Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Така, така .. .

 

Получи се приличен концерт със що-годе някакво разнообразие този път.

Залата беше на 90 % пълна ...

 

Да обобщим:

 

- Миксът на Анелия беше трагичен, някой да я светне какво да пее следващия път.

- "Питбул" на плейбек - разочаровах се, но след това коменсира с "Не виждам" - брутално live изпълнение.

- Джулия я хванах само новата песен, но момичето си пее доста и не е поредната Андреа.

- Емануела, макар и сладка, красива, секси еми подобна сцена не е за нея, тя си е студийна певица.

- Плейбеците на Константин не подлежат на коментар, въпреки че "Болка в минути" се пя от публиката.

- Радвам се, че Малина се е сетила за "Студ".

 

- Вашата "императрица", "богиня", "царица", "контеса" и тем подобни ЯНИЦА е пяла между 19:00 и 19:30, което автоматично означава, че въпреки прогреса й след 10 години, фирмата продължава да й е през гегата за нея.

- Тази година Галин е по-напред от Фики, а Фики го спаси пародийката, която излезна лятото на "Бум". Подчертавам дебело, че не симпатизирам на бутафорния образ на Галин и смятам Фики за по-добър певец, но уви тази година не е неговата.

- Татяна със заслужен БИС.

- Теди Александрова пя на живо, беше красива.

 

- Убедих се, че Соня Немска е адски стабилен изпълнител, който не успя да се реализира за времето си. Много адекватен избор на песен, появи се точно в точния момент с "В сряда се приготви"

- Имаше много със изпросени бисове и не им прави чест да плямпат щуротии докато не се чуе "още".

- Най-накрая се сетиха, че истината е в старите хубави народни песни. Трябваше и да се изпее "Лале ли си, зюмбюл ли си" след крещящата реклама на този квартет.

- Илиян си затвърди, че "Тупалката" му е най-големия хит, тук изключвам "Честит Рожден Ден".

 

- 100 кила и "100 гайди" ми бяха излишни.

- Ивана смаза с прием, но нея народа си я чакаше. Надявам се следващия път да изпее "Стара история" и "К'ъв си ти бе".

- Ивана си е Ивана - "Певицата на народа" и "Мегазвездата на Тв Планета". Хората просто си я обичат и на нея това й стига

- Да, "Пиян" е емблемата на Борко.

- Деси Слава си изпя момичето песните, но някак си никаква изненада поне в мен. Много ударно го взе "Излел е Дельо хайдутин"

 

- Галена и сценографията не я спаси този път, пя поносимо.

 

- Само да кажа, че 'провала' "Ти къде беше" изкърти "Арената" - другите да се изкажат, защото се пя особено първата част от припева.

- ДЖЕНА с бис и по-силен прием от ГАЛЕНА, ЕМИЛИЯ и АНЕЛИЯ

 

- Една силна Преслава .. Публиката се изнесе след биса, цялата зала пееше.

 

Да ги наредим:

 

1. Преслава

2. Джена / Ивана

3. Анелия / Емилия

 

Мъжете са ясни - този път мисля, че Галин надделя.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости! Въобще секторът ("А", ако не се лъжа) не беше такъв по време на "Лъжа е".

 

Остави го, щом за толкова време само това "сътвори" с последните акорди на концерти, явно и той е много отчаян,,,

 

КАЗАХ ЛИ ВИ БЕ!!! :whistling:

 

Само си вижте първите коментари в тази темаа..."пълен провал", не можели дори на половина да я напълнят...никой няма да е на живо, всичко щяло да е на плейбек...Който се смее последен най-добре се смее! ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости! Въобще секторът ("А", ако не се лъжа) не беше такъв по време на "Лъжа е".

 

Аз затова към направил и други снимки по време на "Лъжа е". Щото ви познавам отлично. :ad:

 

Качих тази, защото логото на Планета стои перфектно на празните сектори по време на "Лъжа е". :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооо да! Пропуснах Яница! Момичето се беше подготвило много добре! Пя страхотно, прие се много добре, но все още се бавеха тия които бяха по редовете с влизането. Мултимедията на Яница беше жестока!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз много се изкефих.

 

Публиката:

 

Разделям залата на няколко части - секторите точно срещу сцената - пълни, никъде около мен не видях празно място. Секторите по диагонала - между страничните и тези срещу - също. На тези два типа сектори според мен публиката беше със сигурност само с билети, защото бяха най-многобройни, най си седяха по местата и голям купон стана. Страничните - горните пълни, на долните обаче имаше празни места. И те бяха най-вече от тези първи 4 реда от всеки сектор, които решиха да ги пуснат вчера, при положение че другите седящи се продадоха миналата седмица, нямам думи. И теренът пълен на 2/3 в максимума си.

