да те забравя

Бум

Шампанско и сълзи

 

Утре повече ;)

Честно да ти кажа... Преслава много яко се представи. Ще гледаш клипчета и ще съжаляваш, че не си останал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооо положителни мнения, от най-големите хейтъри! Браво!

 

Знаех си, че Деса с правилни песни ще се върне в ТОП-а! Взела си е поука с оная глупости, където излезе с плейбек на "Не го прави"..и мина като новачка..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само Гло липсва....

Гло,Ивана и Деси Слава...силата на поп фолка

Галена и Преслава,Фики и Галин-вървят по техните стъпки.

Другите....далечеее от тях

Link to comment
Сподели в други сайтове

Следващия път като правят концерт могат спокойно да започнат от частта с бенда.Останалото не впечатлява.

 

Галин и Деси Слава убиха всичко живо, Емилия остави душата си на сцената.

Галена надмина себе си, а за Малина е наложително да се оттегли от музикалната сцена.Останалите с нищо не впечатлиха.

Янева - крайно нагла!

 

п.п.Илиян на Деса поетеса ли се беше направил?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе какво става тука беее...сънувам ли.. Кака Ванче ги помляла :1000 (33):

Смаза да, ама си беше усилила синбека на песните, нищо, че беше с бенд. ДесиСлава и тя, дори Йовко до мен ме бута и вика: чувам си гласа в беквокалите на "Две сърца". Това което ме подразни, че от Ивана нататък всяка втора и втори реши, че ще пее освен 3 те цели песни и една народна песен. Накрая и акапели, и концерта стана 5 часа.

 

Деси е много болна, личеше си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава и Ивана... другите не заслужават коментар по това време. Тези двете побъркаха залата...

 

П.С Татяна една от малкото с бис тази вечер...

Link to comment
Сподели в други сайтове

П.С Татяна една от малкото с бис тази вечер...

При това 1 вият за вечерта и веднагически, не го е чакала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

При това 1 вият за вечерта и веднагически, не го е чакала.

 

Точно защото беше веднагически трябва да ти стане ясно, че беше режисиран.Няколкото й фена след въпросния бис се качиха на реалните си места и останаха там до края на концерта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо бързате да си хвалите фаворитките, като клипчетата ще дойдат? :whistling:

Жалък дори днес..когато твои съмишленици признават фурора на Ивана,Десислава Преслава и Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Следващия път като правят концерт могат спокойно да започнат от частта с бенда.Останалото не впечатлява.

 

Галин и Деси Слава убиха всичко живо, Емилия остави душата си на сцената.

Галена надмина себе си, а за Малина е наложително да се оттегли от музикалната сцена.Останалите с нищо не впечатлиха.

Янева - крайно нагла!

 

п.п.Илиян на Деса поетеса ли се беше направил?

Точно това щях да напиша, след като видях този клип. Без думи съм, уникално изпълнение...

 

https://www.facebook.com/anton.stefanov.33/...e=2&theater

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалък дори днес..когато твои съмишленици признават фурора на Ивана,Десислава Преслава и Галена.

 

Аз нямам съмишленици, а клипчета и снимка със Сашко и Динко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо бързате да си хвалите фаворитките, като клипчетата ще дойдат? :whistling:

Имаш ли нещо за казване след това, което се случи тази вечер? Пайнера показа, че може да напълни Арена Армеец, даже и да не е цялата, е напълни я с едно 10 000 човека. Единствено Константин беше на плейбек и още 1-2. Десислава, Ивана, Преслава и Галена сразиха всички.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло ми хареса. Най-много изпълненията на Емилия и Десислава. Емилия е класа, дано направи самостоятелен концерт. Деса е много по-добре, когато не импровизира. Галин е най-харесван, плътно следван от Фики, а от жените ясно - Галена, Преслава, Джена. Излишни ми бяха Сопрано, народните песни, "Няколко рокли". Липсваха Глория и Нелина. За Камелия и Андреа е ясно, но те са извън фирмата. Вместо "В сряда се приготви" да бяха викнали Магда да си изпее някой от старите хитове. Трябваше да чуем "Стара каравана" и "На тебе не отказвам". Не разбрах защо Анелия и Преслава направиха "Лъжа е" и "Погледни ме в очите" по-дълги, отколкото са всъщност. От Анелия очаквах някаква изненада, а не да повтаря стари танци. Можеше да изпее други песни от старите тоя път. Цветелина Янева и Ивана са нагли, меко казано - всички знаем защо. Константин с плейбеците и шутовщината си - също. За мое и май общо учудване Татяна се прие мнооого добре. Мангалите наскачаха по традиция и на Роксана и Теда Ломска. Кали ми допадна, Мария, Милко се прие добре, Борис Дали и Илиян също. Галена вече се чуди как да се префасонира. С някои забележки - хареса ми концепцията. Като цяло бяха на ниво. Да продължават с бенд. Не знам кой как пя с точност, после на запис се чува най-добре.

В залата беше рехаво на фона на това, което можеше да бъде, имаше цели празни редове на места.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Връщам се от залата!

С най-добър прием: Ивана, Преслава, Галин, Джена, Деси Слава!

 

Определено тези се откроиха.

Дано не съм пристрастен, но мисля че Преслава имаше най-силен бис - и след "Дяволско желание" имаше, и след "Лъжа е", даже помоли бенда да я засвири още веднъж и накрая такъв глас извади, че ..... :Vishenka_05:

Много ме разочарова, че не пя "На тебе не отказвам" :gun_bandana: За съжаление пак пя пред изпразваща се зала, но няма как - концерта свърши в 23:50 - виждате кога чак се прибирам - нито автобуси, нито тролеи, нито метро имаше ..........

 

Като цяло две неща ме учудиха: Галин се прие по-добре от Фики, а очаквах да е обратното - и второто - "Генерал" на Анелия не се прие чак толкова силно, колкото се надявах. За Бога, дори "Ти къде беше" на Джена се пееше по-силно, а ние я смятахме за провал ... като цяло самия микс на Анелия беше някак протяжен, дори като запя "Погледни ме в очите" не се пееше чак толкова силно, колкото на други ретро песни.

 

При Галена се получи ефекта от турнето миналата година с преобличанията - сега беше изнесла една пирамида и ту се показваше, ту се скриваше зад нея, това доста се отрази на приема й според мен.

 

Много ми хареса Цура, докато не се появи 100 кила обаче - яко ни отегчи тогава.

 

Като цяло много як концерт ... Ивана и Сопрано откриха с фолклорна песен. Ивана и Деса разбиха със старите песни.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаш ли нещо за казване след това, което се случи тази вечер? Пайнера показа, че може да напълни Арена Армеец, даже и да не е цялата, е напълни я с едно 10 000 човека. Единствено Константин беше на плейбек и още 1-2. Десислава, Ивана, Преслава и Галена сразиха всички.

 

Имам много за казване, защото бях там и видях всичко. Мисля да ви оставя да се лъжеге тук 1-2 дни и после да ви се посмея на тъпите илюзии. За начало трябва да знаеш, че в залата нямаше 10 000 души, а максимум 7-8 хиляди. Което си е половин зала. Другого по-нататък със снимки и видео.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...