 

Секторите за седящи бяха пълни на около 90%, теренът на 2/3, това е. Публика продължаваше да идва до четвъртия-петия изпълнител може би. Хората обаче от един момент натам постоянно циркулираха, в НДК по телевизията съм виждал, че не е така, но тук голямо обикаляне беше, постоянно влизаха и излизаха за тоалетна, да си купят нещо, слизат на терена, връщат се по местата си, просто толкова време на едно място да стоиш си е влудяващо. :1000 (29):

 

Направи ми впечатление колко нормална и приятна беше публиката. Глупостите, които съм чел тук, вече мога официално да кажа, че са глупости, защото видях с очите си. Имаше и малки деца, имаше и тийнейджъри, имаше и в двайсетте, имаше и по-големи, имаше и възрастни с побелели коси. Всякакви хора видях, от всякакви възрастови групи. Имаше и роми, за които се носят легенди тук, но те бяха прилично облечени и нагласени и си се държаха адекватно, освен това са били 10-15% от публиката, може и това да е много.

 

Беше си наистина купон по нашенски. Долу на терена гледах някви се бяха съблякли голи до кръста, носеха една мацка на ръце, имаше кючеци, имаше хора, бяха се хванали в кръг да се прегръщат на баладите.

 

Концертът:

 

Много добра идея за двете части, имаше и дискотечното звучене, имаше и това с бенда, което беше суперрр, песните звучаха много яко и просто си беше истинска емоцията от музиката, много добро.

 

Какво беше тъпо: Някои елементи в подредбата. Аха се създаде инерция и слагат някой, дето я убива. Това, че във втората част песните бяха цели. Много удължи това концерта, а не всички песни го заслужаваха, защото дойдоха в повече да ги чуят целите. Много дълъг, хората почнаха да си тръгват, за да могат да се приберат навреме, и бяха изморени за изпълнителите, които чакаха.

 

Много пеене на живо. Много фолклор.

 

Сцената не беше кой знае какво, но то хората не се и интересуваха много. Най се забелязваше изпълнителят, песните му, как пее, как се държи и евентуално някои наистина забелязващи се неща на сцената като светлинните ефекти на Трио Сопрано и Устата, пироефектите, знамето при Цветелина Янева и 100 кила, пирамидата при Галена - УНИКАЛНО ЯКО!

 

Изпълнителите:

 

Откриха Ивана заедно с Трио Сопрано - "Облаче ле, бяло".

 

След това май беше Яница, искаха да ѝ се кефят хората, но не бяха загрели още, получи някакви викове все пак. Само "Грешната" пя и отзад имаше кадри от клипа ѝ, ближе едно метално и носи намордник.

 

Втори май Борис Дали, на "Барабанче" имаше пеене, после в ретрото на "Пиян" също.

 

Райна може да се конкурира с Джулия (която пя нова песен, много яка песен и много красива певица, прилича на Галена) за най-слабо отразяване и не става въпрос за отделено време, място, песен, тя просто не забелязах да общува с публиката, Трио Сопрано съм почти сигурен, че получиха повече овации, защото показват глас и имаше светлинни ефекти на изпълнението им с Устата.

 

На Татяна и "До три", и "Да сме квит" се знаеха, скандализира със задника си, беше само наполовина покрит от полата ѝ - не преувеличавам, и си го тресеше към публиката. :happybday: Яко тяло, няма спор. Получи бис и изпя "Да ѝ кажа ли", която също се знаеше.

 

На Ваня имаше реакция, пя "Цунами", танцьорките бяха с екстравагантни костюми, мисля, че това е част от шоуто, което предлага напоследък.

 

Роксана не помня кога точно беше, бая в началото, но на "Селфи" още веднага наскачаха хората, мнооого ѝ се кефеха наистина.

 

Теди Александрова получи много здрав прием, мисля, че на живо беше този път.

 

Емануела също, звезда си е, тя и бис получи.

 

Фики с "Джале, джале" беше добре, във втория блок с "Бум" още повече, въпреки че бяха изморени хората тогава, с "Кой" също.

 

Галин също много здраво и с "Парата ако хвана", и със "С мене да вървиш" във втория блок, много го харесват и мисля, че няма да има против публиката той да е "Певец на годината".

 

Константин на баладата беше супер, на "От утре ще е друго" започна добре, но заради плейбека май към края вече поутихнаха нещата, мисля, че не получи бис, а искаше и сам каза нещо да викнат пак.

 

Кали получи прием с "Копие", с дуета с Емануела и най-вече с "Като те почна" във втория блок разбира се, успешен концерт за нея.

 

Емилия беше добре и с "Питбул", и после с "Ето ме" - хитове са, на "Не виждам" нямаше много пеещи, но показа глас. Тези две песни обаче трябваше да са миксирани.

 

Ако не бъркам, Малина закри първата част. "При теб ми е сърцето" звучи много яко усилена, но очаквах повече танци от самата нея и балета. На "Студ" беше доста емоционално със запалките и светещите телефони. Не съм сигурен дали е било плейбек или синбек с усилени вокали на втората песен, но ми се струваше, че Малина си пускаше гласа. Малко се натягаше за бис май, после пя "Студ" акапелно.

 

ИВАНА беше най-добре приетият изпълнител. Аз просто нямах и съмнения, още в началото на "Нещо нетипично" масово ставане на крака, това беше първата песен, на която специално нашият сектор масово стана, ние бяхме от по-късните купонджии. :1000 (29): Винаги съм знаел, че тази песен е ВЕЛИКА! Веднага се усети истинската емоция от истинската чалга. Супер силно пеене, на "Шампанско и сълзи" също. После пя "Йовано, Йованке" акапелно, също се пя супер. Имаше бисове, викове, всичко.

 

След нея беше Деси Слава, която сигурно намаза от инерцията, но просто няма как да накараш хората да пеят, ако не ти знаят песента, супер мощно на "Казваш, че ме обичаш", в тази песен също бях абсолютно сигурен за концертния ѝ успех. На "Две сърце" също, на "Излел е Дельо хайдутин" обра овациите с глас. После като добавим и "В твоите очи", според мен се нарежда на второ място.

 

Мария с "Най-добрият".. Танцуваха си хората, но можеше да е друга песента.

 

Милко разби и със "За да те забравя", и с "Къде си, батко", сигурен бях и в него.

 

Соня Немска.. Хубава беше и пееща. Имаше пеещи на песента ѝ.

 

Тони Дачева се прие задоволително с "Бедни и богати", първоначалната реакция особено беше доста добра.

 

Илиян нямаше нужда да пее цялата си балада. На "Тупалка" си беше добрее, аз специално си я уважавам тая песен, има роля да съм такъв чалгар.

 

Джена се прие много здраво, хората я чакаха. Още на интервютата като излъчиха на видеостената, само тя, Преслава и Галена предизвикаха викове. "Да те бях ранила" супер, на "Омръзна ми" очаквах повече, на "Ти къде беше" изненадващо за мен беше доста силен приемът. Пя "Назад, назад, моме Калино" и може би се застоя накрая повече на сцената.

 

На Цветелина Янева "Влез" изненада хората и имаше доста, които играеха танца. На "Мога пак" не беше лошо, появата на Килата изненада също бая публиката и общата им песен, и "100 гайди" бяха добре. Имаше патриотични елементи в тон с втората песен, имаше гайдари, едно голямо знаме изкараха. Килата не млъкна през цялото време и така поддържаше танцуващи вече бая изморените хора.

 

Анелия за мен беше разочарование на този концерт. За втори път засичам такова изнасяне на нея. "Генерал" беше с различен аранжимент и това беше единствената песен, на която ми направи впечатление, че с бенда не излъчваше същата емоция. Силна първоначална реакция, но след това не. Да не говорим колко време беше отделено на "Искам те, полудявам", първо имаше интро с нея, после и цялата песен и то в такъв важен момент, когато хората чакат Галена и Преслава, но вече са и уморени, и е време да се прибират, просто нямат право на такива песни, които могат да те оставят равнодушен. "Погледни ме в очите" допълнително направи нещата протяжни, да беше "Само мене нямаш". Самоиронизира се с "По-силно можеме ли".

 

Галена имаше супер сценография, баси, много ме кефи как винаги има нови и интересни неща при нея. Имаше голяма светеща пирамида, която се въртеше, и тя, и танцьорките бяха с египетски визии. Галена се прие добре и със "Знам диагнозата", и с дуета с Деса, и с този с Фики, и с "Утешителна награда", беше очаквана, викаше се за нея, но определно заслужаваше повече. Просто мисля, че хората нямаха сили вече и трябваше да изберат за нея или за Преслава да си ги пазят повече и Преслава май спечели. По принцип на Галена проектите, хитовете все привличат интересът, по дискотеките примерно също, но на концерт като си, някак искаш да видиш Преслава повече, не знам. Иначе и песните на Галка се знаят. Аз много я харесвам и се гордея с нея, и май добре пя. :)

 

Преслава беше най-чаканият изпълнител и в това не трябва да има никакво съмнение. Като пуснаха интервютата в една от паузите, май между двете части, ебати крещенето за нея. Пя се доста силно като за последен изпълнител и вече доста хора си бяха тръгнали, но просто много я обичат, приеха си я като звезда и на "Моето слабо място", и на "Дяволско желание", и на "Лъжа е", получи бис и пак я запя. Беше бая задъхана, но пък голям глас извади, браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Ето това имам впредвид под това, че цялата зала СВЕТНА от телефони и запалки :))) :Vishenka_05: лекичко се спъна ама... :Vishenka_05:

 

Боже мили!!!!? Малина на живо????? Е това вече не мога да го асимилирам! :lol: Майко мила, тоя концерт верно е уникат! Щом и Малина пропя след 15 години....Това наистина е голяма изненада за мен!!!!!!!!!!! "Студ" е страхотна песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях убеден, че най-добрият прием ще е за Ивана. Надявам се вече всички да се убедихте, че тази жена е непреходна. Очаквам с нетърпение повече клипчета да излязат и с по-добро качество. От това, което виждам Емилия е пяла блестящо, Деса също ме кефи тоя път - не прави толкова импровизации, на Преслава ми се струва, че гласът е малко слабичък, сравнително добре е на "Лъжа е", но може и още. Клипчето на "Студ" ме зарадва много. На Галин виждам голяма избухвация, но май не е съвсем на живо той и на двете песни. На Фики ми се струва не много силно, но "Бум" не сме видели още. От Анелия и Галена виждам, че повечето май сте разочаровани. Нямам мнение за тях още, няма клипчета.

 

И един въпрос към присъстващите - кои бяха на пълен плейбек освен Константин?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приеми, визии... А някой да спомена кочината към края на концерта, оставена от "възпитаната" публика? Бях в потрес като видях, че се продават бира и ядки, както и лотарийни билети... Селяния на макс.

Абе, Жорка, ти за първи път ли си на концерт в Арената :1000 (29): - бира се продава и на рок концерти, и на сръбско, и на хаус, че понякога даже и твърдо продават.

 

Изчетох ви коментарите и картинката е следната:

-6000 продадени билета, с 2000 отгоре от НДК - Арена им е голяма

-отново концерт без концепция, без идеи с кофти сцена

-Ивана и Десислава - старата генерация с най-добър прием

 

П.П.: И що за тъпотия да раделиш долу правостоящите в два сектора - като се нагъчкат хора на едно няма да си личи тази празнина по средата. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте, концертът наистина премина по-добре от предвижданото като пълен провал в началото.

Но! Арена наистина им е голяма. Факт, че събраха повече хора от НДК и може би няма друго място където да съберат 8-10 000 човека, но едно време на турнетата с билет имаше 3-4 пъти повече хора. Да, било е в различен сезон , на стадион... но и не беше в столицата и в малките градове пак се събираха.

Къде бяха големите изненади, които се говореха в началото? Помня, че се изписаха тон неща, но аз нищо не видях. Нормален концерт.

 

Концертът като цяло мина добре, но ме е зверски яд, че си пропиляха шанса като пълни тъпаци. И Пайнер и задръстените певици!

Имаш хубава зала, имаш публика, постарай се за едно шоу. Вкарай сценарии. Певиците бяха адски неадекватни. Какви бяха тези песни? То беше мармалад...

Аз ли имам различни представи за ретро блок или... не знам. Ама за мен ретро не са "Най-добрия" на Мария и "Кой" на Галена и Фики...

Пайнер имат страхооотни стари песни!!! Защо не се пяха? Пука ми, че после няма да се излъчат. Нека си направят хубав концерт да се разчуе.

 

Анелия тъпата даже не искам да я коментирам... Толкова да я харесвам а тя с всеки изминал концерт да е все по-скучна и неадекватна. Тя ми е най-голямата болка...

 

Като цяло не беше зле, но то и това е проблема. Можеше да е много по-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забравих да спомена Джулия. Сега видях, че песента й била нова. Аз не й знам старите де, но ми допадна момичето и като излъчване и като глас.

 

Яница можеше да я оставят за края на първия блок, тогава щеше да има супер прием.

 

И отново голямо браво на Емилия :)))))

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ставайте смешни, че особено Емилия и Джена бяха тотален провал.

 

Залата ВИ, която ми обяснявахте с месеци как щяла да пръска бе по празна от на Сигнал, Фондацията и много далеч от Николина Чакърдъкова и сватбите на Камен Донев от оня ден. Със Слави, голямата ВИ мъка и дума не може да става за сравнение. В крайна сметка, щом Ивана бе в топ 3 по прием, веднага след Фики и Галин може спокойно троловете да подишат чист въздух. Ако някой още не може да повярва, че 30 души от Пайнер събират публика колкото Лепа Брена след края на кариерата и, на 2 пъти по-ниска цена на билетите, мога да му услужа с пищов да се гръмне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ставайте смешни, че особено Емилия и Джена бяха тотален провал.

 

Ти чу ли изпълнението на "Не виждам" или беше твърде зает да мислиш коя снимка как да опишеш с идеята да заблудиш някой?

Емилия уби всички, които се смятат за певици с този лайв.Жалко обаче, че хората предпочитат певица приличаща на Атанаска пееща ''самър ис гоОун'' :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...